dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Olsztyn - Lista ogłoszeń

86 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

86 ogłoszeń

Mieszkanie

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

315 000 zł34 m² 9 265 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować dla Państwa nieruchomość położoną na ul. Niepodległości. Przedmiotowa Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! oferta tylko W naszym biurze nieruchomości! Do wynajęcia od zaraz posiadamy przestronne, słoneczne Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,00 m 2 , położone przy al. Warszawskiej 86,.

Szczegóły ogłoszenia

561 540 zł58,80 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż bez bez prowizji biura nieruchomości mieszkanie 58,80 m2 ilość pokoi - 4 cena 561 540 zł cena za M2 9 550 zł czynsz do spółdzielni 554 zł/mies. ( w tym fundusz remontowy) rynek wtórny.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł32,35 m² 8 902,63 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Emil Kucharski Licencja nr 16178 dwa pokoje **nowa instalacja elektryczna**.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! - mieszkanie na osiedlu grunwaldzkim Przy ulicy Królowej Jadwigi. Do wynajęcia słoneczne, przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m2 , w budynku trzypiętrowym usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,93 m² 7 293,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Mieszkanie z potencjałem - ul. Jagiellońska 31, olsztyn Idealna lokalizacja pod biuro lub drobne usługi Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 62,93 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł63 m² 8 095 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 63 m2, znajdujące się przy ul. Okrzei w Olsztynie. Mieszkanie na drugim piętrze składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,20 m² 8 412,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1884

Super oferta! Idealna lokalizacja gotowiec inwestycyjny w centrum Olsztyna! Warmia Brokers prezentuje na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny zlokalizowany w ścisłym centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Kościuszki 55 w Olsztynie. Mieszkanie przestronne, w pełni meblowane. Idealna opcja dla studentów, pary oraz osób pracujących. Obejrzyj wirtualny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 950 zł52,55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

#Odkryj Sielski spokój Mamy dostępne tylko dwa lokale dwupokojowe o podobnym metrażu. Prezentowany apartament ma 52,55 m (2 pokoje z aneksem kuchennym i balkonem) oraz widok.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem | Olsztyn, pojezierze, ul. Kołobrzeska | 61 m Do wynajęcia funkcjonalne, w umeblowane mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł80,58 m² 7 433,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatni apartament! Bezczynszowe mieszkanie z 4 pokojami Olsztyn, gutkowo ul. Oleńki Szukają Państwo spokoju, nowoczesnej architektury i przestrzeni dla swojej rodziny? Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł70,19 m² 21 370,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Duet Broker oferuje na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Warmiński Port, bezpośrednio przy Jeziorze Ukiel. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł76,50 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie 77 m (107 m po podłodze) Olsztyn, ul. Hallera, osiedle Generałów To nie jest mieszkanie dla każdego To przestrzeń dla osoby z wizją, która tchnie w nie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Lokal mieszkalny o powierzchni 57,90 m2, usytuowany na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku położonym przy ulicy Pana Tadeusza, na olsztyńskim Osiedlu Pojezierze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

779 999 zł85,60 m² 9 112,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85,6 m w zielonej części Olsztyna (osiedle Gutkowo, ul. Oleńki). Idealny dla osób które cenią miejski komfort i bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa perełka na olsztyńskim osiedlu Podleśna. Przepiękny, luksusowy apartament trzypokojowy z ogródkiem/tarasem, wykończony w bardzo wysokim standardzie, z najlepszej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

354 000 zł37,51 m² 9 437,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie położone w dzielnicy Słupy, w nowo wybudowanym 3-piętrowym bloku mieszkalnym, nowoczesne, przestronne z dużymi oknami i balkonem. wykończone pod klucz: nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł73,60 m² 11 535,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Perfekt Biuro nieruchomości oferuje do sprzedaży trzypokojowy lokal mieszkalny w nowej kamienicy "atelier 1905" Lokal nr 4 o powierzchni 73,60 m2 znajduje się na poddaszu budynku 4 lokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł44,70 m² 9 172,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie w centrum Olsztyna idealne pod inwestycję lub działalność Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 848 zł36,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

#Odkryj Sielski spokój Mamy dostępne również lokale dwupokojowe o podobnym metrażu z balkonami i widokiem na las lub ogródkami. Prezentowany apartament ma 36,94 m (1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł52 m² 8 596,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Kosyl-Nieruchomości oferuje do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe położone w budynku przy ul. Wiosennej w Olsztynie. - na podłodze w pokoju, w kuchni i w.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61,50 m² 7 626,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na ul. Kazimierza Jagiellończyka, położone na parterze kamienicy z 1950 roku, po termomodernizacji, z wymienionym dachem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł127 m² 6 291,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Piękne mieszkanie w zadbanej kamienicy z klimatyczną klatką schodową, która zaprasza do przestronnego wnętrza z niezwykłym klimatem. Samo Centrum Olsztyna.Stare Miasto, Ratusz, Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku przy ulicy Orłowicza, na Osiedlu Nagórki w Olsztynie. Lokal posiada powierzchnię użytkową 48,30 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł44 m² 11 931,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 na drugim piętrze bloku przy ul. Jarockiej 82 w Olsztynie. Budynek z 2013 roku, ocieplony, ogrodzony, z windą i halą garażową,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł73,26 m² 7 507,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w centrum Olsztyna. Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 73,26 m , położone na 2. piętrze zadbanego, czteropiętrowego budynku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65,40 m² 10 688 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyłącznie w naszym biurze nieruchomości M2 Estate! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w budynku szeregowym, zlokalizowane na Osiedlu Gutkowo, ul. Kanarkowa. Powierzchnia: 65,4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 675 zł93,69 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Majowa obniżka ceny! Odkryj Sielski spokój. Miła Resort to nowoczesne i prestiżowe apartamenty położone w sercu stolicy Warmii i Mazur. Budynki znajdują się obok Zatoki Miłej,.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł51,49 m² 8 118,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja, która robi różnicę! Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum miasta w niedalekim sąsiedztwie: - zielonych terenów rekreacyjnych - szpitala miejskiego - Starego Miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł70,25 m² 7 245,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Olsztyn, podgrodzie, ul. Lengowskiego | 70,3 m | Garaż, piwnica, balkon Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,3 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samulowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

850 000 zł122,40 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Z przyjemnością przedstawiam do sprzedaży klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 122,4 m2 usytuowane na 3 piętrze w przepięknej zabytkowej kamienicy w centrum Olsztyna na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zachęcam do obejrzenia mieszkania na sprzedaż położonego w Olsztynie przy ul. Ratuszowej, o powierzchni 57 m , z przynależną piwnicą o powierzchni ok. 30 m . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł79,60 m² 6 092,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w sercu Olsztyna, z doskonałym układem pomieszczeń i ogromnym potencjałem aranżacyjnym, ta oferta jest dla Ciebie. Lokal przy ul. Grunwaldzkiej 29,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł48 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie Olsztyn Jaroty Na sprzedaż umeblowane, gotowe do zamieszkania lub unwestycyjnie do wynajmu mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61,50 m² 7 626,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na ul. Kazimierza Jagiellończyka, położone na parterze budynku z 1950 roku, po termomodernizacji, z wymienionym dachem. Nieruchomość znajduje się w jednoklatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł39,50 m² 43,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dom oferuje do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Dworcowej 24 w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym. Lokal mieszkalny ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

380 000 zł40,70 m² 9 336,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł39 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem   . Dostępność od 1 Lipca 2026 r. Forma Najmu- najem Okazjonalny. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie (dwustronne rozkładowe) o powierzchni 39 m2, znajdujące się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł62,58 m² 6 791,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Kamienicy, stanowiącej zabytek, przy ul. Stefana Okrzei w Olsztynie. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 62,58 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,3 m2, usytuowane na piątym piętrze w 10-piętrowym budynku wyposażonym w windę. Nieruchomość położona jest przy ul. Żołnierskiej,.