dowolna

Nieruchomości Olsztyn - Oferty wynajmu nieruchomości

253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

253 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

65 zł/m²200 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Elastyczna powierzchnia biurowa od ok. 200 m Business Center, centrum Olsztyna Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o wielkości od ok. 200 m , z możliwością powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²760 m² 49 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesna powierzchnia biurowa w centrum Olsztyna elastyczne moduły od 200 m Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o łącznej powierzchni 760 m , z możliwością podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ładne i przytulne mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji! Najem okazjonalny! Przedstawiam Państwu na wynajem odnowione dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja tuż obok jeziora Długiego i lasu miejskiego. ( osiedle przy ul. Leśnej ) Spokojna bezpieczna i cicha okolica. Wolne od zaraz -2 pokojowe mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 390 zł50 m² 47,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Pieczewo, świetna lokalizacja, idealne dla rodziny lub studentów Lokalizacja: olsztyn Pieczewo (okolice Wioski Smerfów ) 1 minuta do przystanków tramwajowych (linie 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33,59 m² 65,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone w budynku byłych koszar. Budynek po generalnej modernizacji w 2018 r. zlokalizowany przy ul. Kuronia 4 w Olsztynie. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34,20 m² 64,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone blisko olsztyńskiej Starówki. Nieruchomość położona jest w Olsztynie przy ul. Jacka Kuronia 4, a więc w centralnej części miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się blisko Starówki, znajduje się blisko Starego Miasta.Mieszkanie na doby 200 zł .Czysz za cały miesiąc 1800 zł.+ opłaty

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie składające się z przestronnego pokoju, pokoju z aneksem kuchennym i łazienką w kamienicy. Okna mieszkania na podwórko co powoduje że mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł29,77 m² 60,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu przytulne, wykończoną kawalerkę położoną na spokojnym i zielonym osiedlu Tęczowy Las w Olsztynie, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w sercu Olsztyńskiej Starówki świeżo po remoncie to doskonała propozycja dla singla lub pary. Lokalizacja Położenie na Starówce to główna.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²240 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny na Starym Mieście to miejsce, które naturalnie przyciąga klientów. Położony zaledwie 50 m od Wysokiej Bramy, daje wyjątkową ekspozycję i dostęp do jednego.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Starym Mieście to doskonała propozycja inwestycyjna i użytkowa. Położone na II piętrze klimatycznej kamienicy, daje ogromne możliwości zarówno pod najem krótkoterminowy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 42, 5 m2 przy ul. Janowicza 3 na Jarotach. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem, usytuowane na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Kanarkowej w Olsztynie (dzielnica Gutkowo). Lokalizacja Gutkowo to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

39,29 zł/m²28 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowo - usługowy położony na trzecim piętrze w budynku Handlowo-Usługowym "inka" przy olsztyńskiej starówce. Lokal doskonale sprawdzi się pod gabinet psychologiczny, doradcy podatkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

39,60 zł/m²50,50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Kosyl-Nieruchomości oferuje do wynajęcia 3 sale z zapleczem i wc, położone na 2-gim piętrze w budynku przy ul. Kuronia w Olsztynie. - możliwość wynajęcia wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Lokal biurowy o łącznej powierzchni390 m2. Posiada 8 pokoi biurowych, salę konferencyjną, zaplecze socjalne oraz toaleta damska i męska. Położony na 1 piętrze w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

28,89 zł/m²225 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę halę o powierzchni 225 m z przeznaczeniem handlowym, magazyn, produkcja, warsztat. Lokal znajduje się w śródmieściu Olsztyna przy ulicy Metalowej. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

14 zł/m²525 m² 7 350 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem hala magazynowa z windą o powierzchni 325 m2 (w tym 2 pomieszczenia biurowe 24 m2, 20 m2, archiwum 20 m2, pomieszczenie socjalne 15 m2) oraz drugie pomieszczenie hali 180 m2, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem w centrum Jarot. Jest ciepłe, słoneczne. Posiadamy w swojej ofercie do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 60 m2 w centrum Jarot.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 64m2, położone na parterze w budynku przy ul. Gębika 71 w Olsztynie. Dwa mniejsze pokoje wymagają odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

6 686 zł304,40 m² 21,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magazyn z biurem 304,40 m2. Posiadamy w swojej ofercie najmu magazyn wysokiego składowania o powierzchni 154 m2. Magazyn nieogrzewany. Wejście do magazynu z powierzchni handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł392 m² 40,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Hale magazynowe o łącznej powierzchni zabudowy 392 m2 wraz z działką o powierzchni 2500 m2. Hale położone w przemysłowej części Olsztyna. Obejrzyj film:.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²95,55 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować nieruchomość na wynajem z przeznaczeniem handlowym/ biurowym/ usługowym w Olsztynie przy ul. Kotańskiego. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,70 m² 49,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dom oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym przy ul. Porannej 8b w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze (ostatnim). Mieszkanie ma 40,7m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy na parterze, idealny do prowadzenia działalności biurowej - sprawdzi się doskonale pod kancelarie prawną, biuro rachunkowe, projektowe, geodezyjne itp. Obejrzyj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia jednopokojowe studio w Śródmieściu Olsztyna, przy ul. Ratuszowej 5 Nieruchomość usytuowana na II piętrze, o powierzchni 30mkw składa się z otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy w miejscowości Olsztyn przy ul. Żwirki i Wigury 3. Idealny na gabinet kosmetyczny. Lokal użytkowy położony na piętrze o powierzchni ok. 20 m2, usytuowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Informacje pod numerem   . Na Wynajem 3 Pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 znajdujące się na 2 piętrze (w budynku 3 piętrowym) przy ulicy Świtycz-Widackiej, osiedle Pieczewo. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

850 zł20 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1-krotność czynszu

Do wynajęcia dwa umeblowane pokoje jednoosobowe z balkonami w jasnym, dwustronnym mieszkaniu 4-pokojowym w centrum Olsztyna. Mieszkanie jest zadbane i funkcjonalne. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro dom Nieruchomości oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Polnej 1c w Olsztynie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

36,23 zł/m²69 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwupoziomowy lokal o powierzchni ok 69 m2, usytuowany na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku wyposażonym w windę, położonym na Olsztyńskiej Starówce. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł59,70 m² 58,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone, klimatyzowane mieszkanie na nowym, spokojnym osiedlu. Świetna lokalizacja łącząca ciszę z bardzo dobrą komunikacją. Najważniejsze informacje: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro dom nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Jarockiej 68. Nieruchomość mieści się na parterze w 4-piętrowym bloku i jest gotowe do zamieszkania. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

15 600 zł600 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Posiadamy w swojej ofercie najmu magazyn z poziomu zero położony w dzielnicy przemysłowej w Olsztynie. Do wynajmu powierzchnia 600 m2. Istnieje możliwość wynajmu powierzchni nawet.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal handlowo-biurowo-usługowy o pow. 47 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze w Domu Handlowym Gracja. Obiekt monitorowany i strzeżony, z własnym parkingiem. Lokalizacja dh.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²450 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala o powierzchni 400 m2 plus 50 m2 biuro. Koszt wynajmu 18000zł netto + koszty eksploatacyjne wg liczników Olsztyn Redykajny, ul. Hozjusza Lokal może być wykorzystany jako.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł80,28 m² 56,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal o pow. 80,28 m2, z osobnym wejściem od ulicy, dobrze widoczny, możliwość wywieszenia reklam na witrynach. Handlowo-usługowy w centrum Olsztyna, w pobliżu Parku Centralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul Barcza 56C w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania, położonego przy ul. Jarockiej 74b w Olsztynie. Mieszkanie jest nieumeblowane. To idealne miejsce dla singla lub pary.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij