dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Olsztyn

928 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

928 ogłoszeń

600 000 zł26 m² 23 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa oferta lokalu niemieszkalnego położonego w najlepszym hotelu w Olsztynie - Przystań Hotel & Restaurants nad Jeziorem Ukiel! Jeśli chcesz mieć lokal w najbardziej uwielbianym.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł51,49 m² 8 118,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja, która robi różnicę! Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum miasta w niedalekim sąsiedztwie: - zielonych terenów rekreacyjnych - szpitala miejskiego - Starego Miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

390 000 zł42,18 m² 9 246,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie położone w dzielnicy Słupy, w nowo wybudowanym 3-piętrowym bloku mieszkalnym, nowoczesne, przestronne z dużymi oknami i tarasem 40m2. wykończone pod klucz: nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł100,44 m² 11 947 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Inwestorzy! Kolejna szansa zainwestować w tym pięknym i szybko rozwijającym się mieście. Przedstawiamy możliwość zakupu w wynajmowanego i zarabiającego gotowca inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

549 000 zł59,86 m² 9 171,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul. Limanowskiego. W cenie mieszkania zostają meble oraz sprzęty agd. Nieruchomość jest wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38,30 m² 8 067,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku przy ul. Limanowskiego 3, oferuje duży potencjał aranżacyjny. To atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości do.

Szczegóły ogłoszenia

38,96 zł/m²77 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy położony w kamienicy na olsztyńskiej Starówce, tuż przy Wysokiej Bramie. Wejście od ulicy Staromiejskiej. Lokal składa się z otwartej przestrzeni, położony na 1.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł70,25 m² 7 245,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Olsztyn, podgrodzie, ul. Lengowskiego | 70,3 m | Garaż, piwnica, balkon Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,3 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

964 800 zł60,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do zaprezentowania posiadamy apartament o powierzchni użytkowej 60,30m 2 zlokalizowanym przy ulicy Bałtyckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Ukiel. Apartament znajduje się na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł99,30 m² 7 039,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, w którym każdy domownik znajdzie swój kąt? To 5-pokojowe mieszkanie w sercu miasta oferuje przestrzeń, jakiej nie znajdziesz w nowym budownictwie. Biuro gethouse Estate.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samulowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

850 000 zł122,40 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Z przyjemnością przedstawiam do sprzedaży klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 122,4 m2 usytuowane na 3 piętrze w przepięknej zabytkowej kamienicy w centrum Olsztyna na ul.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł73,15 m² 12 508,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentuję do sprzedaży bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,15 m2 zlokalizowane w Olsztynie przy ul. Ks Jaremy na osiedlu Gutkowo z dwoma miejscami postojowymi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

10 584 zł176,40 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Lokal użytkowy pod działalność gastronomiczną zlokalizowany przy ul. Sikorskiego. Powierzchnia 176 m2. Parter z witryną. Lokal wykończony i dostosowany pod gastronomię z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł15 m² 2 866,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Miejsce postojowe w hali garażowej - Olsztyn, nagórki, ul. Barcza 48 Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej znajdującej się pod budynkiem przy ul. Barcza 48 w Olsztynie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł69 m² 9 202,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego i cichego mieszkania o powierzchni 69 m , położonego na 3. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48,10 m² 9 147,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze bloku przy ul. Wiecherta 16. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na osiedlu Jaroty w Olsztynie. W okolicy dostępna jest pełna.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48,70 m² 10 041,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości dom prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ul. Murzynowskiego 8 na Nagórkach w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł73,30 m² 8 799,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze w niskim bloku na osiedlu Mlecznym przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza 38 w Olsztynie. Lokalizacja Osiedle Mleczne to spokojna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł76,50 m² 9 019,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,5 m położone w centrum osiedla Jaroty, przy ul. Janowicza w Olsztynie. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku z 1997.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji czeka właśnie na Ciebie! Biuro Nieruchomości Verso w Olsztynie posiada w sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zachęcam do obejrzenia mieszkania na sprzedaż położonego w Olsztynie przy ul. Ratuszowej, o powierzchni 57 m , z przynależną piwnicą o powierzchni ok. 30 m . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł525 m² 3 085,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Kosyl-Nieruchomosci oferuje do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 525 m2, na działce 822 m2, położony w dzielnicy przemysłowej Olsztyna. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55,32 m² 10 827,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Budynek 2006 r. ** nowa technologia ** trzy oddzielne pokoje** oddzielna kuchnia** duży balkon 9,57 m2 ** przystanek autobusowy I tramwajowy ** ścieżki rowerowe ** W niedalekiej odległości las.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł92 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokal znajduje się na 2 piętrze, na które wygodnie możesz wjechać windą. Zaprojektowano w mieszkaniu 3 pokoje , salon z aneksem kuchennym oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Wiosenna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 350 000 zł1 102 m² 1 225,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:4 566 m²

Olsztyn, budynek biurowy, dom mieszkalny, 1102 m2, sprzedam, 1 350 000 zł, netto. Kompleks budynków pod działalność gospodarczą. Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek tworzących funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł79,60 m² 6 092,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w sercu Olsztyna, z doskonałym układem pomieszczeń i ogromnym potencjałem aranżacyjnym, ta oferta jest dla Ciebie. Lokal przy ul. Grunwaldzkiej 29,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w pawilonie handlowo-usługowym z witryną, od strony zaplecza rampa. Parking przed lokalem na ok 15 aut, powierzchnia pomieszczeń: wiatrołap 6.11 Sala główna 74,56 Korytarz 13,59.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45 m² 16 644,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 45,00 m - Olsztyn, aleja Piłsudskiego 1 Jest to wyjątkowe, niepowtarzalne dla miłośników surowego, wielkomiejskiego designu. Jeśli szukasz wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł16,11 m² 15 518,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Lokal o pow. 16,11 m2 w unikalnej inwestycji - Apartamentach Podzamcze - powstających w odrestaurowanym budynku w samym centrum Olsztyna. W historycznym obiekcie powstaje 39 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł80,28 m² 56,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal o pow. 80,28 m2, z osobnym wejściem od ulicy, dobrze widoczny, możliwość wywieszenia reklam na witrynach. Handlowo-usługowy w centrum Olsztyna, w pobliżu Parku Centralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł59,36 m² 7 732,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy po generalnym remoncie 59,36 m na ul. Warszawskiej 80 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 59,36 m , zlokalizowany w budynku przy ul. Warszawskiej 80. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł160 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokal magazynowo- biurowy 160 m2. Posiadamy w swojej ofercie najmu lokal handlowo-magazynowy o powierzchni około 160 m2. Lokal znajduje się na niskim parterze budynku biurowo-magazynowego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł150,28 m² 12,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu pomieszczenia magazynowo-warsztatowego w budynku magazynowym "I" w Olsztynie przy ul. Lubelska 23a.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł101 m² 9 504,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Promocja nowa cena atrakcyjne mieszkanie na podgrodziu Atrakcyjne mieszkanie w pięciopiętrowym apartamentowcu na olsztyńskim osiedlu Podgrodzie. Apartament o pow. użytkowej 101 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Olsztyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Mstowska

Olsztyn,śląskie

870 000 zł270 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wygodny, duży dom na rozległej działce w centrum miasteczka Olsztyn Dom idealny dla dwóch rodzin - nieruchomość posiada dwie niezależne kuchnie, na parterze i na pierwszym piętrze. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul Barcza 56C w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 800 000 zł270,62 m² 6 651,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:628 m²

Dom z ogrodem o łącznej powierzchni 270,62m2 położony na osiedlu między jeziorami Długim i Czarnym w odległości ok. 1,5 km od rynku Starego Miasta i ok. 700m od Plaży.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²15 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Garaż do wynajęcia. Miejsce w garażu podziemnym o powierzchni 15m2. Dojazd do garaży asfaltowy. Teren ogrodzony. Licencja pośrednika: 11918. Kontakt :   .

Szczegóły ogłoszenia

179 500 zł729 m² 246,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Chcesz zbudować swój własny azyl w sercu przyrody? Oto wyjątkowa propozycja tylko dla Ciebie! Malownicza działka o powierzchni około 729 m2, położona w Olsztynie, koło Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Miła

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 400 000 zł162 m² 8 641,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Na sprzedaż dom w malowniczej części miasta przy ulicy Milej w Gutkowie - Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, przestrzeń i bliskość natury. ( las oraz jezioro ) Dom parterowy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij