dowolna

Mieszkania w bloku Olsztyn - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

291 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

291 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zatorze,Olsztyn

399 000 zł55 m² 7 202,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe na Zatorzu idealne dla rodziny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,40m , położonego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

279 000 zł38 m² 7 406,42 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja nieruchomości , rezerwacja nieruchomości Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,67 m , zlokalizowane w doskonałym punkcie przy ul. Żołnierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zientary-Malewskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

762 250 zł59 m² 12 919,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro rk Nieruchomości prezentuje piękne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w budynku wyposażonym w windę, ul. Zientary Malewskiej 31a. Mieszkanie od dewelopera bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Grunwaldzkie,Olsztyn

749 000 zł75 m² 9 946,88 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szukasz przestronnego, 4-pokojowego mieszkania w nowoczesnym budownictwie! Ta oferta powinna Cię zainteresować lokalizacja: z przyjemnością prezentuję kompletnie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liliowa

Redykajny,Olsztyn

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mamy do zaprezentowania dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone na prestiżowym osiedlu Redykajny przy ulicy Liliowej 33. Cicha i spokojna okolica. Osiedle położone przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Sybiraków

Zatorze,Olsztyn

310 000 zł48 m² 6 444,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

R3zerwacja! Opis nieruchomości Mieszkanie z balkonem typu loggia, idealne dla pary lub małej rodziny. Lokalizacja Blok zlokalizowany jest na osiedlu Zatorze, przy ulicy Sybiraków 28. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

859 000 zł62 m² 13 901,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Panorama położone jest w ścisłym centrum miasta. Dostęp do wszelkich usług i znakomita komunikacja. W pobliżu linia tramwajowa oraz liczne sklepy wielkopowierzchniowe. Samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierska

Kormoran,Olsztyn

2 200 zł47 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do najęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie, w wysokim standardzie, o pow. użytkowej 47,48 m2 zlokalizowane w nowym budynku z 2022 roku, przy ul. Żołnierskiej 19a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

350 000 zł32 m² 10 835,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (jednostronne rozkładowe) o powierzchni 32,3 m2 znajdujące się na 8 piętrze (wieżowiec) przy ulicy Dworcowej, osiedle Kormoran.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

379 000 zł41 m² 9 312,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem, o powierzchni 40,7m2, położone na trzecim piętrze w budynku przy ul. Zamenhofa w Olsztynie. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

439 000 zł45 m² 9 777,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w Olsztynie ul. Jarocka, o powierzchni 44,9 m2, drugie piętro z dużym balkonem. Lokal składa się z dużego pokoju, z którego jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartąska

Jaroty,Olsztyn

609 000 zł60 m² 10 107,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,25 m , położone na parterze w nowoczesnym budynku z 2018 roku, zlokalizowanym przy ul. Bartąskiej w spokojnej okolicy osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kormoran,Olsztyn

389 000 zł48 m² 8 070,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukasz ustawnego mieszkania 2. pokojowego położonego w genialnej lokalizacji? Zapraszamy na osiedle Kormoran! Oferuję na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną na Kormoranie, tuż przy Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Jaroty,Olsztyn

366 850 zł32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojową kawalerkę usytuowaną na czwartym piętrze w budynku przy ul. Mazowieckiej w Olsztynie. Bardzo dobre miejsce do zamieszkania lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

373 966 zł34 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Olsztynie przy ulicy Kołobrzeskiej 36 Blok mieści się na zamkniętym osiedlu. Można wjechać samochodem na teren osiedla bramą na pilot. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

325 000 zł39 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 znajdujące się 4 piętrze (w budynku 4 piętrowym) przy ulicy Dworcowej, osiedle Kormoran w Olsztynie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nagórki,Olsztyn

790 000 zł89 m² 8 856,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Jeśli szukasz niebanalnego mieszkania w świetnej lokalizacji to nie możesz przegapić tej oferty. Okolica Mieszkanie położone jest na ogrodzonym osiedlu przy ulicy Pstrowskiego 18 w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

499 000 zł60 m² 8 289,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Umowa przedwstępna Szukasz przestronnego, nowoczesnego, urządzonego mieszkania z balkonem? Oto oferta dla Ciebie otoczenie Mieszkanie położone jest w Olsztynie, na osiedlu Jaroty, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smętka

Grunwaldzkie,Olsztyn

319 000 zł30 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajdujące się w Olsztynie przy ulicy Smętka 28. Idealna lokalizacja dla osób ceniących bliskość do starówki oraz centrum miasta. Wspaniała opcja również jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herberta

Jaroty,Olsztyn

437 356 zł41 m² 10 651,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Północ Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,06m zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu przy ulicy Herberta 2C. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jaroty,Olsztyn

469 000 zł46 m² 10 099 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w miejscowości Bartąg, przy ul. Tęczowy Las 3. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Jaroty,Olsztyn

530 000 zł52 m² 10 263,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

To eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o p.u. 52 m2 może być teraz Twoje! Znajduje przy u. Popiełuszki na zamkniętym Osiedlu Belweder w Olsztynie. Położone jest na parterze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

469 000 zł46 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Dworcowej zlokalizowane na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie wymaga remontu. Okna pcv. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

1 750 zł44 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 44m2, położone na 6 piętrze w budynku przy ul. Barcza 44 w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się na zamykanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Generałów,Olsztyn

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Szukasz mieszkania 3. pokojowego z pięknym balkonem, wybudowanego w nowej technologii na zamkniętym osiedlu? Częściowo umeblowanego, wyposażonego z niskimi kosztami utrzymania?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

449 000 zł59 m² 7 558,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Umowa przedwstępna Przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Jarotach ul. Kanta 30 Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie! lokalizacja Jaroty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tęczowy Las,Olsztyn

749 000 zł74 m² 10 087,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 74,25 m2 położonego w Olsztynie na Osiedlu Tęczowy Las 2a. Lokal usytuowany jest na V piętrze w budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pieczewo,Olsztyn

479 000 zł66 m² 7 279,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferuję na sprzedaż przestronną nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Gębika 75 w Olsztynie, w jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli Pieczewo. Jest to doskonała lokalizacja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rumiankowa

Redykajny,Olsztyn

459 000 zł84 m² 5 438,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w bloku przy ul. Rumiankowej w Olsztynie na osiedlu Redykajny. Powierzchnia użytkowa: 60,4 m2, całkowita 84,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu rozkładowe mieszkanie w Olsztynie, przy ulicy Grunwaldzkiej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 5- piętrowym budynku. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

2 000 zł32 m² 61,92 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Najem skierowany do: singli, par, małżeństw bez dzieci i zwierząt, firm, seniorów. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 znajdujące się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kormoran,Olsztyn

470 000 zł58 m² 8 117,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Good Life Estates oferuje Państwu przestronne, ciepłe i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 57,90 m2. Położone w idealnej lokalizacji przy ul. Dworcowej. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowa Niepodległości

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

275 000 zł40 m² 6 790,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie w Olsztynie, przy ulicy Nowa Niepodległości 1. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 3- piętrowym budynku. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

249 000 zł24 m² 10 418,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Informacje pod numerem. Na sprzedaż Kawalerka-1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 23,90 m2 znajdujące się 11 piętrze (wieżowiec) przy ulicy Barcza, osiedle Nagórki w Olsztynie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

479 000 zł66 m² 7 279,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

462 000 zł60 m² 7 649,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla siebie i rodziny w bezpiecznej okolicy, do którego będziesz mógł się od razu wprowadzić? Jeśli odpowiedź brzmi tak zapoznaj się z naszą ofertą! Biuro gethouse.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kościuszki,Olsztyn

332 000 zł52 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Kościuszki 81 w Olsztynie. Budynek położony przy samym centrum miasta, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierska

Kormoran,Olsztyn

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 49 metrowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Olsztyna. Położone w sercu dzielnicy Kormoran, przy ulicy Żołnierskiej 31, tuż obok Hali Urania, szpitala wojewódzkiego oraz.