dowolna

Mieszkania umeblowane Olsztyn - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pieczewo,Olsztyn

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy serdecznie na olsztyńskie pieczewo. Doskonale skomunikowaną dzielnicę położoną w sąsiedztwie lasu. Na sprzedaż oferujemy w pełni rozkładowe mieszkanie, położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pojezierze,Olsztyn

405 000 zł59 m² 6 887,76 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! rezerwacja! Warmia Brokers przedstawia na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o pow. 58,80 m2, znajdujące się na III piętrze w budynku z windą, przy ul. Kołobrzeskiej 13L,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartąska

Jaroty,Olsztyn

620 000 zł58 m² 10 730,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Idealne mieszkanie dla rodziny lub na wynajem (inwestycyjne). Mieszkanie 3- pokojowe (dwustronne) o powierzchni użytkowej 57,78 m2 z dużym balkonem na nowym osiedlu Bartąg w Olsztynie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Mleczna,Olsztyn

1 700 zł29 m² 58,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolna od 01.09.2025r, mieszkanie 2-pokojowa w Olsztynie ul. Gałczyńskiego 25 na wysokim parterze. Blisko uczelni uwm. Zapraszam sudentkę, studenta lub studentów, osoby lubiące czystość, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 49m2, położone na siódmym piętrze w budynku przy ul. Dworcowej 53 w Olsztynie. Przy budynku znajduje się duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Zatorze,Olsztyn

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz przytulnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To odnowione 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy - oferuje ciszę, zielone otoczenie i bliskość wszystkich udogodnień. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem , o powierzchni 64m2, położone na czwartym piętrze w budynku przy ul. Tuwima 1b w Olsztynie na osiedlu Calamo Park. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boenigka

Jaroty,Olsztyn

2 500 zł72 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Forma najmu-Najem Okazjonalny. Wynajem dostępny od 1 września 2025 r. Na wynajem komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie (dwustronne rozkładowe) o powierzchni 72,5 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Kętrzyńskiego,Olsztyn

589 000 zł85 m² 6 939,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! oferta wyłącznie W naszym biurze nieruchomości! dobra lokalizacja pod siedzibę firmy; kancelarię notarialna; prawniczą; gabinet lekarski! oferta godna polecenia! link do filmu: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Pojezierze,Olsztyn

309 000 zł38 m² 8 131,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie 38 m - Olsztyn, osiedle Pojezierze Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku z 1972 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Belweder,Olsztyn

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 35 m Olsztyn, ul. Popiełuszki, os. Belweder Na sprzedaż w pełni umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrowskiego

Jaroty,Olsztyn

1 850 zł31 m² 59,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 31,3 m - II piętro - Olsztyn, ul. Piotrowskiego 7 Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,3 m , zlokalizowana na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boenigka

Jaroty,Olsztyn

305 000 zł36 m² 8 543,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,7 m , zlokalizowane na czwartym piętrze w niskim bloku przy ul. Boenigka na osiedlu Jaroty w Olsztynie. Lokal dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zatorze,Olsztyn

379 000 zł44 m² 8 584,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz ustawnego mieszkania w niskim bloku, z miejskim ogrzewaniem, ciszą i zielenią za oknem? Ta oferta może Ci się spodobać! lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Limanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Olsztyn

Zatorze,Olsztyn

435 000 zł38 m² 11 447,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne Mieszkanie na Zatorzu Twoje Nowe Miejsce! Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Zatorza Szukasz swojego wymarzonego miejsca? Oto idealna okazja! Prezentujemy eleganckie, harmonijnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

2 000 zł57 m² 34,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Olsztyn ul. Kołobrzeska 13 F. Mieszkanie 4 pokojowe, umeblowane, kuchnia, łazienka, balkon, piwnica. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Zapraszam na wizję lokalną. Termin wynajmu do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

239 900 zł23 m² 10 521,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Polecamy do sprzedaży kawalerkę położoną przy ul. Kołobrzeskiej 24 w Olsztynie. Mieszkanie ma powierzchnię 22,80 m2 i usytuowane jest na IV piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Olsztyn

539 000 zł54 m² 9 981,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Niezwykły Apartament po generalnym remoncie w centrum Olsztyna. Film z drona dostępny pod linkiem: na sprzedaż posiadamy apartament przy ul. Nowowiejskiego o powierzchni 54 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piastowska

Śródmieście,Olsztyn

1 000 zł15 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana tylko do studentów. Do wynajęcia pokój jednoosobowy o pow. 15 m2 w segmencie dwupokojowym w bardzo dobrej lokalizacji ( Stare Miasto, blisko sklepy, 400 m od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

2 600 zł38 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości posiada w ofercie do wynajęcia nowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Ostoja w Olsztynie. Mieszkanie dostępne od zaraz! - Powierzchnia: 38,40m - Piętro: 5 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sikorskiego

Jaroty,Olsztyn

649 000 zł58 m² 11 189,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie z ogromnym tarasem, miejscem parkingowym i piwnicą Olsztyn, ul. Al. Sikorskiego 19 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

599 000 zł68 m² 8 849,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz przestronnego 3-pokojowego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Stawigudzkiej 12 w miejscowości Jaroty!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

599 000 zł68 m² 8 849,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz przestronnego 3-pokojowego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Stawigudzkiej 12 w Olsztynie! okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Zatorze,Olsztyn

352 500 zł34 m² 10 367,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w Olsztynie przy ulicy Okrzei 25 B ( osiedle Zatorze). Zaledwie 5 minut od Centrum Mieszkanie na parterze o powierzchni 33,90 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Westerplatte

Pojezierze,Olsztyn

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Kawalerka Z miejscem parkingowym. Forma najmu: najem okazjonalny. Najem skierowany jest do: singli, par, małżeństw bez dzieci, studentów, seniorów. Na Wynajem Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierska

Kościuszki,Olsztyn

1 500 zł32 m² 46,44 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Najem skierowany jest do: singli, par, studentów, małżeństw bez dzieci i zwierząt. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 znajdujące się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawskiego

Pieczewo,Olsztyn

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Promocja tylko do końca lipca na zakup gotówkowy Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Olsztyn, pieczewo, ul. Żurawskiego Szukasz gotowego mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grabowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

999 000 zł94 m² 10 627,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż bezczynszowa nieruchomość z fotowoltaiką na 1 piętrze w nowoczesnych szeregowcach. Idealna alternatywa dla rodziny, która potrzebuje przestrzeni i intymności jak w domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podleśna,Olsztyn

359 000 zł48 m² 7 454,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

- umowa przedwstępna - Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 42,12 m (po podłodze 48,16 m2) położonego na 4 ostatnim piętrze budynku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Nad Jeziorem Długim,Olsztyn

329 000 zł34 m² 9 820,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

- rezerwacja - Z przyjemnością prezentujemy przytulną kawalerkę o powierzchni 33,5 m (w tym komórka lokatorska o pow. 4,20 m2). Mieszkanie oraz komórka położone są na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Podleśna,Olsztyn

419 000 zł50 m² 8 396,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

** rezerwacja ** Klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,90 m , z dwoma ogródkami, zlokalizowane na parterze przy ul. Juliusza Słowackiego w Olsztynie. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rataja

Zatorze,Olsztyn

300 zł37 m² 8,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednio od właściciela/ wolny termin na green festiwal Na wynajem oferuję śliczny apartament w stanie idealnym w nowym bloku, na kameralnym osiedlu podleśna przy ul. Rataja. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Jaroty,Olsztyn

370 000 zł34 m² 10 914,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 33,9 m , zlokalizowanego w Olsztynie przy ul. Mazowieckiej 6. To idealna propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia