dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż Olsztyn - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Garaż

Nagórki,Olsztyn

45 000 zł15 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Na sprzedaż miejsce postojowe nr 8 zlokalizowane na osiedlu Nagórki w Olsztynie przy ul. Barcza 46, w podziemnej hali garażowej. Sprzedaż polega na sprzedaży udziału w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 070 000 zł367 m² 8 365,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 579 m²

Obiekt tani w utrzymaniu, przewidywalny kosztowo i przygotowany technologicznie do prowadzenia nowoczesnej działalności gospodarczej. Położony przy ul. Masztowej 1 w Olsztynie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

69 000 zł18 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

Murowany garaż o pow. 18 m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Zatorzu. Lokalizacja: położony na Zatorze przy ul. Wrocławskiej / Jagiellońskiej (za jednostką wojskową). W pobliżu Netto oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł128,72 m² 9 547,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dwupoziomowy lokal o pow. 120 m2 położony w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Centralnego. Idealny do prowadzenia działaności biurowej, sprawdzi się również inwestycyjnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

990 000 zł242 m² 4 091 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Doskonałe miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej! Na sprzedaż budynek mieszkalno-biurowy o dużym potencjale inwestycyjnym. Przedmiotem sprzedaży jest parterowy budynek mieszkalno-biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł9 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:9 m²

Na sprzedaż pawilon o powierzchni 9 m2, idealny na małą działalność handlową, usługową, kiosk lub małe biuro. Obiekt znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:110 m²

Lokal użytkowy idealny pod działalność handlową/usługową/biurową zlokalizowany przy ul. Mazurskiej w ciągu ruchu pieszego. Lokal w bardzo dobrym standardzie, zlokalizowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 282 m² 1 053,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 566 m²

Kompleks budynków pod działalność gospodarczą. Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek tworzących funkcjonalną całość o powierzchni 4566m 2 oraz prawo własności posadowionych na gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł28 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny garaż o powierzchni 28 m , zlokalizowany na osiedlu Kormoran w Olsztynie. Garaż posiada dostęp do prądu, co sprawia, że doskonale nadaje się nie tylko do.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł20 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:21 m²

Biuro Nieruchomości dom oferuje na sprzedaż garaż zlokalizowany w ciągu kompleksu garażowego przy ul. Kościuszki w Olsztynie. (od razu za budynkiem pzu). Garaż jest murowany. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Wiosenna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 350 000 zł1 102 m² 1 225,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:4 566 m²

Olsztyn, budynek biurowy, dom mieszkalny, 1102 m2, sprzedam, 1 350 000 zł, netto. Kompleks budynków pod działalność gospodarczą. Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek tworzących funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł400,75 m² 6 238,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokal niemieszkalny o pow. 367 m2 usytuowany na parterze budynku usługowego przy ul. 1 maja (ścisłe centrum Olsztyna). Przeznaczenie handlowo-usługowo-biurowe. Niepowtarzalna architektura, dająca.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł136,10 m² 6 605,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek handlowo usługowy, położony na działce o powierzchni 370m2 przy ulicy Hozjusza na osiedlu Redykajny w Olsztynie. Działka objęta planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł1 020 m² 3 578,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 702 m²

Kompleks składa się z: 1. Magazyn 430m2 w konstrukcji stalowej nowego typu. Szerokość hali około 12 m. Długość hali około 36 m. Magazyn wysokiego składowania 8 m wysokości. Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł376,50 m² 10 358,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:479 m²

Kamienica 376,5m | 6 lokali, 6 wejść | Wysoka Brama | Hotel, biuro, inwestycja Unikalna kamienica w sercu Olsztyna 376,5 m | 6 kw | Wysoka Brama | Top Premium Na sprzedaż absolutnie wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 936 000 zł1 282 m² 1 510,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Nieruchomość położona jest na terenie oznaczonym w mpzp symbolem 9u. Przeznaczenie: podstawowe - istniejące bazy techniczne adaptowane dopuszczalne - usługi.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł410,71 m² 7 913,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Nieruchomość z olbrzymim potencjałem, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Sukiel. W sąsiedztwie tereny leśne oraz jezioro Ukiel. W najbliższej okolicy jest tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł199,02 m² 8 893,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny lokal użytkowy na parterze, idealny do prowadzenia działalności biurowej - sprawdzi się doskonale pod kancelarie prawną, biuro rachunkowe, projektowe, geodezyjne itp. Obejrzyj wirtualny.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł250 m² 11 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Samodzielny budynek użytkowy o powierzchni 250m2, podpiwniczony. Działka 500m2 w użytkowaniu wieczystym. Składa się z 14 pomieszczeń biurowych, każde z łazienką. Obecnie pełni.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 374 m² 4 730,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 283 m²

Cena podlega aktualnie negocjacji w przypadku szybkiej decyzji zakupowej istnieje możliwość jej znaczącego obniżenia.Zabytkowy klimat, prestiżowa lokalizacja, ogromny potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł17 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy garaż zlokalizowany na os. Jaroty. Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż garaż zlokalizowany w bryle budynku mieszkalnego przy ul. Bartąskiej 6 w Olsztynie na ogrodzonym szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

7 900 000 zł3 400 m² 2 323,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 032 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o charakterze przemysłowo-usługowym położona w Olsztynie przy ul. Kołobrzeskiej. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 6032.

Szczegóły ogłoszenia

5 850 000 zł1 354,09 m² 4 320,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 660 m²

Rozpoznawalny budynek w bardzo dobrej lokalizacji. Przestronny, z funkcjonalnym układem pomieszczeń pozwalającym na dalszą, dowolną aranżację. Idealny na działalność biurową, usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł884 m² 4 638,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 288 m²

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 4288m2 z halą o powierzchni 884 m2 Działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod handel, usługi lub produkcję Położona w Olsztynie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł198 m² 8 484,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:829 m²

Oferta sprzedaży obiektu dwulokalowego po generalnym remoncie, idealnego na inwestycję- prowadzenie działalności gospodarczej połączone z zamieszkaniem. Obiekt położony na Osiedlu nad Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł23,12 m² 16 435,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Lokal o pow. 23,12 m2 w unikalnej inwestycji - Apartamentach Podzamcze - powstających w odrestaurowanym budynku w samym centrum Olsztyna. W historycznym obiekcie powstaje 39 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł1 054 m² 3 605,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 919 m²

Hala/ magazyn/warsztat samochodowy z myjnią i wypożyczalnią, w atrakcyjnej lokalizacji. Działka o pow. 3919 m2, zabudowania o łącznej powierzchni zabudowy 1054 m2 i pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 323 000 zł460 m² 5 050 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Park przemysłowy olin - przyszłość twojego biznesu jest tutaj Zapraszamy do Parku Przemysłowego olin - serca biznesowego rozwoju Olsztyna. Rozciągająca się na 9 hektarach inwestycja nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

40 950 000 zł9 000 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 160 m²

Park przemysłowy olin - przyszłość twojego biznesu jest tutaj Zapraszamy do Parku Przemysłowego olin - serca biznesowego rozwoju Olsztyna. Oferujemy nieruchomości biznesowe o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

17 675 000 zł3 500 m² 5 050 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:864 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 242 000 zł840 m² 5 050 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 728 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Olsztyn

Zatorze,Olsztyn

1 790 000 zł533 m² 3 359,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt O funkcji handlowo - usługowej** dwie hale o łącznej powierzchni 222,51 m2** budynek gospodarczo-biurowy o pow.153,61 m2 + strych 88 m2 ( po podłodze)** ZAADAPTOWANA CZĘŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Heweliusza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

75 000 zł18 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż w Olsztynie, ul. Heweliusza- kortowo, działka nr 156 obręb nr 55, pow. 18m2, udział w drodze dojazdowej nr 15/6- 1/35, opłaty za użytkowanie wieczyste łącznie garaż plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Opolska

Mazurskie,Olsztyn

1 499 000 zł310 m² 4 835,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:410 m²

Rezerwacja Na sprzedaż oferujemy budynek komercyjny o funkcji biurowej, zlokalizowany w Olsztynie przy ul. Opolskiej 37. Lokalizacja: lokalizacja przy ul. Opolskiej to ogromny atut jest to obszar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Zamenhofa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

55 000 zł19 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż oferuję garaż w zabudowie szeregowej, środkowy, położony w ciągu garażowym przy ulicy Zamenhofa, niedaleko Szkoły Podstawowej numer 9 i nowego osiedla Wrzosowe Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Track,Olsztyn

1 599 000 zł412 m² 3 881,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Wyjątkowa oferta dwa sąsiadujące ze sobą, niezależne obiekty usługowo-produkcyjne, położone w przemysłowej części Olsztyna przy ul. Tracka 5. Łączna powierzchnia użytkowa obu budynków to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wrocławska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

69 000 zł21 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż oferuję garaż w szeregowej zabudowie garażowej. Murowany z dużym kanałem oraz prądem. Garaż po remoncie, nowe krycie dachowe, nowe orynnowanie oraz drzwi. Suchy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany

Zielona Górka,Olsztyn

999 000 zł205 m² 4 873,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:697 m²

Na sprzedaż funkcjonalny obiekt produkcyjno-usługowy o powierzchni 204,70 m2 położony w dobrze skomunikowanej części przemysłowej Olsztyna przy ul. Tracka 5. Budynek parterowy, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Zielona Górka,Olsztyn

699 000 zł207 m² 3 368,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:383 m²

Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość o powierzchni użytkowej około 207 m2, położona w dobrze skomunikowanej, przemysłowej części Olsztyna przy ul. Tracka 5. Budynek parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Track,Olsztyn

999 000 zł216 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:697 m²