Mieszkanie, ul. Jarocka

Jarocka, Jaroty, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • 475 000 zł
  • 44 m²
  • 10 795,45 zł/m²

Zdjęcie

Bożena Marcinkow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jarocka

Jarocka, Jaroty, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

475 000 zł

44 m²

10 795,45 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jarocka

Zaktualizowane: 12 maja 2026

475 000 zł 44 m² 10 795,45 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2013
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2013

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 475 000 zł (10 795,45 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 44 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2013
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, dwustronne, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 351 zł
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, piec
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: biuro nieruchomości: ABRYS NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ABR-MS-12067

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 na drugim piętrze bloku przy ul. Jarockiej 82 w Olsztynie. Budynek z 2013 roku, ocieplony, ogrodzony, z windą i halą garażową, w której znajduje się należące do mieszkania miejsce parkingowe.
W mieszkaniu: pokój dzienny z aneksem kuchennym i obszernym balkonem z ładnym widokiem na panoramę miasta, oraz dwie sypialnie, łazienka z natryskiem, umywalką wc oraz pralką. (...)

Agent

Bożena Marcinkowska

664 174...

664 174 484

89 523 71 61

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości