dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Olsztyn - Sprzedaż i wynajem

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

419 000 zł44,50 m² 9 415,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? To mieszkanie może być idealnym miejscem dla Ciebie. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł45,30 m² 9 470,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w Olsztynie na Osiedlu Zatorze otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na Osiedlu Zatorze, przy ul. Rataja 52. W najbliższej okolicy znajdziemy pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł79,70 m² 8 519,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja Szukasz mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, a do tego w dobrej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! otoczenie Mieszkanie położone jest na Osiedlu Generałów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł57,90 m² 8 462,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,9 m , zlokalizowane przy ul. Pana Tadeusza w Olsztynie (dzielnica Pojezierze). To idealna oferta dla rodziny lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

319 000 zł36,10 m² 8 836,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,10 m , położone na osiedlu Nagórki, przy ul. Orłowicza 16. Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku czteropiętrowym. Cena: 319 000.

Szczegóły ogłoszenia

353 000 zł41,50 m² 8 506,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,50 m2 znajdujące się na 4 piętrze przy ulicy Dywizjonu 303, osiedle Kościuszki w Olsztynie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł45,40 m² 11 453,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie znajduje się przy ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego układ: -Salon z aneksem kuchennym -oddzielna sypialnia -łazienka z wc -korytarz lokalizacja: -Tuż obok rzeka Łyna, las.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł141,40 m² 7 001,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1977

Przestronne mieszkanie 141 m (180 m po podłodze) Olsztyn, ul. Andersa Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Generałów. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł60,40 m² 9 503,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż 3 pokojowe (dwustronne rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 60,40 m2 znajdujące się na 2 piętrze przy ulicy Jeziołowicza, osiedle Pieczewo.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł37,40 m² 10 401,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Świetna oferta dwupokojowego mieszkania położonego w bardzo dobrej lokalizacji na Jarotach! Mieszkanie idealne dla pary lub pod wynajem! Biuro dom Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lengowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

285 000 zł23,80 m² 11 974,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Langowskiego w Olsztynie w centrum Olsztyna. W pobliżu znajduje się: uniwersytet Warmińsko-mazurski, park centralny, galeria handlowa, sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,10 m² 8 295,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,10 m 2 położone na osiedlu Pojezierze, ulica Kołobrzeska 13a. Lokalizacja nieruchomości jest bardzo praktyczna i cieszy się.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53,20 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 m , położone na 4. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Ludwika Zamenhofa w Olsztynie. Lokal gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł39 m² 9 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż wyjątkowo zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 39 m przy ul. Dworcowej 42 (pojezierze). Jeśli szukasz nieruchomości z potencjałem, w samym sercu wydarzeń.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł48 m² 10 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro nieruchmości Goodlife-Estates oferuje Państwu jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48m2 przy ulicy Igora Sikiryckiego na osiedlu Pieczewo,słynącego z bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,20 m² 8 278 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości Verso oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo jasne i ciepłe 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł66,80 m² 8 607,78 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Biuro Oaza Nieruchomości prezentuję na sprzedaż bardzo atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 66,80m2, usytuowane na 11 piętrze w 11-piętrowym budynku na osiedlu Nagórki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł48,10 m² 8 939,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja Rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone w bardzo dobrym punkcie z dostępem do całej gamy usług użytku publicznego, idealnie sprawdzi się dla pary, rodziny z dzieckiem lub.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł39,80 m² 11 557,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Biuro dom Nieruchomości Prezentuje na Sprzedaż: stylowy apartament na olsztyńskiej starówce - mieszkaj lub zarabiaj! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 39 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł48,10 m² 8 814,97 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Olsztyn, ul. Dworcowa 10 Oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe położone w Olsztynie przy ul. Dworcowej 10, na V piętrze w wieżowcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

325 000 zł36,10 m² 9 002,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

! komfort, komunikacja i zieleń - wszystko w zasięgu ręki! Ul. Orłowicza 3, olsztyn - świetna lokalizacja do życia i inwestycji! Mieszkanie: przestronne, słoneczne dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,17 m² 7 867,97 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości dom oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo pożądanej lokalizacji w Olsztynie - przy ul. Dworcowej, w bezpośrednim sąsiedztwie do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł46,30 m² 10 994 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości M2 Estate przedstawia na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, słoneczne, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł39 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Good Life Estates oferuje Państwu ciekawe i przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m2. Położone w idealnej lokalizacji przy ul. Borkowskiego. Mieszkanie mieści się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł73,30 m² 8 799,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze w niskim bloku na osiedlu Mlecznym przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza 38 w Olsztynie. Lokalizacja Osiedle Mleczne to spokojna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł46,40 m² 7 866,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania , które urządzisz dokładnie tak , jak chcesz? Ta nieruchomość daje ogromny potencjał zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem. Biuro gethouse Estate oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Olsztyna,.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł47,10 m² 7 940,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie z potencjałem - 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przestronna łazienka, duży balkon z widokiem na zieleń w niskim bloku w cichej okolicy (os. Redykajny),.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł49,70 m² 9 054,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 49,7 m (po podłodze 56m), położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na cenionym Osiedlu Generałów w Olsztynie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł64 m² 12 656,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe ,wyjątkowe mieszkanie urządzone ze smakiem i dbałością o każdy detal. W cenie zawarte jest pełne umeblowanie na wymiar .- meble wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł48,30 m² 8 489 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Biuro nieruchomości M2 Estate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Olsztynie przy ul. Boenigka. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,30 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,10 m² 9 957,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? Ta oferta może być idealna właśnie dla Ciebie. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł72,30 m² 7 883,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

4-pokojowe mieszkanie z balkonem Olsztyn, pieczewo, ul. Ignacego Krasickiego 3 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,3 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł48,60 m² 9 156,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Olsztyn, ul. Osińskiego, 48,6 m , 7. piętro, balkon Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł72,20 m² 7 991,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie Z balkonem olsztyn, ul. Mroza Szukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł60,10 m² 8 968,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

! rezerwacja rezerwacja rezerwacja! 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,1 m2, znajdujące się na 1 piętrze budynku położonego przy ul. Wiecherta - Osiedle Jaroty. Lokal świeżo po remoncie, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

507 600 zł47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania dobrze wykończonego, do którego możesz wprowadzić się natychmiast i nie marnować czasu, energii i nerwów na remont? Jeśli tak, zapoznaj się z poniższą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł72,60 m² 8 402,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Good Life Estates oferuje Państwu przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 72,6 m2 przy ulicy Wincentego Witosa na osiedlu Jaroty. Blisko zarówno infrastruktury miejskiej jak i rekreacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł57,75 m² 11 948,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe ,funkcjonalne 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. lokal znajduje się w nowym budownictwie i wyróżnia się nowoczesnym stylem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,10 m² 8 307,91 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4-pokojowe mieszkanie w Olsztynie na Osiedlu Podgrodzie otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na Osiedlu Podgrodzie, przy ul. Osińskiego 6. Osiedle Podgrodzie to jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł35,50 m² 12 084,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | Jaroty | świetna lokalizacja | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na parterze przy ul. Hanowskiego 4.