dowolna

Mieszkania w kamienicy Olsztyn - Lista aktualnych ogłoszeń

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszawska

Podgrodzie,Olsztyn

305 000 zł34 m² 8 866,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,4 m2 znajdujące się na Parterze przy alei Warszawskiej, osiedle Podgrodzie w Olsztynie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kętrzyńskiego

Kętrzyńskiego,Olsztyn

399 000 zł62 m² 6 425,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę pięknego mieszkania o powierzchni 62,1 m2 położonego w Olsztynie przy ul Kętrzyńskiego 2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Kętrzyńskiego,Olsztyn

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Duet Broker oferuję na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Olsztyna o powierzchni użytkowej 50m 2. Budynek, w którym mieści się nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zatorze,Olsztyn

469 000 zł67 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Niepowtarzalny klimat, jaki daje mieszkanie W kamienicy przestronne, wysokie pomieszczenia 10 minut pieszo od centrum, parków I lasu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pułaskiego

Kętrzyńskiego,Olsztyn

220 000 zł41 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Mieszkanie znajdujące się na 5 piętrze. Fundamenty żelbetonowe, ściany z cegły, stropy- żelbeton, dach kryty dachówką, schody żelbetonowe. Ogrzewanie oraz woda z Miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zatorze,Olsztyn

349 000 zł35 m² 9 853,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

-umowa przedwstępna- poszukujesz niewielkiego mieszkania w dogodnej lokalizacji, w której wszystko jest na wyciągniecie ręki? Korzystnej inwestycji pod wynajem? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tczewska

Zatorze,Olsztyn

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie o najem okazjonalny. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42 metrów usytuowane na osiedlu Zatorze, przy ulicy Tczewskiej. Dostępne od 1 czerwca. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zatorze,Olsztyn

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1910

Szukasz przestronnego loftu do zamieszkania? A może szukasz lokalu pod własne biuro bądź studio?jeżeli jesteś inwestorem i chcesz podzielić tą nieruchomość na trzy niezależne mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Zatorze,Olsztyn

259 000 zł36 m² 7 214,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (dwustronne rozkładowe) o powierzchni 35,9 m2, znajdujące się na parterze przy ulicy Sienkiewicza, osiedle Zatorze w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Kościuszki,Olsztyn

444 000 zł58 m² 7 681,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Uwaga! Atrakcyjna oferta! Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,80 m2, przy ul. Mazurskiej 15a w Olsztynie. Mieszkanie znajduję się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Olsztyn

Kościuszki,Olsztyn

450 000 zł115 m² 3 920,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jedyne w swoim rodzaju mieszkanie w samym centrum Olsztyna o powierzchni po podłodze 114 m2, użytkowej 73,37 m2 w pięknej kamienicy przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

599 000 zł76 m² 7 881,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż budynek dwupoziomowy składający się z: - parter lokal użytkowy 28 m 2 - I piętro mieszkanie 48 m2 Możesz zatem prowadzić na dole działalność, a na górze mieszkać,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Zatorze,Olsztyn

259 000 zł32 m² 8 093,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Witam. Sprzedam w bardzo dobrej cenie, mieszkanie na Zatorzu na ul.Moniuszki. 32m2. Blok po termomodernizacji. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, podłączone w zeszłym roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Olsztyn

550 000 zł95 m² 5 801,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (dwustronne rozkładowe) o powierzchni 94,80 m2 znajdujące się w Kamienicy przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej, centrum Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Zatorze,Olsztyn

479 000 zł65 m² 7 403,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania słoneczne, 64,7 m2, 3 pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią i z dużym balkonem na dzielnicy Zatorze. Dodatkowym atutem jest duża piwnica i możliwość wykupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podgrodzie,Olsztyn

359 000 zł42 m² 8 547,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie nieopodal centrum miasta i Kortowa to wybór pełen korzyści - bliskość atrakcji, wygoda i komfort w życiu codziennym. To doskonała inwestycja pod wynajem i idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Nad Jeziorem Długim,Olsztyn

1 700 zł42 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w jednej z najlepiej ocenianej lokalizacji na mapie Olsztyna! Nad Jeziorem Długim, na skraju Lasu Miejskiego, kilka minut od Plaży Miejskiej, starego Miasta lub Nowego Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwaldzkie,Olsztyn

359 000 zł42 m² 8 547,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

!rezerwacja! Mieszkanie nieopodal centrum miasta i Kortowa to wybór pełen korzyści - bliskość atrakcji, wygoda i komfort w życiu codziennym. To doskonała inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kościuszki,Olsztyn

433 500 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Olsztyn

549 000 zł50 m² 11 082 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Uwielbiasz Olsztyn i chcesz żyć w samym jego sercu lub chciałbyś zainwestować w nieruchomość pod wynajem, w której będzie pewny przez cały rok? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Zatorze,Olsztyn

269 000 zł36 m² 7 493 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bresdom Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe, klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy z czerwonej cegły. Kto chciałby spędzać jesienne i zimowe wieczory w pomieszczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kętrzyńskiego,Olsztyn

749 000 zł95 m² 7 924,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Czteropokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia na Osiedlu Kętrzyńskiego przy ul. Kętrzyńskiego 1a z niezwykłym klimatem i miejscami parkingowymi wyłącznie dla mieszkańców budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nad Jeziorem Długim,Olsztyn

579 000 zł69 m² 8 405,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Wyjątkowa oferta , klimatycznej i niespotykanej nieruchomość w Olsztynie! Szukasz pięknego, loftowego mieszkania dla siebie lub lokalu idealnego jako inwestycja pod najem krótko bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

579 000 zł69 m² 8 405,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

389 000 zł47 m² 8 294,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duet Broker oferuję na sprzedaż piękne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Olsztyna o powierzchni użytkowej 46,90m 2. Budynek, w którym mieści się nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

2 500 zł119 m² 21,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Mieszkanie w świetnej lokalizacji, w Centrum Olsztyna. Nieruchomość sprawdzi się świetnie dla dużej rodziny ceniącej przestrzeń i klimat, jak również ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barczewskiego

Podgrodzie,Olsztyn

249 000 zł36 m² 6 955,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Rezerwacja! informacje pod numerem Na sprzedaż 2 pokojowe (jednostronne, rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 35,8m2 znajdujące się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły bez windy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mrongowiusza

Śródmieście,Olsztyn

499 000 zł70 m² 7 088,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Centrum Nieruchomości Lendom oferuje na sprzedaż dwustronne, mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Olsztyna. Jest to miejsce z historyczną duszą znajdujące się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Śródmieście,Olsztyn

365 000 zł54 m² 6 721,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja! good life estates prezentuje mieszkanie w zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum Olsztyna! lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana w sercu Olsztyna, przy samym Ratuszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stare Miasto

Stare Miasto,Olsztyn

1 850 zł17 m² 109 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową w ofertą wynajmu pokoju z własną łazienką. Mieszkanie zlokalizowane jest zlokalizowaną w Olsztynie na Starówce przy moście Św. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Olsztyn

329 000 zł37 m² 8 796,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Szukasz przestronnego i klimatycznego mieszkania w ścisłym Centrum Olsztyna? Tej ofert nie możesz przegapić! Mieszkanie jednopokojowe z możliwością zmiany aranżacji na dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Olsztyn

1 799 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości M2 Olsztyn prezentuje dla Państwa nieruchomość w zmodernizowanej kamienicy z 2006 roku. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ratuszowej w Centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 22 Stycznia

Śródmieście,Olsztyn

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Dostępne od zaraz - w samym centrum Olsztyna. Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w centrum Olsztyna. Idealna lokalizacja lokalu sprawdzi się zarówno dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kętrzyńskiego

Kętrzyńskiego,Olsztyn

465 000 zł70 m² 6 643 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Centrum Nieruchomości Lendom oferuje na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie położone na poddaszu kamienicy zlokalizowanej przy ul. Kętrzyńskiego 1 B w Olsztynie. Sprzedawany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Pułaskiego

Śródmieście,Olsztyn

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Wynajem skierowany dla singli, studentów, par I małżeństw bez dzieci I zwierząt. Na Wynajem Kawalerka o powierzchni 18 m2, znajdująca się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

200 000 zł24 m² 8 439 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum Nieruchomości Lendom zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej przy ul. Jagiellońskiej 9 w Olsztynie na osiedlu Zatorze. Sprzedawany lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrongowiusza

Śródmieście,Olsztyn

499 000 zł70 m² 7 088 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Śródmieście,Olsztyn

379 000 zł48 m² 7 962,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz elegancko wykończonego, dwupokojowego mieszkania znajdującego się w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie da Ciebie. Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kołłątaja

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 800 zł46 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem od zaraz Pięknie urządzone mieszkanie w stylu boho na olsztyńskiej starówce w kamienicy przy ul. Kołłątaja. Nieruchomość o powierzchni 46m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia