dowolna

Mieszkania Olsztyn Osiedle Śródmieście

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Olsztyn

539 000 zł54 m² 9 981,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Niezwykły Apartament po generalnym remoncie w centrum Olsztyna. Film z drona dostępny pod linkiem: na sprzedaż posiadamy apartament przy ul. Nowowiejskiego o powierzchni 54 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piastowska

Śródmieście,Olsztyn

1 000 zł15 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana tylko do studentów. Do wynajęcia pokój jednoosobowy o pow. 15 m2 w segmencie dwupokojowym w bardzo dobrej lokalizacji ( Stare Miasto, blisko sklepy, 400 m od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszawska

Śródmieście,Olsztyn

339 000 zł48 m² 7 018,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 5 sierpnia 2025 r. Dwa pokoje ** oddzielna kuchnia** budynek Z windą ** niski czynsz ** wszystkie media Z sieci miejskiej** doskonała lokalizacja ** możliwość zaprojektowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Olsztyn

579 000 zł76 m² 7 668,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Duet Broker oferuje do sprzedaży unikatowe, przestronne trzypokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 8. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Olsztyn

405 000 zł42 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,30 m , położone na I. piętrze w budynku zlokalizowanym przy ul. Prusa - na Śródmieściu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Olsztyn

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja/wynajęte Kawalerka wykończona w wysokim standardzie na wynajem! okolica: nieruchomość położona jest w Olsztynie przy ul. 1 maja 5a, a więc w centralnej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pułaskiego

Śródmieście,Olsztyn

445 000 zł41 m² 10 933,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Gotowe do wprowadzenia, przestronne mieszkanie o powierzchni 40,70 m2. Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, umeblowane, w wysokim standardzie. Układ funkcjonalny mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Moniuszki

Śródmieście,Olsztyn

1 700 zł23 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę z oddzielną kuchnią i balkonem. Mieszkanie jest po generalnym remoncie! Wszystko jest nowe! Mieszkanie przy ul. Moniuszki 23 blisko ronda Bema. Jest usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Śródmieście,Olsztyn

420 000 zł42 m² 9 929,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Śródmieście,Olsztyn

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Duet Broker oferuje do najęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Prostej 3/4 w samym sercu olsztyńskiej starówki. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Olsztyn

949 000 zł180 m² 5 272,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż: lokal w kamienicy w centrum miasta doskonała inwestycja! Na sprzedaż jeden poziom (całe piętro w kamienicy) o powierzchni 180 M2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Olsztyn

462 000 zł52 m² 8 816,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Optimum Nieruchomości przedstawia Państwu Stylowe mieszkanie w odnowionej kamienicy 1. piętro, centrum Olsztyna, idealne pod inwestycjęzapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warmińska

Śródmieście,Olsztyn

635 000 zł69 m² 9 202,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Centrum Olsztyna ul. Warmińska 27 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Olsztyna przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Śródmieście,Olsztyn

510 000 zł58 m² 8 803,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

139 m2 lokalu mieszkalnego po generalnym remoncie z 2006 roku, w centrum miasta na ulicy Ratuszowej, do zagospodarowania według Twoich potrzeb. Obecnie lokal mieszkalny funkcjonuje jako dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ratuszowa

Śródmieście,Olsztyn

780 000 zł81 m² 9 620,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

81,08 m2 lokalu mieszkalnego po generalnym remoncie z 2006 roku, w centrum miasta na ulicy Ratuszowej, do zagospodarowania według Twoich potrzeb. Mieszkanie nr 6 składa się z niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ratuszowa

Śródmieście,Olsztyn

1 150 000 zł139 m² 8 273,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Śródmieście,Olsztyn

940 000 zł86 m² 10 985,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szukasz dużego mieszkania 4-pokojowego w Centrum Olsztyna ? Marzy Ci się przestrzeń, duży balkon ? Nie chcesz myśleć o remoncie ? Może oferta dla Ciebie ? Na sprzedaż posiadamy niezwykły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Śródmieście,Olsztyn

425 000 zł52 m² 8 173,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Olsztyna ul. Kościuszki na wysokości Parku Centralnego. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, z jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Olsztyn

520 000 zł50 m² 10 379,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty tel.Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, w centrum miasta.Dwa balkony.Salon ( wyjście na balkon) z aneksem kuchennym 22 m2, sypialnia z wyjściem na balkon, 19,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Śródmieście,Olsztyn

600 000 zł116 m² 5 172 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie przy ul. Mikołaja Kopernika. Mieszkanie położone na 4 piętrze w budynku wybudowanym w 1949 roku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Pułaskiego

Śródmieście,Olsztyn

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Wynajem skierowany dla singli, studentów, par I małżeństw bez dzieci I zwierząt. Na Wynajem Kawalerka o powierzchni 18 m2, znajdująca się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Olsztyn

560 000 zł56 m² 9 978,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania w centrum miasta, z łatwym dostępem do sklepów, komunikacji i terenów rekreacyjnych? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 1 Maja

Śródmieście,Olsztyn

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Najem skierowany jest do: singli, par, małżeństw bez dzieci, seniorów, akceptowane zwierzęta. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 znajdujące się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Olsztyn

349 000 zł48 m² 7 195,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Szukasz mieszkania w samym sercu miasta? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kopernika w Olsztynie! lokalizacja Mieszkanie przy ul. Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Olsztyn

620 000 zł88 m² 7 062 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Biuro M2 Olsztyn ma przyjemność zaprezentować Państwu Apartament na Starym Mieście. Rozkładowy lokal o powierzchni całkowitej 87,80 m2 z ekspozycją północną/wschodnia/zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Warmińska

Śródmieście,Olsztyn

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w ścisłym centrum Olsztyna. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w kamienicy przy ulicy Warmińska i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 15 Dywizji

Śródmieście,Olsztyn

479 900 zł38 m² 12 702,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! to już ostatnie mieszkanie V piętrze! Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku z 2024 roku na nowym Osiedlu Na Skarpie, przy ul. 15 Dywizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Piłsudskiego

Śródmieście,Olsztyn

646 900 zł38 m² 16 996,80 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania w najbardziej prestiżowej inwestycji Olsztyna Centaurusie. Ta niezwykła nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ulicy Piłsudskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Konstytucji 3 Maja

Śródmieście,Olsztyn

389 000 zł48 m² 8 087,32 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,10 m2 z loggią. Odległość od sąsiednich budynków pozwala zachować prywatność. Mieszkanie 2-stronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 15 Dywizji

Śródmieście,Olsztyn

412 900 zł38 m² 10 929,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! ostatnie mieszkanie na V piętrze W stanie deweloperskim! Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku z 2024 roku na nowym Osiedlu Na Skarpie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stare Miasto

Śródmieście,Olsztyn

799 000 zł93 m² 8 614,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, biuro Gozdan Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Starego Miasta w Olsztynie. To niezwykłe miejsce zapewnia nie tylko komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bema

Śródmieście,Olsztyn

699 000 zł127 m² 5 490,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Oferuję do sprzedaży nieruchomość idealną na inwestycję i ulokowanie kapitału. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z pięciu niezależnych pomieszczeń, dwóch wc (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Olsztyn

479 900 zł38 m² 12 702,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! ostatnie mieszkanie na III piętrze! Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku z 2024 roku na nowym Osiedlu Na Skarpie, przy ul. 15 Dywizji w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 15 Dywizji

Śródmieście,Olsztyn

479 900 zł38 m² 12 702,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja! uwaga! ostatnie dwa mieszkania! zostało jedynie na na IV i V piętrze! Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku z 2024 roku na nowym Osiedlu Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Olsztyn

479 900 zł38 m² 12 702,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 15 Dywizji

Śródmieście,Olsztyn

412 900 zł38 m² 10 929,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja! uwaga! ostatnie mieszkanie na V piętrze W stanie deweloperskim! Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku z 2024 roku na nowym Osiedlu Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowszczaków

Śródmieście,Olsztyn

650 000 zł44 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przytulne mieszkanie z duszą w prestiżowej kamienicy Twoja oaza spokoju w ścisłym centrum Olsztynia Z radością oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Olsztyn

598 000 zł76 m² 7 920,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Biuro Gozdan Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w sercu Olsztyna. Oferujemy niepowtarzalną nieruchomość o powierzchni 75,5m2, usytuowaną na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pstrowskiego

Śródmieście,Olsztyn

799 000 zł59 m² 13 439 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz nowoczesnego mieszkania w Olsztynie, blisko natury? Marzysz o przestronnym lokum z dwoma ogródkami? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stare Miasto

Śródmieście,Olsztyn

899 000 zł93 m² 9 692,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Olsztyn

412 900 zł38 m² 10 929,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024