dowolna

Mieszkania w bloku Olsztyn - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

291 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

291 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustowska

Mazurskie,Olsztyn

539 000 zł66 m² 8 174,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem? Tej oferty nie możesz przegapić! Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w Olsztynie na Osiedlu Mazurskim przy ul. Augustowskiej 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszkina

Zatorze,Olsztyn

269 000 zł37 m² 7 192,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne zadbane mieszkanie położone przy ulicy Puszkina w Olsztynie. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze, w bloku cztero- piętrowym. Blok z lat 80-tych. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podgrodzie,Olsztyn

399 000 zł62 m² 6 435 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro Nieruchomości M2 Olsztyn ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Olsztynie na Osiedlu Podgrodzie. W cenie mieszkania: - salon - kuchnia - sypialnia - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sokola

Gutkowo,Olsztyn

249 000 zł28 m² 8 976,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Poszukujesz niewielkiego mieszkania, oddalonego od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie dogodnie położonego blisko miejskich udogodnień? Korzystnej inwestycji pod wynajem? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bilitewskiego

Generałów,Olsztyn

568 000 zł68 m² 8 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio z klimatyzacją i miejscem parkingowym. Oferuję do sprzedaży mieszkanie trzy pokojowe, z aneksem kuchennym (kuchnia w zabudowie, wraz z agd pozostaje dla nabywcy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pimpickiego

Jaroty,Olsztyn

590 000 zł69 m² 8 544,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Sprzedam ładne , jasne mieszkanie 3- pokojowe, umeblowane 69,05 m2 na wysokim parterze z balkonem , miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską. Salon słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Zatorze,Olsztyn

380 000 zł67 m² 5 671,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży słoneczne, funkcjonalne, trzy pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 67 m 2 , w bardzo dobrej lokalizacji osiedla Zatorze , przy ul. Niedziałkowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiecherta

Jaroty,Olsztyn

379 000 zł60 m² 6 285,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w znakomitej lokalizacji! Świetna oferta zarówno dla rodziny jak i pod korzystny wynajem! Przedstawiam Państwu mieszkanie położone na olsztyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rataja

Zatorze,Olsztyn

419 000 zł36 m² 11 638,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta prywatna Na sprzedaż oferuję śliczne mieszkanie w stanie idealnym w bloku Z 2017r. z tarasem 20m2. na osiedlu podleśna przy ul. Rataja. Po wykończeniu ze stanu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie trzy pokojowe, salon z kuchnią łazienka, miejsce parkingowe w hali. Inne informacje pod numerem telefonu  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowskiego

Podgrodzie,Olsztyn

1 200 zł32 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości M2 Olsztyn prezentuje dwu pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji Olsztyna na osiedlu Podgrodzie. Jest to spokojna okolica. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

433 521 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0 % prowizji od kupującego! bb Nieruchomości oferuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,83 m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą z 2022/2023 r w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stramkowskiej

Pieczewo,Olsztyn

1 600 zł36 m² 45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M2 Olsztyn prezentuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie.Nie znajduje się w Olsztynie na Pieczewie przy ul. Stramkowskiej. Mieszkanie o powierzchni 35,7m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 37 m2, 2 pokoje, kołobrzeska Oferuję do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, z kuchnią, łazienką, przedpokojem i loggią o powierzchni 37 m2, położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kanta

Jaroty,Olsztyn

449 000 zł73 m² 6 142,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji 4 pokoju! Świetna lokalizacja! Przedstawiam Państwu mieszkanie położone na olsztyńskich Jarotach przy ul. Kanta 48. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszawska

Kortowo,Olsztyn

520 000 zł54 m² 9 598 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,18 m2 znajdujące się na 3 piętrze w bloku z 2010 r. przy Al. Warszawska 105 w Olsztynie. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

2 000 zł37 m² 53,48 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Najem skierowany jest do: singli, par, małżeństw bez dzieci, seniorów. Nie są akceptowane zwierzęta. Forma najmu-Najem Okazjonalny Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Kętrzyńskiego,Olsztyn

461 037 zł53 m² 8 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji od kupującego! bb Nieruchomości oferuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,69 m2 na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą z 2022/2023 r w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nagórki,Olsztyn

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte Polecamy do wynajęcia małe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2 położone przy ul. Dywizjonu 303 blok nr 4 w Olsztynie. Lokal usytuowany jest na IV piętrze. Cena wynajmu 1700 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Zatorze,Olsztyn

319 000 zł45 m² 7 088,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe (dwustronne rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 45 m2 (powierzchnia użytkowa 42,1 m2) położone na 3 piętrze przy ulicy Gdańskiej, osiedle Zatorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** rezerwacja*** do 12 września***na wynajem nowe mieszkanie z bardzo dużym balkonem na Nagórkach - osiedle Libero przy ul. Barcza 50. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, nie było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowicza

Nagórki,Olsztyn

295 000 zł36 m² 8 171,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przytulne zadbane mieszkanie położone przy ulicy Orłowicza w Olsztynie. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze, w bloku cztero- piętrowym. Blok z lat 80-tych. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fałata

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

499 000 zł56 m² 8 832 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bresdom Nieruchomość prezentuje na sprzedaż klimatyczne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie przy Lesie Miejskim w Olsztynie. Lokal znajduje się na parterze w jednopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Kętrzyńskiego,Olsztyn

403 941 zł46 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0 % prowizji od kupującego! bb Nieruchomości oferuje 2pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,43 m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą z 2022/2023 r w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kanta

Jaroty,Olsztyn

449 000 zł73 m² 6 142,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Kętrzyńskiego,Olsztyn

449 445 zł53 m² 8 529,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0 % prowizji od kupującego! bb Nieruchomości oferuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,69 m2 na parterze w 4 piętrowym bloku z windą z 2022/2023 r w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Kętrzyńskiego,Olsztyn

459 287 zł52 m² 8 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0 % prowizji od kupującego! bb Nieruchomości oferuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,49 m2 na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą z 2022/2023 r w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kanta

Jaroty,Olsztyn

485 000 zł73 m² 6 607,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowe mieszkanie na parterze,z balkonem o powierzchni 73.4m2 .Idealne dla rodziny z dziećmi , położone w dobrym punkcie z dostępem do sklepów, szkół ,przedszkoli , transportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartąska

Jaroty,Olsztyn

439 900 zł50 m² 8 745,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Świetne, przestronne mieszkanie 50,3 m2 w budynku z 2008r. na podwyższonym parterze u zbiegu ul. Bartąskiej 2/wilczyńskiego. Nowe kameralne budownictwo, budynek dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turowskiego

Nagórki,Olsztyn

350 000 zł48 m² 7 337,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe (dwustronne rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 47,7 m2 położone na 1 piętrze (w budynku 3 piętrowym) przy ulicy Turowskiego, osiedle Nagórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Kętrzyńskiego,Olsztyn

414 225 zł47 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0 % prowizji od kupującego! bb Nieruchomości oferuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,34 m2 na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą z 2022/2023 r w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złota

Generałów,Olsztyn

499 000 zł125 m² 3 992 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie (3 poziomowe) mieszkanie o powierzchni 125 m2 (po podłodze), 89 m2 (użytkowe) znajdujące się na 3 piętrze przy ulicy Złotej, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Zatorze,Olsztyn

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duet Broker oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie , o pow. użytkowej 54,9 0 m 2 , w bardzo dobrej lokalizacji osiedla Zatorze , przy ul. Wojska Polskiego 75. Mieszkanie wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wańkowicza

Nagórki,Olsztyn

249 000 zł25 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 25 m2 w centrum Nagórek, przy ul. Wańkowicza 6. W bliskiej odległości od sklepów: biedronka, społem, a także od Galerii Warmińskiej, przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dywizjonu 303

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

389 000 zł53 m² 7 367 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

M2 przedstawia na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,8 m2 znajdujące się w Olsztynie w budynku przy ul. Dywizjonu 303. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Jaroty,Olsztyn

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 września kawalerka na Jarotach przy ul. Witosa, bardzo dobrze skomunikowana, w pobliżu pętli tramwajowej, do przystanku autobusowego jest ok. 80 m. Całkowity koszt wynajmu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

210 000 zł24 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w Olsztynie na ul. Dworcowej 38. Mieszkanie jest na 5 piętrze (w bloku znajduje się winda). W kawalerce znajduje się przedpokój, duży pokój, kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pieczewo,Olsztyn

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M2 Olsztyn prezentuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie. Nieruchomość znajduje się w Olsztynie na osiedlu Pieczewo przy ul. Stramkowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Iwaszkiewicza

Podgrodzie,Olsztyn

485 000 zł72 m² 6 736,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przy ul. Iwaszkiewicza, w spokojnej okolicy 5 min. piechotą od miasteczka uniwersyteckiego w Kortowie. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoła, przedszkole, żłobek a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borkowskiego

Podgrodzie,Olsztyn

410 000 zł62 m² 6 564,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja. Informacje pod numerem. Na sprzedaż 3 pokojowe (dwustronne rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 62,46 m2 znajdujące się na 3 piętrze (w budynku 4 piętrowym) przy ulicy Borkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Generałów,Olsztyn

398 000 zł47 m² 8 432,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe znajduje się na parterze, idealne dla rodziny z dzieckiem lub starszych osób. Urządzone i wyposażone w pełni w sprzęt agd, gotowe do zamieszkania. Blok.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij