Dom, ul. Żniwna

Żniwna, Dajtki, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • 1 399 000 zł
  • 310 m²
  • 4 512,90 zł/m²

Zdjęcie

Kacper Kochański

Skontaktuj się

Dom, ul. Żniwna

Żniwna, Dajtki, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

1 399 000 zł

310 m²

4 512,90 zł/m²

Dom, ul. Żniwna

Zaktualizowane: 22 maja 2026

1 399 000 zł 310 m² 4 512,90 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
10
Powierzchnia działki:
534 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1987

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

10

Powierzchnia działki:

534 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1987

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 399 000 zł (4 512,90 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 310 m² (210 m² powierzchni użytkowej), 10 pokoi; stan: do odświeżenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1987
  •   pokrycie dachu: inne
  •   okna: drewniane
  • Działka: 534 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski
  •   działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (30 m²), piwnica
  • Miejsce parkingowe: garaż

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom wolnostojący na sprzedaż - Olsztyn, Dajtki, ul. Żniwna 76

Biuro DOM NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej cenionych części Olsztyna - na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w dzielnicy Dajtki. Nieruchomość znajduje się na końcu ulicy, co gwarantuje ciszę, prywatność oraz brak uciążliwego ruchu samochodowego. (...)

Agent

Kacper Kochański

664 320...

664 320 106

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

664 320...

664 320 106

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości