dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Olsztyn - Oferty sprzedaży i najmu

420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

420 ogłoszeń

520 000 zł62 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m . W bezpośrednim sąsiedztwie bloku znajduje się wszystko, co niezbędne do wygodnego życia, m.in. liczne sklepy spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł44 m² 10 205 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Verso oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo jasne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł56,01 m² 9 551,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,01 położone w niskim 4 piętrowym budynku. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2023r,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł72,57 m² 7 565,11 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości dom oferuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Żołnierskiej 33 w Olsztynie na Osiedlu Kormoran, bezpośrednio za Halą Urania. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 400 zł47,28 m² 50,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Odremontowane mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Generałów. Idealne mieszkanie dla pary, rodziny 2+1, singla czy też osób pracujących. Otoczenie: nieruchomość znajduje się w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł99,30 m² 7 039,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, w którym każdy domownik znajdzie swój kąt? To 5-pokojowe mieszkanie w sercu miasta oferuje przestrzeń, jakiej nie znajdziesz w nowym budownictwie. Biuro gethouse Estate.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł32,35 m² 8 902,63 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Emil Kucharski Licencja nr 16178 dwa pokoje **nowa instalacja elektryczna**.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł97 m² 6 288,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny sprzedam - wynajmę! perfekt Biuro nieruchomości oferuje do sprzedaży bądź wynajęcia lokal mieszkalny położony przy ulicy Partyzantów nr 28 w Olsztynie Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł41,91 m² 13 815,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Kościuszki 92 w Olsztynie. Budynek w którym znajduje się mieszkanie zostało wybudowane w 2013 roku i usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48,20 m² 10 767,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Daniel Brzoza Nieruchomości prezentuje Państwu nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Wiecherta na osiedlu Jaroty w Olsztynie. Na powierzchnie 48,2 m2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł40,11 m² 14 684,62 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul. Poprzecznej na osiedlu Quatro. Opcjonalnie można kupić miejsce parkingowe podziemne 85 000 zł. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł36,50 m² 6 027,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

kawalerka widna kuchnia widna łazienka do remontu Wprowadzenie Prezentujemy fajne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , zlokalizowane na ul. Sienkiewicza 11 w Olsztynie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł70,25 m² 7 245,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Olsztyn, podgrodzie, ul. Lengowskiego | 70,3 m | Garaż, piwnica, balkon Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,3 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,10 m² 8 307,91 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4-pokojowe mieszkanie w Olsztynie na Osiedlu Podgrodzie otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na Osiedlu Podgrodzie, przy ul. Osińskiego 6. Osiedle Podgrodzie to jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł55,30 m² 6 690,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż położonego w Olsztynie przy ul. Wojska Polskiego na osiedlu Zatorze. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduję się centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł51,41 m² 9 511,77 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej części Olsztyna? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,87 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł39 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 20, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal znajduje się na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38,30 m² 8 067,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku przy ul. Limanowskiego 3, oferuje duży potencjał aranżacyjny. To atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości do.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,10 m² 9 957,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? Ta oferta może być idealna właśnie dla Ciebie. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43,50 m² 14 919,54 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Marzysz o komfortowym apartamencie w doskonałym punkcie miasta? A może interesuje Cię nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym? Ta oferta spełnia oba cele. Apartament to pewna.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł64 m² 12 656,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe ,wyjątkowe mieszkanie urządzone ze smakiem i dbałością o każdy detal. W cenie zawarte jest pełne umeblowanie na wymiar .- meble wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 zł61 m² 44,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem | Olsztyn, pojezierze, ul. Kołobrzeska | 61 m Do wynajęcia funkcjonalne, w umeblowane mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł48,05 m² 10 988,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 48,05 m Olsztyn, ul. Mroza 23 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,05 m , położone na 5. piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa perełka na olsztyńskim osiedlu Podleśna. Przepiękny, luksusowy apartament trzypokojowy z ogródkiem/tarasem, wykończony w bardzo wysokim standardzie, z najlepszej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł108 m² 7 870,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne, komfortowe mieszkanie przy ul. Złotej w Olsztynie. Informacje ogólne 3 kondygnacje powierzchnia: 108 m 3 sypialnie przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 158 400 zł72,40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do zaprezentowania posiadamy apartament o powierzchni użytkowej 72,40 m 2 zlokalizowanym przy ulicy Bałtyckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Ukiel. Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł73,26 m² 7 507,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w centrum Olsztyna. Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 73,26 m , położone na 2. piętrze zadbanego, czteropiętrowego budynku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Historyczne 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Olsztyna Wyjątkowe, 65 m przestrzeni w sercu miasta połączenie historycznego uroku i nowoczesnego komfortu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Olsztyn,śląskie

88 000 zł37,30 m² 2 359,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie częstochowskim, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51,36 m² 12 636,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie na prestiżowym Osiedlu Premium przy ul. Marii Dąbrowskiej. Obligatoryjnie miejsce parkingowe naziemne 20 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł50,82 m² 11 609,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Szukasz funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł82,20 m² 8 868,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Podpisana umowa przedwstępna Przestronne mieszkanie 82,20 m2 w centrum Olsztyna, 3-pokojowe, 2 balkony, położone na 1 piętrze. Do ceny mieszkania należy miejsce w garażu podziemnym, które.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,90 m² 9 791,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,90 m2 znajdujące się na 2 piętrze przy ulicy Kanta, osiedle Jaroty w Olsztynie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł62 m² 10 952 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży wyjątkowa nieruchomość położoną na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2018 roku, przy ul.Borowej 4 w Olsztynie, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro credo nieruchomości oferuje na sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 Idealne na start lub pod inwestycję! Lokalizacja: olsztyn, ul. Jagiellońska 12.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,49 m² 11 749,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Olsztyńskie Centrum nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na prestiżowym Osiedlu Aurora w Olsztynie .Nieruchomość znajduje się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł36,90 m² 9 214,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bresdom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą ciekawie zaaranżowanego mieszkania przy ul. Marii Zientary-Malewskiej (osiedle Kętrzyńskiego). Mieszkanie o powierzchni 36,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł40 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie położone na Osiedlu Generałów przy ul. Popiełuszki w Olsztynie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie od sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł72,60 m² 8 402,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Good Life Estates oferuje Państwu przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 72,6 m2 przy ulicy Wincentego Witosa na osiedlu Jaroty. Blisko zarówno infrastruktury miejskiej jak i rekreacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł57,75 m² 11 948,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe ,funkcjonalne 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. lokal znajduje się w nowym budownictwie i wyróżnia się nowoczesnym stylem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

734 000 zł69,98 m² 10 488,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,98 m2 z trzema balkonami. Położone na 3 piętrze. Doskonała opcja dla osób szukających wygody, bliskości terenów zielonych oraz.