dowolna

Mieszkania w centrum Olsztyn - Oferty sprzedaży i najmu

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

499 000 zł71,70 m² 6 959,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz o przestronnym, funkcjonalnym i ciepłym mieszkaniu, które może stać się wymarzonym miejscem dla Twojej rodziny - ta oferta jest dla Ciebie. Biuro nieruchomości gethouse Estate.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,96 m² 11 447,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w nowoczesnym budynku zlokalizowanego na osiedlu Podleśna przy ulicy Szewczenki 5 w Olsztynie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 353 zł59,09 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Dragonów Apartamenty & Lofty II etap - kolejny rozdział wyjątkowej inwestycji 20 mieszkań od 27 do 80 m2. 3 lokale usługowe od 60 do 80 m2. Lokalizacja Kameralny budynek o 4 kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia w pełni umeblowaną kawalerkę na ulicy Mroza 20C Blok umiejscowiony w Centrum Jarot na otoczonym zielenią osiedlu. 5 minut do Lidla, stokrotki, centrum Fitnesu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy Apartament om pow. 30m2, położony na piątym piętrze w nowo wybudowanym Apartamentowcu, znajdujący się niedaleko centrum w Olsztynie. Przy budynku duża ilość.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Chata w Kwadracie ma przyjemność zaproponować do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 51 m, położone na wysokim parterze w zadbanym budynku na Osiedlu Generałów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 848 zł36,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

#Odkryj Sielski spokój Mamy dostępne również lokale dwupokojowe o podobnym metrażu z balkonami i widokiem na las lub ogródkami. Prezentowany apartament ma 36,94 m (1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie, znajdujące się w ekskluzywnym osiedlu Browary Park w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł47 m² 6,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme przytulne mieszkanie w którym poczujesz się jak w domu. Dwa pokoje osobna kuchnia łazienka oraz balkon typu loggia. Mieszkanie przy ulicy Flisa. Przestronny salon z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł74,30 m² 8 734,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferuję do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie usytuowane przy ul. Małeckiego w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego wybudowanego w 1999 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 41m2 położone na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Obrońców Tobruku w Olsztynie. Ściany świeżo pomalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Okopowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

270 000 zł26,60 m² 10 150,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 26,60 m2 znajdujące się na 1 Piętrze przy ulicy Okopowej, stare Miasto w Olsztynie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł52,01 m² 9 421,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bresdom nieruchomości oferuje na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,01 m, położone na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z windą, oddanego do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,73 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa, niższa cena! Chcesz mieszkać wygodnie, w miejscu świetnie skomunikowanym, z pełną infrastrukturą w zasięgu spaceru i wyjściem na balkon z każdego pokoju? Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na parterze w budynku przy ul. Jagiellońskiej 58 B. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł32,76 m² 19 993,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament w topowej lokalizacji nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. Zlokalizowany bezpośrednio w sąsiedztwie jeziora oraz plaży miejskiej z bogatym zapleczem rekreacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50,21 m² 89,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50,21 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Grzegorzewskiej w Olsztynie. To zupełnie nowa przestrzeń nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Olsztyna,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro dom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Korczaka 2 na osiedlu Podgrodzie w Olsztynie. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł90 m² 12 777,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Biuro Dom Nieruchomości w Olsztynie oferuje: na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 90 m , usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe nowe nieużywane mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 52 m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Tuwima 3 w Olsztynie na osiedlu Calamo Park.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł60,95 m² 18 867,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej nad jeziorem Ukiel. Mieszkanie znajduje się na prestiżowym osiedlu Warmiński Port, które.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kasprowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

469 000 zł62,80 m² 7 468,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,8 m , położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Kasprowicza 14b. Lokal stanowi pełną własność z księgą wieczystą i jest.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł45,10 m² 7 716,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Biuro Kosyl-Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2-gim piętrze w budynku przy ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. - pokoje rozkładowe, (pow. 18,5 m2, 11 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł56,01 m² 9 551,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,01 położone w niskim 4 piętrowym budynku. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2023r,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł72,57 m² 7 565,11 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości dom oferuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Żołnierskiej 33 w Olsztynie na Osiedlu Kormoran, bezpośrednio za Halą Urania. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł41,91 m² 13 815,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Kościuszki 92 w Olsztynie. Budynek w którym znajduje się mieszkanie zostało wybudowane w 2013 roku i usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem w centrum Jarot. Jest ciepłe, słoneczne. Posiadamy w swojej ofercie do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 60 m2 w centrum Jarot.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł55,30 m² 6 690,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż położonego w Olsztynie przy ul. Wojska Polskiego na osiedlu Zatorze. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduję się centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38,30 m² 8 067,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku przy ul. Limanowskiego 3, oferuje duży potencjał aranżacyjny. To atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,49 m² 11 749,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Olsztyńskie Centrum nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na prestiżowym Osiedlu Aurora w Olsztynie .Nieruchomość znajduje się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker wynajmę mieszkanie 38 m ul. Sienkiewicza, os. Zatorze Słoneczne, klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe po kapitalnym remoncie, docieplone.

Szczegóły ogłoszenia

509 900 zł67 m² 7 610,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Oferta dodana za pomocą addom Jeżeli szukasz ciekawego mieszkania w samym centrum Olsztyna to zapraszam Cię do oglądania komfortowego apartamentu nr A3 o pow. 67,47 m2 położonego przy ul.