dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Olsztyn - Oferty sprzedaży i najmu

416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

416 ogłoszeń

879 000 zł117 m² 7 512,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do zakupu stylowe, eleganckie, przestronne mieszkanie 4-ro pokojowe o powierzchni 117m2, usytuowane na 3 piętrze w odrestaurowanej zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł44,40 m² 10 563,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,43 m , z przynależną komórką.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł93,20 m² 8 369,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż mieszkanie znajdujące się przy ul. Hallera 4b w Olsztynie. Budynek z 2010r. Nieruchomość składa się z: - salonu 31,5m2, - sypialni 11,9m2, - kuchni 12,6m2, - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Emil Kucharski Licencja nr 16178 mieszkanie W pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 290 000 zł72,39 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,39 m , położone w Olsztynie przy ul. Armii Krajowej 7. Nieruchomość znajduje się na 7. (ostatnim) piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,10 m² 8 307,91 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4-pokojowe mieszkanie w Olsztynie na Osiedlu Podgrodzie otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na Osiedlu Podgrodzie, przy ul. Osińskiego 6. Osiedle Podgrodzie to jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48,10 m² 9 667,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie gotowe do zamieszkania w świetnej lokalizacji- olsztyn Jaroty ul. Herberta 16. Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,1 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł72,30 m² 8 146,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Wprowadzenie Prezentujemy świetne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,3 m , zlokalizowane na ul. Turkowskiego 2 w Olsztynie. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny bądź jako.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł30,20 m² 12 880,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż nowocześnie wykończona Kawalerka o powierzchni 30,2 m2 znajdująca się na 3 piętrze (w budynku 4 piętrowym) przy ulicy Jarockiej, osiedle Jaroty.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł70,10 m² 11 398 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone w centrum Olsztyn przy ul. 1 maja. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z 2012 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65,10 m² 6 897,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3 pokojowy lokal mieszkalny położony na parterze w budynku 1 piętrowym przy Al. Warszawskiej 103 Olsztynie Powierzchnia użytkowa lokalu 65,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł36,50 m² 6 027,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

kawalerka widna kuchnia widna łazienka do remontu Wprowadzenie Prezentujemy fajne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , zlokalizowane na ul. Sienkiewicza 11 w Olsztynie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy na osiedle generałów- sucharskiego 7, nowe budownictwo, nieuciążliwe skosy, nadające fajnego klimatu. Jeśli szukasz przestronnego dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł72,60 m² 8 677,69 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przestronne, słoneczne 4-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, znajdujące się na wysokim parterze w 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,70 m² 49,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dom oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym przy ul. Porannej 8b w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze (ostatnim). Mieszkanie ma 40,7m2.

Szczegóły ogłoszenia

589 900 zł49,34 m² 11 956 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum miasta. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, liczne sklepy, apteki, punkty usługowe i gastronomiczne. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł46 m² 13 913,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Ekskluzywne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na sprzedaż! Szukasz pięknego mieszkania dla siebie lub lokalu idealnego jako inwestycja pod najem krótko bądź długoterminowy? Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł50,88 m² 8 844,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

>rezerwacja< grupacdf oferuje do sprzedaży przestronne, dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej (wraz z pomieszczeniami przynależnymi) wynoszącej 50,88 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,75 m² 10 372,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

>rezerwacja< grupacdf oferuje do sprzedaży wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,75 m2, położone na parterze w nowoczesnym, trzypiętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,10 m² 9 957,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? Ta oferta może być idealna właśnie dla Ciebie. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł70 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Poprzeczna 32 - osiedle Quatro, wybudowane przez Ekobud. Lokalizacja zapewni miejsca spacerowe, rekreacyjne jak i bliskość sklepów (przy inwestycji biedronka) oraz dobre połączenie z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł64,35 m² 9 557,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położone w Olsztynie przy ul. Piłsudskiego 60C , na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro dom Nieruchomości oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Polnej 1c w Olsztynie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł48,30 m² 8 489 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Biuro nieruchomości M2 Estate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Olsztynie przy ul. Boenigka. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,30 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł129,75 m² 17 726,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż luksusowy apartament o pow. 130 m z dwoma ogródkami 51,88 i 36,38 m2, na ul. Leśnej 28 w Olsztynie. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł41 m² 11 683 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biur Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży przytulne, funkcjonalne mieszkanie z balkonem gotowe do wprowadzenia. Oferujemy komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł36,10 m² 9 002,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

! komfort, komunikacja i zieleń - wszystko w zasięgu ręki! Ul. Orłowicza 3, olsztyn - świetna lokalizacja do życia i inwestycji! Mieszkanie: przestronne, słoneczne dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł230 m² 21 739,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Homfi z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość - apartament zlokalizowany na obszarze prestiżowego Łyny Park w Olsztynie. Lokalizacja: łyna Park, ulokowany przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49,24 m² 9 748,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Emil Kucharski Licencja nr 16178 budynek Z 2017 r.** MIESZKANIE WYKOŃCZONE.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł32 m² 21 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: prestiżowa inwestycja Nad Zatoką położona tuż przy Jeziorze Ukiel; gotowy model inwestycyjny - możliwość kontynuacji najmu krótkoterminowego; wysoki standard wykończenia (premium) oraz pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

290 000 zł32,30 m² 8 978 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o pow. 32,3 m2 w Olsztynie przy ul. Bolesława Chrobrego 8- starówka ( kamienica). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł113 m² 9 725,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Biuro Oaza Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe przy ul. Bartąskiej w budynku 3 piętrowym z nowoczesną windą. Blok oddany do użytku w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł26 m² 23 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa oferta lokalu niemieszkalnego położonego w najlepszym hotelu w Olsztynie - Przystań Hotel & Restaurants nad Jeziorem Ukiel! Jeśli chcesz mieć lokal w najbardziej uwielbianym.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38,30 m² 8 067,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku przy ul. Limanowskiego 3, oferuje duży potencjał aranżacyjny. To atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł99,30 m² 7 039,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, w którym każdy domownik znajdzie swój kąt? To 5-pokojowe mieszkanie w sercu miasta oferuje przestrzeń, jakiej nie znajdziesz w nowym budownictwie. Biuro gethouse Estate.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł20 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kawalerki zlokalizowanej w Olsztynie przy ulicy Cichej 3c na "zatorzu". To idealna propozycja dla osób szukających funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł59,51 m² 10 233,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedane! Szukasz zadbanego, trzypokojowego gotowego do zamieszkania mieszkania, w dobrze skomunikowanej części Olsztyna, idealnie by w kapciach zejść po bułki, a do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł73,15 m² 12 508,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentuję do sprzedaży bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,15 m2 zlokalizowane w Olsztynie przy ul. Ks Jaremy na osiedlu Gutkowo z dwoma miejscami postojowymi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł65,76 m² 13 670,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Good Life Estates oferuje na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 65,76 m , położone na nowoczesnym osiedlu Panorama przy ul. ulica Wincentego Pstrowskiego 7b.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48,70 m² 10 041,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości dom prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ul. Murzynowskiego 8 na Nagórkach w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł73,30 m² 8 799,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze w niskim bloku na osiedlu Mlecznym przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza 38 w Olsztynie. Lokalizacja Osiedle Mleczne to spokojna, cicha.