dowolna

Mieszkania w bloku Olsztyn - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

293 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

293 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mroza

Jaroty,Olsztyn

579 000 zł86 m² 6 748,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz o przestronnym, funkcjonalnym i ciepłym mieszkaniu, które może stać się wymarzonym miejscem dla Twojej rodziny - ta oferta jest dla Ciebie. Biuro nieruchomości gethouse Estate.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

2 600 zł57 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie na wynajem, ustawne, zlokalizowane w głębi osiedla Kętrzyńskiego, przy ul. Kołobrzeskiej 7a, w budynku w nowej technologii. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mleczna,Olsztyn

529 000 zł72 m² 7 326,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Umowa przedwstępna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania na sprzedaż w doskonałej lokalizacji w sercu Olsztyna, na popularnym osiedlu Podgrodzie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bema

Kętrzyńskiego,Olsztyn

2 100 zł45 m² 46,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Estates oferuję na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,25 m . Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w doskonałej lokalizacji przy ul. Plac Bema 1a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrowskiego

Jaroty,Olsztyn

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Optimum Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie , zlokalizowane na wysokim parterze nowoczesnego budynku z 2013 roku, przy ul. Piotrowskiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pojezierze,Olsztyn

409 000 zł37 m² 11 054 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży świeżo wyremontowanego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dworcowej w Olsztynie. To idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Generałów,Olsztyn

499 000 zł57 m² 8 769,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży zadbanego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,9 m (łącznie z piwnicą 61,2 m ), położonego na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małłków

Śródmieście,Olsztyn

389 000 zł36 m² 10 865,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Olsztyna, 2-pokojowe, 35,80 m2, małłków 1a inwestycyjnie lub do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Augustowska

Mazurskie,Olsztyn

710 000 zł75 m² 9 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul. Augustowskiej. Informacje ogólne 3 pokoje 1 piętro z 3oddzielna kuchniałazienka z wcduży korytarzbalkonpiwnicaparking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

470 000 zł47 m² 9 978,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Chata w Kwadracie ma przyjemność zaprezentować przepiękne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 47,10 m, położone na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawskiego

Pieczewo,Olsztyn

2 300 zł72 m² 31,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy przestronne mieszkanie na wynajem dla rodziny. Idealne zarówno dla osób starszych jak i młodych rodzin. W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura, m.in. szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Kilka minut pieszo dzieli apartament od Plaży Miejskiej, na której każdy znajdzie atrakcje dla siebie. Okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, dzięki dostępowi do trzech plaż, sieci tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Belweder,Olsztyn

599 000 zł69 m² 8 715,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Popiełuszki 10 w Olsztynie! otoczenie: osiedle Belweder to bardzo dobrze skomunikowana część miasta, zapewniająca szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tczewska

Zatorze,Olsztyn

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, chata w Kwadracie zaprasza do wynajęcia urokliwego mieszkania na parterze, położonego na osiedlu Zatorze. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

1 800 zł32 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem | Olsztyn, ul. Dworcowa | 32 m Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na wysokim parterze w bloku mieszkalnym przy ul. Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, o powierzchni 43 m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Złotej w Olsztynie. Przy budynku duży parking. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Olsztyn

Jaroty,Olsztyn

630 000 zł47 m² 13 316,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy ulicy Dolnej w Olsztynie, na osiedlu Jaroty. Mieszkanie położone jest na parterze, w 2 piętrowym budynku, wybudowanym w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roweckiego

Generałów,Olsztyn

599 000 zł59 m² 10 168 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Optimum ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,91 m z dodatkową piwnicą 5,3 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tczewska

Zatorze,Olsztyn

399 000 zł46 m² 8 580,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Olsztynie Zatorze, ul. Tczewska | 46,4 m | 399000 zł Szukasz ustawnego mieszkania z balkonem, w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

339 000 zł54 m² 6 255,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,19 m2 znajdujące się na 1 piętrze przy ulicy Jagiellońskiej, osiedle Zatorze w Olsztynie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Jaroty,Olsztyn

599 000 zł66 m² 9 033,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Północ Nieruchomości oferuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,31m2 usytuowane na parterze w bloku wybudowanym w 2022 roku. Nieruchomość znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

925 000 zł77 m² 12 013 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Czysta księga wieczysta, pełna własność. Nowa cena od 02.02.   zł za cały pakiet (mieszkanie + 2 miejsca + komórka). Na sprzedaż eleganckie, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Kętrzyńskiego,Olsztyn

390 000 zł46 m² 8 441,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie idealne zarówno dla rodziny z dziećmi jak i na cele inwestycyjne. Znajduje się w budynku, przy ul. Dworcowej na Osiedlu Kętrzyńskiego w Olsztynie. Idealne dla ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nagórki,Olsztyn

439 000 zł60 m² 7 268,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferuję na sprzedaż rodzinne mieszkanie, położone na parterze w bloku 4. piętrowym przy ul Wańkowicza 14 ( Osiedle Nagórki). Budynek z wielkiej płyty, wybudowany w 1984r , po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Zatorze,Olsztyn

479 000 zł52 m² 9 291,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mamy do zaoferowania mieszkanie usytuowane na drugim piętrze b budynku 2-piętrowym, wybudowanym w 1969 roku przy ul. Stanisława Moniuszki 19 w Olsztynie na osiedlu Zatorze. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

407 000 zł60 m² 6 794,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i oddzielną kuchnią, położone na 1. piętrze niskiego bloku przy ul. Kołobrzeskiej w Olsztynie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

46 m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia bez remontów, zakupów mebli i stresu? To miejsce Cię zachwyci! Na sprzedaż ustawne i zadbane mieszkanie o powierzchni 46,4 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilczyńskiego

Jaroty,Olsztyn

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2 pokoje duży balkon s uper lokalizacja Wprowadzenie Prezentujemy fajne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na ul. Wilczyńskiego w Olsztynie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

595 000 zł57 m² 10 383,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mamy do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie, z dużym balkonem, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Barcza 44 w Olsztynie. Budynek położony na zamykanym osiedlu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszkina

Wojska Polskiego,Olsztyn

320 000 zł42 m² 7 529,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Optimum Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 42,5 m , zlokalizowane w zadbanym budynku z 1967 roku przy ul. Puszkina 7 w Olsztynie. Lokal stanowi świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Generałów,Olsztyn

549 000 zł51 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej części Olsztyna? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

449 000 zł61 m² 7 360,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie | Olsztyn, pojezierze, ul. Kołobrzeska | 61 m Na sprzedaż funkcjonalne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 3. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kormoran,Olsztyn

699 000 zł75 m² 9 269,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z opcją 4 pokoi | 70,47 m |olsztyn, ul. Pstrowskiego 14C | balkon | piwnica | opcja wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kormoran,Olsztyn

699 000 zł75 m² 9 269,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nagórki,Olsztyn

1 399 000 zł105 m² 13 386,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Olsztyna i z tarasem marzeń! ul. Barcza 50g Nagórki, olsztyn Powierzchnia: 104,51 m + taras 30,8 m + komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Flisa

Jaroty,Olsztyn

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję przytulne mieszkanie na wynajem o powierzchni 36 m . Znajdziesz tu 2 pokoje, w pełni umeblowane. W wyposażeniu mieszkania są: pralka, lodówka, oraz telewizor. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podleśna,Olsztyn

469 000 zł55 m² 8 496,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz 3-pokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia, w miejscu gdzie codzienne sprawy załatwisz po drodze, a do terenów zielonych masz kilka minut spacerem? Ta oferta mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

548 000 zł74 m² 7 432,52 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem os. Zacisze, ul. Srebrna, olsztyn Jeśli szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w zielonej części Olsztyna ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Generałów,Olsztyn

679 000 zł73 m² 9 256,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedane Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia w cenionej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i świetnym doświetleniem? Ta oferta spełni Twoje wymagania! lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zientary-Malewskiej