dowolna

Mieszkania umeblowane Olsztyn - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mroza

Jaroty,Olsztyn

479 000 zł53 m² 9 046,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Umowa przedwstępna! tylko w naszym biurze nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie oraz miejsce postojowe w hali garażowej przy ulicy Mroza 21!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mroza

Jaroty,Olsztyn

469 000 zł46 m² 10 285,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowy, dwupokojowy lokal mieszkalny z przestronnym tarasem, położony na pierwszej kondygnacji (wysokim parterze) niskiego bloku przy ulicy Mroza, na osiedlu Jaroty w Olsztynie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

445 000 zł49 m² 9 044,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja! Szukasz przytulnego, dwupokojowego mieszkania na Osiedlu Jaroty? Tej oferty nie możesz przegapić! otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na Osiedlu Jaroty, przy ul. Kanta 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Minakowskiego

Brzeziny,Olsztyn

489 000 zł50 m² 9 770,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Duet Broker ma przyjemność zaoferować państwu do sprzedaży piękne, zadbane dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na bardzo bezpiecznym osiedlu. Nieruchomość znajduje się przy ul. Minakowskiego 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Grunwaldzkie,Olsztyn

719 000 zł71 m² 10 098,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1884

Oferuję na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w samym centrum miasta! Nieruchomość położona jest na drugim piętrze (trzecia kondygnacja) w kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej 39 w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

749 000 zł68 m² 11 014,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prawdziwa gratka dla wielbicieli mieszkania w mieście. Piękny apartament w Centrum z cudownym widokiem na panoramę Olsztyna już dziś poszukuje nowego właściciela. 3 pokoje, dwa balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrowskiego

Jaroty,Olsztyn

615 000 zł68 m² 9 044,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeżeli szukasz pięknego i funkcjonalnego mieszkania w korzystnej lokalizacji, to ta wyjątkowa nieruchomość jest wprost stworzona dla Ciebie. Trzypokojowy lokal mieszkalny znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowicza

Nagórki,Olsztyn

375 000 zł48 m² 7 763,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku na osiedlu Nagórki w Olsztynie. Lokal mieszkalny rozkładowy z balkonem, z którego roztacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

3 800 zł101 m² 37,62 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 101 m2! * duży taras Z widokiem na park centralny * winda* parking pod budynkiem * indywidulne wejście do lokalu Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura legis house.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rataja

Wojska Polskiego,Olsztyn

385 000 zł46 m² 8 424,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Samodzielnie sprzedam 3-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 45,70 m wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu, bez obciążeń, z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Pułaskiego

Śródmieście,Olsztyn

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Wynajem skierowany dla singli, studentów, par I małżeństw bez dzieci I zwierząt. Na Wynajem Kawalerka o powierzchni 18 m2, znajdująca się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barczewskiego

Podgrodzie,Olsztyn

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Niepowtarzalny widok na panoramę miasta, rozkładowy układ pomieszczeń, piękna wystawa okien, do zamieszkania bez wkładu własnego, w pełni umeblowane mieszkanie w Centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gietkowska

Wojska Polskiego,Olsztyn

400 000 zł48 m² 8 316,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Gietkowskiej na osiedlu Wojska Polskiego w Olsztynie. Lokal mieszkalny po remoncie, rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gutkowo,Olsztyn

449 000 zł50 m² 9 034,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Obniżka ceny! mw gryziec nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Gutkowo w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 49,7m2 usytuowane na 2 piętrze składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Belweder,Olsztyn

499 000 zł50 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfort i spokój na osiedlu Belweder - ul. Popiełuszki, olsztyn Mieszkanie, które łączy wygodę życia w mieście z ciszą i bezpieczeństwem zamkniętego osiedla. Powierzchnia: 49,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Forma najmu-Najem Okazjonalny. Najem skierowany do: singli, par, małżeństw bez dzieci i zwierząt, firm, seniorów. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Generałów,Olsztyn

690 000 zł65 m² 10 615,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne mieszkanie 60,08 m z klimatyzacją, dwoma balkonami , dwiema piwnicami, garderobą i miejscem garażowym.! Osiedle Generałów-Olsztyn 1. Opis nieruchomości Powierzchnia użytkowa: 60,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osińskiego

Podgrodzie,Olsztyn

489 000 zł61 m² 8 042,76 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedaz bezposrednia, agentowi. Mieszkanie w najlepszej lokalizacji w Olsztynie w bloku z winda. Ściśłe centrum, nieopodal starówki, w zasięgu 200m różne przedszkola, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeziołowicza

Pieczewo,Olsztyn

379 900 zł36 m² 10 671,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam komfortowe mieszkanie po remoncie Oferuję na sprzedaż ciepłe i jasne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie posiada salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Generałów,Olsztyn

449 000 zł53 m² 8 503,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Sprzedane! Szukasz mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, a do tego w dobrej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! otoczenie Mieszkanie położone jest na Osiedlu Generałów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

599 000 zł68 m² 8 849,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz przestronnego, 3-pokojowego mieszkania, w cichej i spokojnej okolicy? Mam dla Ciebie idealną ofertę! Lokalizacja: mieszkanie usytuowane przy ul. Stawigudzkiej 12 w Jarotach (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszawska

Kortowo,Olsztyn

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę w pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na terenie Kortowa! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na ul. Warszawskiej 105 (budynek Arbetu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jaroty,Olsztyn

789 000 zł69 m² 11 486,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szukasz przestronnego, nowoczesnego, urządzonego mieszkania z dwoma balkonami? Oto oferta dla Ciebie! okolica Mieszkanie znajduje się przy ulicy Morenowej 7 w Bartągu, na spokojnym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mleczna,Olsztyn

349 000 zł38 m² 9 136,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Umowa przedwstępna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego przy ulicy Gałczyńskiego 7 w Olsztynie, na pierwszym piętrze w bardzo pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawigudzka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

472 000 zł47 m² 9 978,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne z oddzielną kuchnią, słoneczne, usytuowane na parterze w budynku 3 -piętrowym. Komfortowy rozkład. Posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Gutkowo,Olsztyn

449 000 zł54 m² 8 361,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja Poszukujesz 3-pokojowego funkcjonalnego mieszkania, oddalonego od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie dogodnie położonego blisko sklepów i komunikacji publicznej? Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

1 600 zł32 m² 49,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OŚ. Kormoran** dwa pokoje ** po remoncie** niski czynsz ** wszystkie media Z sieci miejskiej** **mieszkanie W pełni wyposażone (meble ruchome, zabudowy stałe oraz agd)** mieszkanie zadbane**.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mleczna,Olsztyn

425 000 zł52 m² 8 173,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy serdecznie na Osiedle Mleczna w Olsztynie! Trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze przy ulicy gałczyńskiego z dużym balkonem, piwnicą i miejscem postojowym poszukuje nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczyńskiego

Jaroty,Olsztyn

420 000 zł60 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w samym sercu największej dzielnicy mieszkaniowej - Jaroty, przy ulicy Wilczyńskiego. Jednym z atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Redykajny,Olsztyn

799 000 zł91 m² 8 747,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szukasz przestronnego mieszkania z czterema pokojami, gdzie komfort miesza się z naturą i dogodną infrastrukturą? Ta propozycja na osiedlu Redykajny w Olsztynie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zatorze,Olsztyn

529 000 zł53 m² 9 977,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie na ul. Borowej w Olsztynie otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie na osiedlu Podleśna przy ul. Borowej 12. W najbliższej okolicy znajdziemy m. in. żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

619 000 zł63 m² 9 825,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne, przestronne mieszkanie po gruntownym remoncie szuka nowego właściciela. Doskonała lokalizacja W bezpośrednim sąsiedztwie parku kusocińskiego, nowej hali urania I zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podleśna,Olsztyn

529 000 zł53 m² 9 977,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Zatorze,Olsztyn

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M2 Estate prezentuje 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie idealne dla rodziny. Nieruchomość o powierzchni 51 m2 składa się z: -salonu z wyjściem na balkon -sypialni -pokoju -oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Redykajny,Olsztyn

799 000 zł91 m² 8 747,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Podgrodzie,Olsztyn

419 000 zł43 m² 9 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowa perełka na olsztyńskim Podgrodziu poszukuje nowego właściciela! Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2., położone na wysokim parterze, w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nad Jeziorem Długim,Olsztyn

395 000 zł40 m² 9 919,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Wyjątkowa oferta w Olsztynie! Na sprzedaż 2-pokojowy lokal inwestycyjny położony w budynku byłych koszar. Budynek po generalnej modernizacji w 2018 r. zlokalizowany przy ul. Kuronia 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szewczenki

Podleśna,Olsztyn

665 000 zł68 m² 9 843,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Szewczenki 5 w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu znajdują się: piekarnia, biblioteka, netto, Lidl, biedronka, apteka, poczta, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świtycz-Widackiej

Pieczewo,Olsztyn

511 000 zł60 m² 8 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Pieczewo Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, bez pośredników i prowizji! Cena do negocjacji. Na sprzedaż oferujemy komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poprzeczna

Podleśna,Olsztyn

2 500 zł63 m² 39,99 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Najem skierowany jest do: singli, par, małżeństw bez dzieci, seniorów. Nie są akceptowane zwierzęta. Forma najmu-Najem Okazjonalny. Na Wynajem 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

379 600 zł34 m² 11 164,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2 przy ulicy Kołobrzeska 36. Nieruchomość znajduje się na parterze. Gotowe do oddania będzie 1 marca 2025 roku W mieszkaniu obecnie prowadzony jest.