dowolna

Mieszkania w bloku Olsztyn - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

292 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

292 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaroszyka

Jaroty,Olsztyn

2 500 zł56 m² 45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

M2 Olsztyn przedstawia na wynajem nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 56,16 m2 znajdujące się na 6 pietrze przy ul. Jaroszyka 19, w nowym budynku z 2019 r. w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

329 000 zł70 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Umeblowane mieszkanie do wprowadzenia! Niskie opłaty Ul. Jarocka 77c Oferuję Państwu przestronne mieszkanie na 4 piętrze w bloku wybudowanym z nowszej technologii (1999 rok) w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Flisa

Jaroty,Olsztyn

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią przy ulicy Flisa 5 na osiedlu Jaroty w Olsztynie. Mieszkanie w pełni umeblowane. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Olsztyn

479 000 zł46 m² 10 506,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu ofertę wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania z użytkową antresolą w doskonałej lokalizacji! Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Ryszarda Knosały 7b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Podgrodzie,Olsztyn

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

miszkaie wolne od zaraz najlepiej dla studentów blisko kortowo tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Zatorze,Olsztyn

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokoje na Zatorzu, na zbiegu ulic Szymanowskiego i Zamenhofa. Nieruchomość o powierzchni 52 m2. Mieszkanie do remontu lub odświerzenia, 3 pokoje plus oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaroszyka

Jaroty,Olsztyn

589 000 zł56 m² 10 488 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 56,16 m2 znajdujące się na 6 pietrze przy ul. Jaroszyka 19, w nowym budynku z 2019 r. w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

259 000 zł32 m² 8 018,58 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Informacje pod numerem. Na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 położona na 8 piętrze (wieżowiec) przy ulicy Kołobrzeskiej (blisko Filharmonii), osiedle Pojezierze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zientary-Malewskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

464 000 zł58 m² 7 986 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje plus osobna kuchnia Z oknem! Z przyjemnością prezentuję mieszkanie znajdujące się przy ulicy Marii Zientary Malewskiej na Zielonej Górce. Blok wzniesiony w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pojezierze,Olsztyn

279 000 zł39 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania z potencjałem? Do własnej aranżacji ? To świetnie trafiłeś ta oferta jest właśnie dla Ciebie. 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kołobrzeskiej w Olsztynie. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Podgrodzie,Olsztyn

459 000 zł54 m² 8 516 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Podgrodzie. Mieszkanie usytuowane na zamkniętym osiedlu w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

279 000 zł39 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

280 000 zł30 m² 9 250,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Informacje pod numerem. Na sprzedaż Kawalerka (mieszkanie 1 pokojowe) o powierzchni 30,27 m2 znajdujące się na 2 piętrze przy ulicy Jarockiej, osiedle Jaroty. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jaroty,Olsztyn

289 000 zł48 m² 5 996 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 znajdujące się na parterze w budynku przy ul. Herdera w Olsztynie. Nieruchomość składa się z: - pokoju ok 11,6 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mroza

Jaroty,Olsztyn

469 000 zł57 m² 8 202 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Verso oferuję bardzo atrakcyjne, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w budynku 4 piętrowy przy ulicy Mroza. Mieszkanie ustawne, łazienka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierska

Śródmieście,Olsztyn

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajęte Polecamy Państwu do wynajęcia ładnie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie położone przy ulicy Żołnierskiej 12c w Olsztynie. Lokal usytuowany jest na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierska

Pojezierze,Olsztyn

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność Biuro bb-Nieruchomości oferuje na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajdujące się przy ul. Żołnierskiej naprzeciwko Szpitala Wojewódzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brzeziny,Olsztyn

759 000 zł74 m² 10 325,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja!duetbroker ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o pow.73,51m2 zlokalizowane w jednej z najlepszych lokalizacji Olsztyna, skomunikowane bardzo dobrze z każdym punktem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

229 000 zł31 m² 7 363 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,10 m2 znajdujące się na parterze przy ul. Olsztyńskiej w Dywitach. Nieruchomość składa się z: - kuchni, - łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

330 000 zł53 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Informacje pod numerem. Na sprzedaż rozkładowe (dwustronne) 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,80 m2 znajdujące się na 2 piętrze (w budynku 4 piętrowym) przy ulicy Jarockiej, osiedle Jaroty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żurawskiego

Pieczewo,Olsztyn

1 300 zł48 m² 27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie przy lesie. Cicha okolica -pieczewo. M2 Olsztyn prezentuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie. Nieruchomość znajduje się w Olsztynie na osiedlu Pieczewo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe z balkonem, w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Kołobrzeskiej w Olsztynie. Mieszkanie 30m2. ,usytuowane na 4 piętrze, w pełni umeblowane ( kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanta

Jaroty,Olsztyn

322 000 zł48 m² 6 680,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 48,2 m2 w Olsztynie, jaroty, spokojna okolica. Bezpośrednio sprzedam nieruchomość składającą się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz łączącego je korytarza. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Olsztyn

Zatorze,Olsztyn

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferuję do najęcia w pełni umeblowaną kawalerkę o pow. użytkowej 20 m 2 , zlokalizowaną na osiedlu Zatorze, przy ul. Cicha 3a. Lokal usytuowany jest na IX piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Pojezierze,Olsztyn

330 000 zł48 m² 6 846,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m2 na ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

350 000 zł60 m² 5 882 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane 3 pokojowe mieszkanie. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,50 m2. Zlokalizowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Położone jest w zielonej części pieczewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flisa

Jaroty,Olsztyn

269 000 zł34 m² 7 935 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

M2 Olsztyn prezentuje na sprzedaż zadbaną nieruchomość o powierzchni 33,9 m2 znajdującą się na 3 piętrze w budynku przy ul. Flisa w Olsztynie. Mieszkanie składa się z: - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Westerplatte

Pojezierze,Olsztyn

305 000 zł37 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro bb-Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe, przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 37 m2 na ul. Westerplatte na osiedlu Pojezierze. Mieszkanie położone jest w wieżowcu na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jaroty,Olsztyn

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do najęcia w pełni umeblowane jednopokojowe mieszkanie o pow. 38 m2. Pięknie położone tuż przy stawku .Cicha i spokojna okolica. Blok, w którym znajduje się mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

289 000 zł39 m² 7 410,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona przy ul. Wilczyńskiego w samym centrum Jarot! Mieszkanie o powierzchni 39m, mieści się na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roweckiego

Jaroty,Olsztyn

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,97 m2. Zlokalizowane jest na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2007 roku. Położone jest w zielonej części Jarot przy ulicy Grota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

693 000 zł77 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Centrum Nieruchomości Lendom prezentuje unikatowy apartament zlokalizowany w okolicach Tęczowego Lasu przy ul. Morenowej. Jest to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Zatorze,Olsztyn

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedane Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46 m2 zlokalizowane przy Alei Wojska Polskiego 45 w Olsztynie. Lokal mieszkalny usytuowany jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia całe 3 pokojowe mieszkanie studentom. Mieszkanie jest nowe, w pełni nowocześnie umeblowane, znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu Calamo Park przy ul. Tuwima 1a (naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

229 000 zł32 m² 7 112 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Verso nieruchomości posiada w sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Kormoran, przy ul. Wyszyńskiego 8. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burskiego

Jaroty,Olsztyn

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na ulicy Burskiego, 4 piętro bez windy. Trzy pokoje dwa mniejsze i jeden większy z aneksem kuchennym. Najem 2000+opłaty czynsz ze spółdzielni ok 475 zł trzy osoby + energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Zatorze,Olsztyn

299 000 zł52 m² 5 761 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

3 pokojowe mieszkanie Z dużą kuchnią! mieszkanie Z potencjałem! Biuro nieruchomości m2olsztyn z przyjemnością prezentuje 3-pokojową nieruchomość w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Podgrodzie,Olsztyn

249 000 zł36 m² 6 841 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Centrum Nieruchomości Lendom oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 36,4 m2. Sprzedawany Lokal mieszkalny mieści się na osiedlu Podgrodzie, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sucharskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 200 zł35 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

M2 Olsztyn przedstawia na wynajem kawalerkę o powierzchni 35 m2 znajdującą się na I piętrze przy ul. Sucharskiego w Olsztynie. Nieruchomość składa się z: - oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrowskiego

Jaroty,Olsztyn

450 000 zł53 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie przy ulicy Piotrowskiego 6 - budynek wybudowany w 2014 r. w nowej technologii, teren wokół budynku jest ogrodzony z licznymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zientary-Malewskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

464 000 zł58 m² 7 986 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij