dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Olsztyn - Oferty wynajmu i sprzedaży

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

329 000 zł32,30 m² 10 185,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja! Dzień dobry grupacdf oferuje Państwu do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 położone w budynku przy ul. Dworcowej 49 na Osiedlu Pojezierze w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł32,30 m² 10 495,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,30 m , położone na dziesiątym piętrze w budynku przy ul. Kołobrzeskiej 14a. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47,90 m² 7 828,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie w Olsztynie, przy ul. Gębika na Osiedlu Pieczewo. Położone jest na iip. czteropiętrowego bloku. W miejscu, gdzie znajduje się blok jest pełna infrastruktura, m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kanta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

479 000 zł60,60 m² 7 904,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

# oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego olsztyn, ul. Kanta 42 ## komfortowe 3-pokojowe mieszkanie Z widokiem na staw ### lokalizacja, która łączy wygodę I spokój Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł36,20 m² 8 259,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe | ul. Pstrowskiego 13 | Olsztyn Komfortowe mieszkanie na start w świetnej lokalizacji Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

574 999 zł66,80 m² 8 607,77 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Biuro Oaza Nieruchomości prezentuje na sprzedaż bardzo atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 66,80m2, usytuowane na 11 piętrze w 11-piętrowym budynku na osiedlu Nagórki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł72,80 m² 7 541,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przestronne mieszkanie dla rodziny na osiedlu Mleczna/ Podgrodzie funkcjonalny układ i świetna lokalizacja Szukasz mieszkania, które zapewni komfort Twojej rodzinie, a jednocześnie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł72,50 m² 7 572,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Otoczenie Mieszkanie znajduje się na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu Jaroty w Olsztynie, przy ul. Herdera 1. To jedna z najbardziej rozwiniętych dzielnic miasta, oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ładne i przytulne mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji! Najem okazjonalny! Przedstawiam Państwu na wynajem odnowione dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***idealne pod wynajem | do remontu | świetna lokalizacja | doskonałe na start*** Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położone przy ul. Pana Tadeusza 4. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 zł50 m² 47,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Pieczewo, świetna lokalizacja, idealne dla rodziny lub studentów Lokalizacja: olsztyn Pieczewo (okolice Wioski Smerfów ) 1 minuta do przystanków tramwajowych (linie 4.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł45,30 m² 9 470,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w Olsztynie na Osiedlu Zatorze otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na Osiedlu Zatorze, przy ul. Rataja 52. W najbliższej okolicy znajdziemy pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,40 m² 7 764,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Poszukujesz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji idealnego na start, pod wynajem lub jako inwestycję? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę! okolica: osiedle Nagórki to.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł37 m² 200 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się blisko Starówki, znajduje się blisko Starego Miasta.Mieszkanie na doby 200 zł .Czysz za cały miesiąc 1800 zł.+ opłaty

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł57,90 m² 8 462,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,9 m , zlokalizowane przy ul. Pana Tadeusza w Olsztynie (dzielnica Pojezierze). To idealna oferta dla rodziny lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł32,30 m² 11 424,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaż małe dwupokojowe mieszkanie w Olsztynie przy ulicy Narutowicza. Budynek położony w centrum miasta, jednak z dala od zgiełku, w ciszy przy Parku Kusocińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48,30 m² 10 745,34 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości dom prezentuje trzypokojowe mieszkanie przy ul. Barcza 11 na osiedlu Nagórki w Olsztynie. Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,80 m² 8 228,02 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż 4 pokojowe (dwustronne rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 72,80 m2 znajdujące się na 4 piętrze (wieżowiec) przy ulicy Orłowicza, osiedle Nagórki.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

489 000 zł64,83 m² 7 542,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości dom oferuje na sprzedaż wspaniałe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu podgrodzie w Olsztynie, przy ul. Korczaka 4. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł39 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem. Bardzo słoneczne, ciepłe i ciche. Posiada balkon z ładnym widokiem na zieleń, piwnicę oraz dostęp do wózkowni (wraz z 2 sąsiadami.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,10 m² 8 307,91 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4-pokojowe mieszkanie w Olsztynie na Osiedlu Podgrodzie otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na Osiedlu Podgrodzie, przy ul. Osińskiego 6. Osiedle Podgrodzie to jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38,30 m² 8 067,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku przy ul. Limanowskiego 3, oferuje duży potencjał aranżacyjny. To atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

239 000 zł20 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kawalerki zlokalizowanej w Olsztynie przy ulicy Cichej 3c na "zatorzu". To idealna propozycja dla osób szukających funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48,70 m² 10 041,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości dom prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ul. Murzynowskiego 8 na Nagórkach w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Olsztyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lengowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

285 000 zł23,80 m² 11 974,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Langowskiego w Olsztynie w centrum Olsztyna. W pobliżu znajduje się: uniwersytet Warmińsko-mazurski, park centralny, galeria handlowa, sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł32,35 m² 8 902,63 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Emil Kucharski Licencja nr 16178 dwa pokoje **nowa instalacja elektryczna**.

Szczegóły ogłoszenia

539 001 zł60,40 m² 8 923,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie miejsce, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że jesteś u siebie. Bez remontów, bez stresu, bez dodatkowych kosztów. Po prostu przekręcasz klucz i zaczynasz nowy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,50 m² 8 247,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż rozkładowe trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrym punkcie miasta - Os. Mazurskie! Biuro dom Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż zadbane trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,40 m² 8 400,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w atrakcyjnej i zielonej części Olsztyna w pobliżu jeziora Skanda. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł36,10 m² 8 836,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,10 m , położone na osiedlu Nagórki, przy ul. Orłowicza 16. Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku czteropiętrowym. Cena: 319 000.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł60,40 m² 38,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 60,4 m . Znajduje się na parterze budynku z 1975 roku. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł59,50 m² 7 546,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie w centrum Jarot jest wspaniałą okazją dla rodziny, pary lub pod wynajem - możliwe do użytkowania od razu w prostych warunkach lub do remontu. Mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32,30 m² 12 352,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szukasz kompaktowego, funkcjonalnego mieszkania po generalnym remoncie, gotowego do wprowadzenia? Ta oferta na osiedlu Pojezierze spełni Twoje oczekiwania! Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł72,20 m² 7 991,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie Z balkonem olsztyn, ul. Mroza Szukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł60,40 m² 9 503,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż 3 pokojowe (dwustronne rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 60,40 m2 znajdujące się na 2 piętrze przy ulicy Jeziołowicza, osiedle Pieczewo.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,30 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ładne i przytulne mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji! Najem okazjonalny! Biuro dom Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem zadbane dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

561 540 zł58,80 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż bez bez prowizji biura nieruchomości mieszkanie 58,80 m2 ilość pokoi - 4 cena 561 540 zł cena za M2 9 550 zł czynsz do spółdzielni 554 zł/mies. ( w tym fundusz remontowy) rynek wtórny.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35,50 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro dom Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2-pokojowe na wynajem - ul. Na Skarpie 11 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,50 m , zlokalizowane jest przy ul. Na Skarpie 11, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł24,20 m² 12 892,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży bardzo przytulne i tanie w utrzymaniu mieszkanie po remoncie. Lokal został zaaranżowany na 2 pokoje. Gotowe do wprowadzenia lub wynajęcia! Mieszkanie zostało poddane.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuję Państwu na wynajem mieszkanie w Centrum przy ul. Smętka. Informacje ogólne powierzchnia 48m22. piętro3 pokojeoddzielna kuchniaw łazience prysznicbalkonpiwnicanajem okazjonalnydo.