dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Olsztyn - Lista ofert

378 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

378 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 800 zł64,70 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- nowość centrum - 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i parkingiem w hali garażowej. ul. Partyzantów 80 wolne od 1 maja! wynajem na min. 12 msc lub dłużej. T o przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł39,67 m² 64,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top lokalizacja w Centrum Miasta ul. Żołnierska 14D. Wolne od zaraz -2 pokojowe mieszkanie, w nowym budynku z windą i z miejscem w hali garażowej. Idealny dojazd do szpitali:.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł52,02 m² 11 130,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Grupacdf oferuje do sprzedaży wyjątkowe, niezwykle jasne mieszkanie położone na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Zientary-Malewskiej 61 w Olsztynie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48,30 m² 10 745,34 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości dom prezentuje trzypokojowe mieszkanie przy ul. Barcza 11 na osiedlu Nagórki w Olsztynie. Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

510 000 zł63 m² 8 095 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 63 m2, znajdujące się przy ul. Okrzei w Olsztynie. Mieszkanie na drugim piętrze składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł42,30 m² 10 284 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dla Państwa nieruchomość w Olsztynie na ul. Jarockiej Os. Jaroty Przedmiotowa nieruchomość o pow 42,30 składa się z: salon 17,1 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł79,36 m² 9 198,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż jest dwupoziomowe mieszkanie bez pośredników zlokalizowane na Olsztyńskiej dzielnicy Podleśna o powierzchni 79,36m, mieszkanie czyste,słoneczne i zadbane z niskim czynszem do.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł51,40 m² 9 533,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Szukasz mieszkania, które wykracza poza schematy? Jeśli cenisz przestrzeń, światło i unikalny charakter, to słoneczne lokum na olsztyńskim Zatorzu jest właśnie dla Ciebie. Połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł141,40 m² 7 001,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1977

Przestronne mieszkanie 141 m (180 m po podłodze) Olsztyn, ul. Andersa Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Generałów. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł36,28 m² 8 544,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zacznij nowy rozdział! Mieszkanie przy Al. Sybiraków w Olsztynie! Marzysz o własnym kącie, który zaaranżujesz od A do Z? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuje słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł60,40 m² 9 503,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż 3 pokojowe (dwustronne rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 60,40 m2 znajdujące się na 2 piętrze przy ulicy Jeziołowicza, osiedle Pieczewo.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł51 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić po swojemu, a jednocześnie od razu w nim zamieszkać lub wynająć? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, bardzo dobrą lokalizację oraz realny.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

479 000 zł46,40 m² 10 323,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja Z zadatkiem! Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne, jasne, dwustronne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią- o powierzchni użytkowej: 46,40 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł52,40 m² 7 232,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości dom prezentuje wyjątkową ofertę: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m , zlokalizowane na kultowym Zatorzu. To idealne miejsce na start , dla pary lub jako bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35,50 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro dom Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2-pokojowe na wynajem - ul. Na Skarpie 11 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,50 m , zlokalizowane jest przy ul. Na Skarpie 11, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł128,72 m² 34,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł128,72 m² 9 004,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł39 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem   . Dostępność od 1 Lipca 2026 r. Forma Najmu- najem Okazjonalny. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie (dwustronne rozkładowe) o powierzchni 39 m2, znajdujące się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł52,40 m² 41,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana wyłącznie do osób pracujących! Jeżeli wygodnego mieszkania - ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie, które opisuję znajduje się w Olsztynie przy ulicy Barcza 50j na na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości dom prezentuje dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Żołnierskiej 31 na osiedlu Kormoran w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 46 m , położone jest na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem po remoncie o powierzchni 37m2, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Miejsca postojowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul Barcza 56C w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gębika

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 64m2, położone na parterze w budynku przy ul. Gębika 71 w Olsztynie. Dwa mniejsze pokoje wymagają odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 42, 5 m2 przy ul. Janowicza 3 na Jarotach. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł36,80 m² 8 831,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, na I piętrze w dobrej lokalizacji ul. Kętrzyńskiego 11. Miejsca parkingowe wokół bloku. Możliwość wykończenia pod wynajem lub na potrzeby prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48,10 m² 9 667,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie gotowe do zamieszkania w świetnej lokalizacji- olsztyn Jaroty ul. Herberta 16. Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,1 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,78 m² 10 367 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Idea Nieruchomości prezentuje mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w budynku z windą przy ul. Bartąskiej. Budynek wybudowany w 2016 roku, oddalony od głównych ulic. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł72,80 m² 7 541 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Przestronne, rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji Olsztyn, nagórki, ul. Murzynowskiego. Miejsce doskonale skomunikowane, blisko przystanki autobusowe oraz tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł39 m² 9 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż wyjątkowo zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 39 m przy ul. Dworcowej 42 (pojezierze). Jeśli szukasz nieruchomości z potencjałem, w samym sercu wydarzeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo po kapitalnym remoncie. 2-pokojowe umeblowane nowymi meblami i wyposażone nowymi sprzętami mieszkanie z balkonem, parter, położone w dobrym punkcie komunikacyjnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł60 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, w nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku, położonym przy ulicy Poprzecznej, w olsztyńskiej dzielnicy Podleśna. Lokal posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł78,70 m² 9 898,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam przestronną, funkcjonalną, gotową do zamieszkania nieruchomość w budynku położonym przy ul. Piotrowskiego 8 na olsztyńskich Jarotach otoczenie: blok z 2012 roku, usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55,32 m² 10 827,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Budynek 2006 r. ** nowa technologia ** trzy oddzielne pokoje** oddzielna kuchnia** duży balkon 9,57 m2 ** przystanek autobusowy I tramwajowy ** ścieżki rowerowe ** W niedalekiej odległości las.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł55,19 m² 9 403,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Kosyl-Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe , położone przy ul. Maczka, na Osiedlu Generałów w Olsztynie. W cenie jest szerokie miejsce postojowe w garażu pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na parterze w budynku przy ul. Jagiellońskiej 58 B. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł72,16 m² 11 072,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie 72,16 m | 2 balkony | 2 miejsca postojowe w hali garażowej | Nagórki - Barcza 58 Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,16 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,96 m² 11 447,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w nowoczesnym budynku zlokalizowanego na osiedlu Podleśna przy ulicy Szewczenki 5 w Olsztynie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł110,43 m² 17 929,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pięknie położone mieszkanie od strony południowo - wschodnio - zachodniej Z przepięknym widokiem na stolicę warmii, olsztyn ul Wincentego Pstrowskiego 7b lub zamiana na dom Dorotowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł124,09 m² 16 109,28 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania prestiżowy, nowy apartament z ogromnym tarasem, dwoma balkonami i trzema miejscami postojowymi na osiedlu Aurora! otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł83 m² 11 927,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Są mieszkania, które są tylko metrażem. I są takie, które naprawdę tworzą przestrzeń do życia. To mieszkanie o powierzchni 83 m zostało zaprojektowane tak, aby każdy.