Garaż, ul. Barcza

Barcza, Nagórki, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • 45 000 zł
  • 15 m²
  • 3 000 zł/m²

Zdjęcie

Kamil Jarzębowic...

Skontaktuj się

Garaż, ul. Barcza

Barcza, Nagórki, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

45 000 zł

15 m²

3 000 zł/m²

Garaż, ul. Barcza

Zaktualizowane: 11 maja 2026

45 000 zł 15 m² 3 000 zł/m²

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 45 000 zł (3 000 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Budynek: 15 m²
  •   garaż; rok budowy: 2006
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Źródło: biuro nieruchomości: TreeHouse Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 24/12272/OOS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż miejsce postojowe nr 8 zlokalizowane na osiedlu Nagórki w Olsztynie przy ul. Barcza 46, w podziemnej hali garażowej.

Sprzedaż polega na sprzedaży udziału w hali garażowej położonej w bloku nr 46, na podstawie którego na zasadzie wyłączności można korzystać z miejsca postojowego nr 8.

Hala garażowa zlokalizowana jest na terenie monitorowanego osiedla z wjazdem zabezpieczonym szlabanem. (...)

Agent

Kamil Jarzębowicz

694 014...

694 014 810

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

694 014...

694 014 810

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości