dowolna

Mieszkania umeblowane Olsztyn - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśna,Olsztyn

919 000 zł70 m² 13 102,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Umowa przedwstępna Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,47 m , usytuowane na parterze pięciopiętrowego budynku z windą przy ul. Leśna 22, na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Olsztyn

579 000 zł76 m² 7 668,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Duet Broker oferuje do sprzedaży unikatowe, przestronne trzypokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 8. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Piłsudskiego

Mazurskie,Olsztyn

869 000 zł94 m² 9 274 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Szukasz przestronnego mieszkania, które możesz dostosować do zmieniających się potrzeb? Cenisz sobie komfort, przestrzeń i spokój bez konieczności angażowania się w bieżącą obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Generałów,Olsztyn

2 100 zł48 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja/wynajęte Przytulne mieszkanie na wynajem na osiedlu Generałów czeka na Ciebie! okolica: mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na Osiedlu Generałów, przy ul. Ks. J. Popiełuszki 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nagórki,Olsztyn

450 000 zł60 m² 7 450,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

- r E Z E R W A C J A - Komfortowe mieszkanie - dla Ciebie lub pod inwestycję! Biuro 3a Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży przestronnego i dobrze rozplanowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

579 000 zł59 m² 9 813,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

- rezerwacja! - rezerwacja! - Szukasz 3-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, w nowej technologii i wysokim standardzie, z pięknym widokiem i balkonem w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Artyleryjska

Nad Jeziorem Długim,Olsztyn

449 000 zł48 m² 9 397 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Biuro Nieruchomości M2 Estate przedstawia na sprzedaż w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji w Olsztynie. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedziałkowskiego

Zatorze,Olsztyn

550 000 zł60 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz idealnego miejsca, które nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji? To mieszkanie po remoncie jest właśnie dla Ciebie! Położone na parterze w 2-piętrowym bloku, oferuje wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

350 000 zł49 m² 7 186,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Funkcjonalne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia się, ale wymagające odświeżenia oraz kilku prac naprawczych. Mieszkanie rozkładowe, dwu-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Olsztyn

405 000 zł42 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,30 m , położone na I. piętrze w budynku zlokalizowanym przy ul. Prusa - na Śródmieściu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowskiego

Kościuszki,Olsztyn

350 000 zł36 m² 9 859,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Wprowadzenie Oferujemy fajne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m , zlokalizowane na ul. Grabowskiego 2 w Olsztynie. Mieszkanie idealne dla pary ale również pod wynajem. Głównym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 300 zł42 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M2 Estate przedstawia na wynajem mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w budynku przy ul. Popiełuszki w Olsztynie. Nieruchomość o powierzchni 42 m2 m2 składa się z: - przedpokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe nowe mieszkanie o powierzchni 44m2, położone na piątym piętrze w bloku przy ulicy Żołnierskiej w Olsztynie. Do dyspozycji najemcy duża przestronna komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jaroty,Olsztyn

769 000 zł112 m² 6 866,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja Szukasz dużego, rodzinnego mieszkania dwupoziomowego które zachwyca przestrzenią, położonego w świetnej okolicy, z miejscem parkingowym w hali garażowej lub jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kormoran,Olsztyn

509 000 zł60 m² 8 427,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny, lub zastanawiasz się nad inwestycją w atrakcyjnej lokalizacji, która pozwoli Ci czerpać korzyści z wynajmu już od samego początku? Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

375 000 zł49 m² 7 684,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz - na Osiedlu Nagórki Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Nagórki w cichej i spokojnej okolicy z rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Zatorze,Olsztyn

352 500 zł34 m² 10 398,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w Olsztynie przy ulicy Okrzei 25 B ( osiedle Zatorze). Zaledwie 5 minut od Centrum Mieszkanie na parterze o powierzchni 33,90 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zatorze,Olsztyn

339 000 zł38 m² 8 897,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

- r E Z E R W A C J A - Zamieszkaj tam, gdzie każdy poranek i wieczór ma swój niepowtarzalny klimat! Biuro 3a Nieruchomości prezentuje jasne, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48m2 położone na pierwszym piętrze w budynku położonym przy ul. Kościuszki w Olsztynie. Dwa samodzielne pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowicza

Jaroty,Olsztyn

519 000 zł72 m² 7 208,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy serdecznie na jarot do, jednej z największych i najbardziej rozwijających się dzielnic Olsztyna. Na sprzedaż oferujemy duże czteropokojowe mieszkanie, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zientary-Malewskiej

Zatorze,Olsztyn

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do wprowadzenia od zaraz - Osiedle Zielona Górka Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Zielona Górka tuż przy jeziorze Pereszkowo. W niedalekiej okolicy kolejne jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Augustowska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o pow. 31m2 z balkonem, położona na drugim piętrze w budynku przy ul. Augustowskiej w Olsztynie. Parking pod budynkiem zamykany szlabanem. Mieszkanie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boenigka

Jaroty,Olsztyn

409 000 zł49 m² 8 398,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Komfortowe mieszkanie - dla Ciebie lub pod inwestycję! Biuro 3a Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 2 pokojowego przestronnego mieszkania, zlokalizowanego przy ul. Boenigka 1a w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartąska

Jaroty,Olsztyn

599 000 zł61 m² 9 752,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

iesamowity apartament do wprowadzenia od zaraz Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż blisko osiedla Generałów. W niedalekiej odległości znajduje się jezioro. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roweckiego

Generałów,Olsztyn

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 60m2, położone na wysokim parterze w budynku przy ul. Grota w Olszynie. Mieszkanie kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hozjusza

Redykajny,Olsztyn

729 000 zł87 m² 8 379,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Duet Broker oferuje do sprzedaży przestronne 4 pokojowe mieszkanie znajdujące na osiedlu Redykajny przy ul. Hozjusza 12a w Olsztynie. Blok położony jest na bardzo bezpiecznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Olsztyn

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja/wynajęte Kawalerka wykończona w wysokim standardzie na wynajem! okolica: nieruchomość położona jest w Olsztynie przy ul. 1 maja 5a, a więc w centralnej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeziołowicza

Pieczewo,Olsztyn

475 000 zł60 m² 7 864,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 60 m Olsztyn, pieczewo, ul. Jeziołowicza Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Pieczewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 650 zł60 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W dużym pokoju zmienione kolory ścian na beżowe. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Gałczyńskiego w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podleśna,Olsztyn

319 000 zł38 m² 8 475,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na parterze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37,64 m , położonego na parterze (w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeziołowicza

Pieczewo,Olsztyn

475 000 zł60 m² 7 864,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jaroty,Olsztyn

399 000 zł34 m² 11 735,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z miejscem postojowym! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego i bardzo funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 34,00m., mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podgrodzie,Olsztyn

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szukasz 2-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania? A może interesuje Cię doskonała inwestycja pod wynajem? Mamy coś dla Ciebie! Lokalizacja Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pieczewo,Olsztyn

319 900 zł36 m² 8 985,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,60 m2 przy ul. Jeziołowicza 5 w Olsztynie. Lokal usytuowany jest na parterze w czteropiętrowym bloku. Cena sprzedaży - 319.900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bartąska

Jaroty,Olsztyn

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia całe mieszkanie tylko studentom. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane, znajduje się na ogrodzonym osiedlu Villa Solaris na początku Jarot (ul. Bartąska 3n) - skrzyżowanie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Belweder,Olsztyn

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ladne mieszkanie do wynajecia. Mieszkanie znajduje sie Olsztynie na Osiedlu " Belweder jednym z najladniejszych osiedli w miescie. Mieszkanie jest gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszawska

Kortowo,Olsztyn

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę od w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na terenie Kortowa! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na ul. Warszawskiej 105 (budynek Arbetu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gębika

Pieczewo,Olsztyn

849 000 zł101 m² 8 405,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Sprzedam atrakcyjne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w Olsztynie przy ul. Gębika. Całkowita użytkowa powierzchnia mieszkania 101 m2. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pojezierze,Olsztyn

315 000 zł32 m² 9 752,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Polecamy do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 32,30 m2 położone w czteropiętrowym bloku przy ul. Dworcowej 69 w Olsztynie. Lokal usytuowany jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zatorze,Olsztyn

389 000 zł41 m² 9 418,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Poszukujesz niewielkiego mieszkania w dogodnej lokalizacji, w której wszystko jest na wyciągniecie ręki? Korzystnej inwestycji pod wynajem? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij