dowolna

Domy z poddaszem Olsztyn - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

896 000 zł230 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Biuro Bonus Nieruchomości prezentuje: to gdzie mieszkasz ma znaczenie. Przestrzeń, zieleń, spokój to wszystko wpływa na to, że w domu wypoczywamy. Z przyjemnością do niego wracamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł271 m² 6 826,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:676 m²

Dom na sprzedaż Olsztyn, osiedle Brzeziny Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony na prestiżowym osiedlu Brzeziny w Olsztynie, przy ul. Kazimierza Kalinowskiego 10. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł229 m² 6 549,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom dwupokoleniowy Z 2020 r. W różnowie blisko olsztyna, kominek, pompa ciepła, fotowoltaika na starych zasadach, możliwość wydzielenia dwóch niezależnych mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł121,04 m² 7 840,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

>osiedle jarzębinowe W gutkowie< oferta dotyczy budynku 3a, 3b, 4a budynek 4b - rezerwacja budynek 5a - sprzedany budynek 5b - sprzedany budynek 1a - sprzedany budynek 1b - sprzedany budynek 2a -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

849 000 zł124,73 m² 6 806,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowy dom dwulokalowy W stawigudzie Inwestycja Osiedle Bajkowe w Stawigudzie ul. Bajkowa, stawiguda Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym i komfortowym domu położonym wśród.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł286 m² 7 167,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania z ofertą nowoczesnego luksusowego domu w Olsztynie na prestiżowym osiedlu Gutkowo, w otoczeniu zieleni, w sąsiedztwie jeziora Ukiel. Idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

2 125 000 zł229,35 m² 9 265,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w Olsztynie położony w atrakcyjnej dzielnicy Słoneczny Stok, przy ścianie lasu i 5 minut drogi od Jeziora Kortowskiego. Dom wybudowany i rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł170,48 m² 5 273,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:978 m²

Klimatyczny dom wolnostojący z duszą Dajtki, ul. Rolna 50, olsztyn Są domy, które nie opowiadają historii. I są takie, które historią oddychają od pierwszego spojrzenia na czerwoną.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 900 000 zł390 m² 7 435,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:695 m²

Są domy, które robią wrażenie metrażem.I są takie, które od pierwszego kroku dają poczucie spokoju, jakości i bezpieczeństwa. Ta nieruchomość w prestiżowej i cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł145,45 m² 8 181,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, a w weekendy w godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł546,52 m² 1 461,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Agencja Harmony Home & Developments prezentuje wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny z pełnym podpiwniczeniem oraz garażem dwustanowiskowym, położony w malowniczej miejscowości Sząbruk (15.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł124 m² 9 427,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej | Gutkowo, ul. Radosna Zapraszam do zakupu lokalu mieszkalnego w budynku jednorodzinnym dwulokalowym(zgodnie z aktem notarialnym), potocznie nazywanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł292,01 m² 8 869,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Przestronny, funkcjonalny dom z bardzo zadbanym ogrodem, położony na Redykajnach. Idealny dla rodziny, a przede wszystkim osób ceniących sobie spokój przy jednoczesnych korzyściach życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł94,70 m² 8 975,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Good Life Estates oferuje Państwu dwa domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w najbardziej zielonej części Miasta. Bliskość przyrody i terenów rekreacyjnych zachęca do aktywnego.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł91 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w świetnym punkcie na Osiedlu Mazurskim! Dom z potencjałem - do własnej aranżacji! Biuro dom Nieruchomości prezentuje Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

5 998 000 zł425 m² 14 112,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Rezydencja na olsztyńskim Osiedlu Redykajny w sąsiedztwie lasu i jezior. Efektowna, rezydencja połączona z odrębnym dwustanowiskowym garażem, położona jest na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł101,29 m² 11 837,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Chcesz zamieszkać w nowym domu w świetnej lokalizacji? Ta oferta powinna Cię zainteresować. Otoczenie Nieruchomość znajduje się w Bartągu, przy ul. Jodłowej 32, gm. Stawiguda.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł90 m² 5 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Biuro Idea Nieruchomości proponuje do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni 90m2 na osiedlu Zielona Górka, ul. Malinowa. Budynek parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

MB Nieruchomości oferuje sprzedaż domu na osiedlu Dajtki. Dom parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliżniaczej o powierzchni 120 m2 z możliwością adaptacji poddasza o 90.

Szczegóły ogłoszenia

1 128 000 zł140 m² 8 057,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 815 m²

Tylko w naszym biurze! Szukasz domu w spokojnej lokalizacji, blisko lasu? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł340 m² 4 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż duży bardzo ładny i funkcjonalny dom dla dużej rodziny o powierzchni całkowitej 340 m2 użytkowej 260 m2 położony na ogrodzonej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

710 000 zł90 m² 7 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szukasz domu dla siebie i rodziny? Marzysz o własnym ogródku i pięknej okolicy? Ten dom będzie idealny dla Ciebie. Biuro Oaza Nieruchomości oferuje do sprzedaży część domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł280 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:806 m²

Mamy do zaoferowania wolnostojący dom, zlokalizowany na osiedlu Bajkowym w Olsztynie. Osiedle domków jednorodzinnych, położone przy samym lesie, z pełną infrastrukturą, z ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł350 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:586 m²

MB Nieruchomości oferuje duży dom wolnostojący w całości podpiwniczony o powierzchni całkowitej 350 m2 użytkowe j 230 m2 położonej na ogrodzonej i zagospodarowanej działc.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł170 m² 70,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:608 m²

Prestiżowy Budynek pod Gabinety / Biura Ul. Popiełuszki, olsztyn (osiedle Generałów) szukasz idealnej lokalizacji dla swojego biznesu? Oferujemy do wynajmu nowoczesny, komfortowo wyposażony segment.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 001 zł140 m² 10 707,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:716 m²

Na sprzedaż atrakcyjny, piętrowy dom jednorodzinny położony w spokojnej, kameralnej części Olsztyna na Osiedlu Likusy, przy ul. Wczasowej 6. To idealna propozycja dla osób, które cenią wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł277,10 m² 5 774,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Szukasz domu, w którym połączysz funkcje mieszkania i prowadzenia działalności usługowej ? Mamy coś wyjątkowego! Na sprzedaż duży dom o obecnej powierzchni mieszkalnej 181,80 m i.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł189 m² 6 873,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:895 m²

Redykajny - klasyka, przestrzeń i ogród! Dom bliźniak 155 m + piwnica, działka 895 m Szukasz spokojnej lokalizacji blisko jezior i lasu, a jednocześnie tylko 10 min od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w urokliwej dzielnicy Olsztyna, gutkowie, znanej ze swojego spokojnego i malowniczego otoczenia. Jest idealnym miejscem dla osób poszukujących harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:148 m²

Przestronny dom dla dużej rodziny z ogrodem i garażem Osiedle Mazurskie, ul. Olecka, olsztyn, 165 m2, jedna z najmniej zakorkowanych dzielnic Olsztyna! To idealna propozycja dla większej.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł85,60 m² 9 345,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85,6 m w zielonej części Olsztyna (osiedle Gutkowo, ul. Oleńki). Idealny dla osób które cenią miejski komfort i bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł183 m² 8 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Z przyjemnoscią prezentujemy dom jednorodzinny o powierzchni 183 m2 wraz z garażem , znajdujący się w wyjątkowej lokalizacji. Gutkowo słynie z dużej ilości zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł218,70 m² 13 625,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Nowa cena jaroty - wyjątkowy dom Zatopiony w zieleni dom o pow. użytkowej 218,79 ( w tym 40 metrowy garaż ) zlokalizowany na olsztyńskim osiedlu Jaroty. Dom, o charakterze rezydencji,.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł255 m² 8 980,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Gratka dla osób szukających wytchnienia, spokoju i własnego azylu! Dom, który łączy cechy bardzo dobrej miejskiej lokalizacji z mikroklimatem jeziora i zieleni naturalnej. Te rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł210,55 m² 6 169,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:244 m²

Wyjątkowy dom na dajtkach po gruntownym remoncie, z osobnym mieszkaniem Daniel Brzoza Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł134,74 m² 10 019 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:383 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wysoki standard, gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 134,74 m, położony na działce.