dowolna

Domy na sprzedaż Olsztyn - Oferty sprzedaży domów

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 239 000 zł100 m² 12 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Dom w centrum Olsztyna, ul. Księcia Witolda, 4 pokoje, 2 łazienki, ogród 375 m , blisko Kortowo Dom w centrum Olsztyna, a jednocześnie z własnym ogrodem, spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 654 275 zł211,57 m² 7 819,04 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Opis inwestycji Przy ul. Morenowej w Bartągu realizowana jest budowa trzech domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z garażami w bryle budynków i z działkami od 284 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 639 960 zł211,57 m² 7 751,38 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Opis inwestycji Przy ul. Morenowej w Bartągu realizowana jest budowa trzech domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z garażami w bryle budynków i z działkami od 338 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:148 m²

Przestronny dom dla dużej rodziny z ogrodem i garażem Osiedle Mazurskie, ul. Olecka, olsztyn, 165 m2, jedna z najmniej zakorkowanych dzielnic Olsztyna! To idealna propozycja dla większej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł170,48 m² 5 273,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:978 m²

Klimatyczny dom wolnostojący z duszą Dajtki, ul. Rolna 50, olsztyn Są domy, które nie opowiadają historii. I są takie, które historią oddychają od pierwszego spojrzenia na czerwoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Oferta sprzedaży dom jednorodzinny Z budynkiem gospodarczym likusy, ul. Wędkarska Biuro Dunajscy Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł230 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Biuro Bonus Nieruchomości prezentuje: to gdzie mieszkasz ma znaczenie. Przestrzeń, zieleń, spokój to wszystko wpływa na to, że w domu wypoczywamy. Z przyjemnością do niego wracamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł271 m² 6 826,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:676 m²

Dom na sprzedaż Olsztyn, osiedle Brzeziny Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony na prestiżowym osiedlu Brzeziny w Olsztynie, przy ul. Kazimierza Kalinowskiego 10. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł229 m² 6 549,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom dwupokoleniowy Z 2020 r. W różnowie blisko olsztyna, kominek, pompa ciepła, fotowoltaika na starych zasadach, możliwość wydzielenia dwóch niezależnych mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł121,04 m² 7 840,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

>osiedle jarzębinowe W gutkowie< oferta dotyczy budynku 3a, 3b, 4a budynek 4b - rezerwacja budynek 5a - sprzedany budynek 5b - sprzedany budynek 1a - sprzedany budynek 1b - sprzedany budynek 2a -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł124,73 m² 6 806,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowy dom dwulokalowy W stawigudzie Inwestycja Osiedle Bajkowe w Stawigudzie ul. Bajkowa, stawiguda Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym i komfortowym domu położonym wśród.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł195 m² 4 353,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:515 m²

Szukasz domu w Olsztynie z dużą ilością przestrzeni, funkcjonalnym układem i działką, która daje prywatność oraz ciekawe możliwości zagospodarowania? Nieruchomość przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 125 000 zł229,35 m² 9 265,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w Olsztynie położony w atrakcyjnej dzielnicy Słoneczny Stok, przy ścianie lasu i 5 minut drogi od Jeziora Kortowskiego. Dom wybudowany i rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł135,50 m² 6 634,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom, który oddycha naturą.W miejscu, gdzie poranki zaczynają się śpiewem ptaków, a wieczory pachną lasem, powstało kameralne osiedle nowoczesnych domów szeregowych. Redykajny to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

13 000 000 zł3 185 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 392 m²

Ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości W trybie aukcji Poczta Polska S.A. oraz Orange Polska S.A., jako współużytkownicy wieczyści zapraszają do udziału w aukcji na sprzedaż prawa.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł188,50 m² 5 570,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:463 m²

Bresdom nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej lubianych części Olsztyna na spokojnym i zielonym Osiedlu Mazurskim, przy ul. Gdyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł218,70 m² 13 625,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Nowa cena jaroty - wyjątkowy dom Zatopiony w zieleni dom o pow. użytkowej 218,79 ( w tym 40 metrowy garaż ) zlokalizowany na olsztyńskim osiedlu Jaroty. Dom, o charakterze rezydencji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł270,62 m² 6 651,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:628 m²

Dom z ogrodem o łącznej powierzchni 270,62m2 położony na osiedlu między jeziorami Długim i Czarnym w odległości ok. 1,5 km od rynku Starego Miasta i ok. 700m od Plaży.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł318,33 m² 3 141,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:172 m²

Szukasz nieruchomości łączącej potencjał komercyjny z komfortem mieszkania w centrum Olsztyna? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł214 m² 2 780,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

***** rezerwacja ***** przestronny dom usytuowany W sąsiedztwie ruin olsztyńskiego zamku. Funkcjonalny rozkład domu. Parter - stanowi część dzienną, jest miejscem spotkań wszystkich domowników -.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł400 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż Kamienica o powierzchni 400 m2, znajdująca się przy ulicy Lubelskiej (obok Dworca pks) położona na Osiedlu Kętrzyńskiego w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

275 000 zł74 m² 3 716,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Całoroczny Mobilny Domek na sprzedaż do przeniesienia w inne miejsce. Dom w pełni wykończony oraz wyposażony. Do zabrania wszystkie meble jak łóżka, szafy, szafki, sprzęty, pralka. Na 74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł190 m² 11 573,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 726 m²

Wyjątkowy Dom w stylu dworkowym z duszą, w sercu natury położony w Brąswałdzie. Duet Broker oferuje do sprzedaży urokliwy dom w otulinie ciszy i lasu, gdzie spokój natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł94,70 m² 8 975,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Good Life Estates oferuje Państwu dwa domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w najbardziej zielonej części Miasta. Bliskość przyrody i terenów rekreacyjnych zachęca do aktywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł96,63 m² 9 200,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 m²

Nowy dom/mieszkanie z ogródkiem w Olsztynie Inwestycja deweloperska Greenfields Park Segment B - drugi w bryle 12-segmentowej Cena 869000 zł brutto za segment z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł101,29 m² 11 837,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Chcesz zamieszkać w nowym domu w świetnej lokalizacji? Ta oferta powinna Cię zainteresować. Otoczenie Nieruchomość znajduje się w Bartągu, przy ul. Jodłowej 32, gm. Stawiguda.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł362 m² 3 812,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 622 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 2 10 ,61m2 , zlokalizowany w miejscowości Olsztyn przy ul. Mstowskiej. Dom- z początku lat 2000,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł210,55 m² 6 169,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:244 m²

Wyjątkowy dom na dajtkach po gruntownym remoncie, z osobnym mieszkaniem Daniel Brzoza Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Olsztyna Gutkowo, przy ul. Słowicza. Najważniejsze informacje: lokalizacja: olsztyn,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł480,73 m² 4 139,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:814 m²

Oferta wyłącznie W naszym biurze Biuro Dunajscy Nieruchomości prezentuje restaurację Park Cafe położoną w samym sercu Parku Jakubowego przy ul. Radiowej 28a. Nieruchomość nietuzinkowa.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 411 000 zł135,68 m² 10 399,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:348 m²

Nowy dom, pod klucz! Bez podatku pcc, bez prowizji! Mamy przyjemność zaprezentować przeznaczony do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne, czteropokojowe domy w zabudowie bliźniaczej (prawnie - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł188 m² 8 771,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Oferuję do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący, podpiwniczony, położony w malowniczej i spokojnej dzielnicy Olsztyna - Gutkowie. Dom usytuowany na dwóch działkach o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:424 m²

Szukasz zadbanego miejsca na wypoczynek, które daje prywatność, funkcjonalny domek i zagospodarowaną działkę? Nieruchomość przy ul. Przepiórczej w Olsztynie na terenie ogródków oaza to.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł340 m² 4 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż duży bardzo ładny i funkcjonalny dom dla dużej rodziny o powierzchni całkowitej 340 m2 użytkowej 260 m2 położony na ogrodzonej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł183 m² 8 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Z przyjemnoscią prezentujemy dom jednorodzinny o powierzchni 183 m2 wraz z garażem , znajdujący się w wyjątkowej lokalizacji. Gutkowo słynie z dużej ilości zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł192 m² 3 640,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:541 m²

Rezerwacja Dom wolnostojący z dużą działką idealny do stworzenia domu marzeń Olsztyn, osiedle Mazurskie, ul. Olecka 24 Szukasz taniego domu do remontu, który możesz urządzić dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł94,38 m² 7 724,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:225 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom szeregowy segment środkowy, zlokalizowany w miejscowości Olsztyn. Dom o powierzchni 94,38m2 na działce o powierzchni ok. 225m2. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł280 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:806 m²

Mamy do zaoferowania wolnostojący dom, zlokalizowany na osiedlu Bajkowym w Olsztynie. Osiedle domków jednorodzinnych, położone przy samym lesie, z pełną infrastrukturą, z ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł200,28 m² 14 479,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 574 m²

Good Life Estates oferuje w doskonałej lokalizacji siedlisko w Gutkowie przy ul. Żurawiej. Na działce o powierzchni 9574 m2 znajduje się budynek gospodarczo - magazynowy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł226,50 m² 9 713,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 498 m²

Wyjątkowy dom otoczony lasem położony w Olsztynie nad rzeką Wadąg z pewnością zainteresuje wymagających klientów, dla których bliskość natury w połączeniu z mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł260 m² 7 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:254 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej Olsztyn Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w doskonałej lokalizacji w Olsztynie, idealny dla rodziny.