dowolna

Mieszkania w bloku Olsztyn - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

292 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

292 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Orłowicza

Nagórki,Olsztyn

1 050 zł25 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna, słoneczna kawalerka 25m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Orłowicza. Blisko Galeria Warmińska, real, przystanek autobusowy. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Pieczewo,Olsztyn

259 000 zł62 m² 4 144 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na II piętrze w IV piętrowym bloku z cegły. Rok budowy: 1999. Oddzielna kuchnia. Łazienka z wc. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rataja

Zatorze,Olsztyn

129 000 zł38 m² 3 376,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Słoneczne mieszkanie składające się z dwóch pokoi (jeden pokój przechodni), kuchni, łazienki z wc usytuowane na drugim piętrze ocieplonego budynku. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Zatorze

Zatorze,Olsztyn

130 000 zł26 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia. Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 26 m2, po kapitalnym remoncie; usytuowane na parterze dwukondygnacyjnego budynku. Mieszkanie składa się z nasłonecznionego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Piłsudskiego

Śródmieście,Olsztyn

1 000 zł54 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, posiadam ładne i zadbane mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze, 3 piętrowego bloku. Blok jest dość nowy, teren wokół jest bardzo zadbany, a osiedle ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Częściowo umeblowana kawalerka 36 m2 (kuchnia umeblowana z agd: lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, łazienka z pralką) w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy. Spokojni sąsiedzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dadleza

Jaroty,Olsztyn

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam ma do wynajecia nowe miezkanie wyremotowane i umeblowane na jarotach cenat czynszu 1300 wlacznie z rachunkami po wiecej informacji prosze o kontakt. Zdjecia ktore sa pokazane to sa stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiecherta

Jaroty,Olsztyn

190 000 zł48 m² 3 941,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio. Polecam bardzo ładne, komfortowe, ciche i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w Olsztynie, w dzielnicy Jaroty( ul. Wiecherta ) o pow. 48,2m2 ,w bloku na 3 piętrze, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heweliusza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

329 000 zł73 m² 4 500,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Widok na jezioro * plaża * przystań żeglarska* korty tenisowe 0% od kupującego! wynagrodzenie biura W całości pokrywa sprzedajacy! Oferta dostępna wyłącznie w biurze legis house.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pana Tadeusza

Pojezierze,Olsztyn

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ul. Pana Tadeusza. Mieszkanie jest odświeżone, czyste, nowe, zadbane, umeblowane, pralka, lodówka znajdują się w mieszkaniu. W przedpokoju ogromna szafa wnękowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jaroty

Jaroty,Olsztyn

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Słoneczne, przestronne i przytulne mieszkanie z dwoma balkonami położone w ładnej i spokojnej części Pieczewa. Blok wybudowany w 2007 roku w nowej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Mleczna,Olsztyn

1 250 zł62 m² 20,16 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. W pełni wyposażone. Wolne od 25.06.2014r. Miesieczny koszt 1400zł+opłaty(około 500zł+prąd) Więcej informacji pod numerem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Kortowo,Olsztyn

1 250 zł32 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie na ogrodzonym nowym osiedlu z 2007 roku. Pokój dzienny(dwa fotele, stolik szafa) połaczony z wyposażonym aneksem kuchennym. W mniejszym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mamy do zaoferowania przestronne 3 pokojowe mieszkanie na ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie (45m) usytuowane jest na parterze i składa się z dwóch niezależnych pokoi, pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiecherta

Jaroty,Olsztyn

195 000 zł48 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu bardzo ładne, komfortowe, ciche i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w Olsztynie, w dzielnicy Jaroty o pow. 48,2m2 ,w bloku na 4 piętrze, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiecherta

Jaroty,Olsztyn

1 000 zł72 m² 13,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje, w tym 3 sypialnie i salon o pow.25 m kwadr. osobna lazienka i toaleta,duzy balkon,mieszknie w pelni wyposazone i zadbane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pimpickiego

Jaroty,Olsztyn

225 000 zł47 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam bezpośrednio ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 47,33 m2 (użytkowej 41,23 m2) położone na 3 piętrze bloku z cichobieżną windą przy ul. Pimpickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucharskiego

Generałów,Olsztyn

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne i słoneczne mieszkanie o pow. 60m2 z dwoma balkonami usytuowane na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku wybudowanym w nowej technologii. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

225 000 zł58 m² 3 888,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio! - 57,86m2, - 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1975 - mieszkanie własnościowe (spółdzielcze) - jasna kuchnia - oddzielna łazienka i ubikacja - salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boenigka

Jaroty,Olsztyn

800 zł48 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie (48m2) na osiedlu bloków czteropiętrowych na ulicy Boenigka (jaroty). Jest to komfortowe, ciepłe, a przede wszystkim niedrogie w utrzymaniu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawigudzka

Generałów,Olsztyn

318 000 zł72 m² 4 447,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane na Osiedlu Generałów. Nieruchomość składa się z widnej kuchni połączonej z salonem, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

215 000 zł47 m² 4 574,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum miasta / cegła / dwa tarasy / niski czynsz / zabudowy I agd W cenie / wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie dostępne wyłącznie w biurze legis house nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyszyńskiego

Pojezierze,Olsztyn

292 000 zł120 m² 2 433,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Nowa niższa cena! Dwupoziomowe, przestronne, czteropokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze i poddaszu budynku wybudowanego w 1997 roku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 79 m2, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

159 000 zł40 m² 4 023,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie na II piętrze w budynku 32 rodzinnym, wspólnota mieszkaniowa. na ul. Jagiellońskiej. Wokół pełna infrastruktura. Budynek z czerwonej cegły z 1958r. Czyste, ciepłe, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mroza

Jaroty,Olsztyn

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, mroza, 1p/3p, 37m2, 2-pokoje (w tym jeden otwarty na kuchnie), cegła, czyste, ciepłe, ciche, spokojna okolica, okna drewniane w nowej technologi, drzwi antywłamaniowe, ciekawy rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kanta

Jaroty,Olsztyn

550 zł30 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nową kawalerkę na Jarotach. Tanio. Mieszkanie w pełni wyposażone. Kawalerką jest w bardzo dobrym stanie, przestronna oraz słoneczna. Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turowskiego

Nagórki,Olsztyn

149 000 zł32 m² 4 613 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Dwa pokoje / nowe budownictwo / doskonała lokalizacja / W pobliżu galeria warmińska 0% od kupującego! Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Oferta dostępna wyłącznie w biurze legis house.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Westerplatte

Śródmieście,Olsztyn

200 000 zł46 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Witam serdecznie mam do zaoferowania (dla rodziny a także dla osób które chciałyby np. zainwestować w wynajem) na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie dwupokojowe w śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Kortowo,Olsztyn

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na ul. Iwaszkiewicza 47m2. Mieszkanie na wysokim standarcie ładnie umeblowane. 2 pokoje, kuchnia, przedpokój , łazienka. Mieszczące się w w blisko uwm, bardzo dobra komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pstrowskiego

Kormoran,Olsztyn

209 000 zł46 m² 4 514,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

2 pokoje! dobra lokalizacja - kormoran! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,30 m2 usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (18,90;11,00),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poprzeczna

Zatorze,Olsztyn

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe. Osobna kuchnia, łazienka. umeblowane. Do wynajmu od zaraz. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską. Dzielnica spokojna. W pobliżu sklep Tesko, apteka, pizzeria oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gębika

Pieczewo,Olsztyn

800 zł39 m² 20,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bloku ; 2 pokojowe na ul.Gębika w cichej dzielnicy Olsztyna. Mieszkanie posiada internet, linie telefoniczne, telewizję kablową , wszelkie media miejskie , drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkowskiego

Pieczewo,Olsztyn

255 000 zł72 m² 3 517,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

%! kupujący nie płaci prowizji, prowizję pokrywa sprzedający! Oferta godna polecenia. Przestronne, jasne mieszkanie, położone na parterze w czteropiętrowym bloku. Budynek ocieplony, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Sybiraków

Zatorze,Olsztyn

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta nieaktualna - mieszkanie sprzedane! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja 16178 możliwość uzyskania dwóch pokoi / nowe okna i drzwi / niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

155 000 zł40 m² 3 924,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie bez pośredników pow.39,5m2 + piwnica,mieszkanie własnościowe, czynsz 242 zł za 2 osoby, do lekkiego remontu według uznania, rozliczenie woda, gaz, prąd według zużycia usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pojezierze

Pojezierze,Olsztyn

149 000 zł37 m² 4 071,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne, ciepłe o powierzchni 36,6 m2, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego docieplonego budynku. Mieszkanie przejściowe składa się z dwóch pokoi, ciemnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pstrowskiego

Mazurskie,Olsztyn

127 600 zł30 m² 4 316,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Bardzo ładne jednopokojowe mieszkanie położone w Olsztynie na Osiedlu Mazurskim przy ulicy Pstrowskiego. Mieszkanie rozkładowe, bardzo zadbane, po remoncie. Jeden pokój o pow. 17 m2 , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Generałów

Generałów,Olsztyn

2 900 zł167 m² 17,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 166,9 m2 usytuowane na czwartym piętrze budynku z 2000r. Mieszkanie składa się z: *pokoju z aneksem kuchennym 59 m2; *pokoi o pow. 12 m2; 23m2; 8,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

190 000 zł46 m² 4 130,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie usytuowane na parterze w III-piętrowym bloku z 2003 r. na ulicy Złotej w Olsztynie (oś. Zacisze). 2 ustawne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc. Pow. użytkowa 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turkowskiego

Pieczewo,Olsztyn

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blok przy lesie,2 pokoje, duża loggia z widokiem na las, łazienka z oknem, oddzielna widna kuchnia,duża piwnica, glazura i terakota w kuchni i łazience, blisko przystanek mpk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żiżki

Grunwaldzkie,Olsztyn

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo blisko Kortowa i centrum miasta. Około 50m do ul.Warszawskiej i przystanku autobusowego. Cena wynajmu 1000zł za miesiąc + prąd i woda, kaucja. Mieszkanie posiada lodówkę, pralkę,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij