dowolna

Lokale w centrum Olsztyn - Oferty sprzedaży i najmu

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Biuro klimatyzowane, ul. Dąbrowszczaków

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

65 zł/m²200 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Elastyczna powierzchnia biurowa od ok. 200 m Business Center, centrum Olsztyna Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o wielkości od ok. 200 m , z możliwością powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Dąbrowszczaków

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

65 zł/m²760 m² 49 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesna powierzchnia biurowa w centrum Olsztyna elastyczne moduły od 200 m Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o łącznej powierzchni 760 m , z możliwością podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł92,07 m² 9 221,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż | 97,07 m | ul. 1 maja 5a, olsztyn centrum miasta Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 97,07 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²240 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny na Starym Mieście to miejsce, które naturalnie przyciąga klientów. Położony zaledwie 50 m od Wysokiej Bramy, daje wyjątkową ekspozycję i dostęp do jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

39,29 zł/m²28 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowo - usługowy położony na trzecim piętrze w budynku Handlowo-Usługowym "inka" przy olsztyńskiej starówce. Lokal doskonale sprawdzi się pod gabinet psychologiczny, doradcy podatkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

39,60 zł/m²50,50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Kosyl-Nieruchomości oferuje do wynajęcia 3 sale z zapleczem i wc, położone na 2-gim piętrze w budynku przy ul. Kuronia w Olsztynie. - możliwość wynajęcia wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w ścisłym centrum Olsztyna | ul. Mazurska | 73 m | witryna | duży potencjał inwestycyjny Daniel Brzoza Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł31 m² 8 677,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wprowadzenie Prezentujemy świetny lokal o powierzchni 31 m , zlokalizowany przy ul. Wilczyńskiego 25e w Olsztynie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze Centrum h&b. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

13,28 zł/m²369 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, chata w Kwadracie oferuje do wynajęcia funkcjonalny magazyn o powierzchni ok. 369 m, zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Dajtki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,93 m² 7 293,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mieszkanie z potencjałem na lokal użytkowy - ul. Jagiellońska 31, olsztyn Idealna lokalizacja pod biuro lub drobne usługi Na sprzedaż oferuję mieszkanie, które zgodnie z przygotowywanym.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²260 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Pomieszczenie biurowe do wynajęcia w centrum Olsztyna. Położone na I oraz II piętrze, w bardzo dobrym standardzie, idealnie nadaje się na prowadzenie działalności. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 000 zł1 802,80 m² 3 322,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

! posiadamy budynek handlowo - usługowy - W centrum olsztyna - okazja dla inwestora! Biuro Nieruchomości valor przedstawia budynek Handlowo-usługowy na sprzedaż o powierzchni 1802,80 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

58,51 zł/m²37,60 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz miejsca, które naturalnie przyciąga klientów i wzmacnia wizerunek Twojej marki? Ten lokal w samym sercu Olsztyna to przestrzeń, która daje realne możliwości rozwoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł167 m² 8 383,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż zadbana kamienica z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowana przy ulicy Piastowskiej 4, w samym sercu olsztyńskiej starówki. Budynek narożny o wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kołobrzeska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

42 000 zł9 m² 4 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce postojowe w garażu, w budynku przy ulicy Kołobrzeskiej w Olsztynie. Dogodny dojazd w samym centrum Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

47,51 zł/m²42,10 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 42,10 m 2. Przestronność pomieszczenia umożliwia elastyczne dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Pomieszczenie biurowe do wynajęcia w centrum Olsztyna. Położone na IV piętrze, w bardzo dobrym standardzie, idealnie nadaje się na prowadzenie działalności. Całkowita powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²370 m² 18 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pomieszczenie do wynajęcia w centrum Olsztyna. Powierzchnia 370m2. Położone na parterze, w bardzo dobrym standardzie, idealnie nadaje się na prowadzenie działalności. Łazienki dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł3 185 m² 4 081,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości W trybie aukcji Poczta Polska S.A. oraz Orange Polska S.A., jako współużytkownicy wieczyści zapraszają do udziału w aukcji na sprzedaż prawa.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kuhna

Olsztyn,śląskie

12 zł/m²1 007 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem funkcjonujący kompleks gastronomiczno-hotelowy, położony w jednej z najbardziej urokliwych lokalizacji południowej Polski - w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

24 zł/m²750 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia handlowo-usługowa do wynajęcia w centrum Jarot. Położone na I piętrze w dobrym standardzie, idealnie nadaje się na prowadzenie działalności. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł318,33 m² 3 141,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

To nie jest standardowa nieruchomość to potencjalne 9 13% roi w centrum, 3 źródła dochodu, gotowy biznes + duży stopa zwrotu. To jest aktywo, które dziś zarabia ale jego pełny potencjał nie.

Szczegóły ogłoszenia

51,25 zł/m²192 m² 9 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy w ścisłym centrum Olsztyna, zlokalizowany przy Placu Konsulatu, w prestiżowej części Śródmieścia. Lokal o powierzchni 192.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²108 m² 4 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Pomieszczenie biurowe do wynajęcia w centrum Olsztyna. Położone na II piętrze - 108 m2 Toalety damska i męska do korzystania z innymi najemcami. Dostępne wszelkie media, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

27,45 zł/m²284,20 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal o pow. 284,20 m 2 położony na pierwszym piętrze w budynku Handlowo-Usługowym "inka" przy olsztyńskiej starówce. Lokalizacja: lokal położony na pierwszym piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²350 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pomieszczenie biurowe / usługowe do wynajęcia w centrum Olsztyna. Położone na II piętrze w stanie deweloperskim, do wykończenia przez najemcę. II piętro - 350m2 Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł73 m² 12 191,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Gotowiec inwestycyjny. Zabytkowa willa położona w centrum miasta. Własny ogrodzony parking na auta, brama automatyczna. Lokal o powierzchni 73 m2 na 2 piętrze. Posiada ogród zimowy.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł98,17 m² 7 792,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na sprzedaż Olsztyn, nad Jeziorem Długim | parter, witryny, parking możliwość przekształcenia na lokal mieszkalny! Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy na parterze położony.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł67,80 m² 8 687,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu biurowego - z wejściem od ulicy Limanowskiego! To doskonała propozycja dla inwestorów poszukujących nieruchomości o sprawdzonej rentowności.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²20 m² 1 176 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 24 m , zlokalizowany na III piętrze odrestaurowanej kamienicy przy Placu Bema 2 w Olsztynie. To uniwersalna przestrzeń, która daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

45,88 zł/m²137,30 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia posiadamy powierzchnie biurową zlokalizowaną na parterze w VI piętrowym budynku biurowo-usługowym w pobliżu Dworca w Olsztynie. Powierzchnie biurowe mamy w trzech.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²1 098,67 m² 49 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Kopernika 40, olsztyn Powierzchnia użytkowa: 1098,67 m2 Liczba pomieszczeń: 40 Grunt: dz. ewid. nr 88 o pow. 3 163 m2 Cena: 45 zł/m2 netto Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²25 m² 1 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 25 m , zlokalizowany na III piętrze odrestaurowanej kamienicy przy Placu Bema 2 w Olsztynie. To uniwersalna przestrzeń, która daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł182,10 m² 5 486 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Dunajscy Nieruchomości prezentuje lokal handlowo usługowy znajdujący się na wysokim parterze kamienicy przy ul. T. Kościuszki 23 centrum Olsztyna. Lokal tani w utrzymaniu ( miesięczny koszt.

Szczegóły ogłoszenia

633 490 zł48,73 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokale użytkowew tuż przy centrum! idealne pod usłgi turystyczne. Komfortowe lokale użytkowe tuż przy centrum Olsztyna. Oferujemy nowe lokale użytkowe w budynku wielorodzinnym , wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²22 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w centrum. Powierzchnia 22 m2. Toalety od wspólnego korzystania na korytarzu. Część socjalna wspólna. Parking przed budynkiem płatny około 180 zł/ za auto. Jest internet, sieć.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²50 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnie biurowe od 50 m2 do 235 m2 w VI piętrowym budynku biurowo-usługowym w pobliżu Dworca w Olsztynie. Okna plastikowe (rolety), na podłodze: korytarz- terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²23 m² 1 367 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 23,24 m , położony na III piętrze eleganckiej kamienicy Bema Square przy Placu Bema 2 w Olsztynie. To idealna przestrzeń dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61,38 m² 9 286,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż ścisłe centrum olsztyna Adres: ul. Dąbrowszczaków 29a/1, olsztyn Powierzchnia: 60,38 m Cena: 570 000 zł netto 701 100 zł brutto Forma własności: pełna własność,.

Szczegóły ogłoszenia

81,63 zł/m²49 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 48,81 m , położony na 1. piętrze nowoczesnej inwestycji Apartamenty przy Grzegorzewskiej w Olsztynie. To zupełnie nowa przestrzeń nigdy wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

70,75 zł/m²318 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 317,98 m , położony na pierwszym piętrze budynku przy ul. Głowackiego 28 w Olsztynie. Lokal przeznaczony jest wyłącznie pod działalność.