dowolna

Mieszkania Olsztyn Osiedle Śródmieście

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrongowiusza

Śródmieście,Olsztyn

499 000 zł70 m² 7 088 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Centrum Nieruchomości Lendom oferuje na sprzedaż dwustronne, mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Olsztyna. Jest to miejsce z historyczną duszą znajdujące się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Śródmieście,Olsztyn

379 000 zł48 m² 7 962,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz elegancko wykończonego, dwupokojowego mieszkania znajdującego się w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie da Ciebie. Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Olsztyn

549 000 zł50 m² 11 082 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Uwielbiasz Olsztyn i chcesz żyć w samym jego sercu lub chciałbyś zainwestować w nieruchomość pod wynajem, w której będzie pewny przez cały rok? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Śródmieście,Olsztyn

549 000 zł71 m² 7 751 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum Nieruchomości Lendom prezentuje wyjątkowy apartament zlokalizowany w samym sercu Olsztyna. Jest to miejsce z historyczną duszą znajdujące się przy ulicy Partyzantów 16. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Śródmieście,Olsztyn

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 46m2. Ul. Partyzantów- 3 minuty dworzec śródmieście, 15 min dworzec główny, 10 min. starówka, przystanki autobusowe 50m, tramwajowe 5 min. Mieszkanie komfortowe, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Śródmieście,Olsztyn

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie w budynku z 2022 roku. Wykończone , jeszcze niezamieszkałe. Składa się salonu z aneksem kuchennym kompletnie wyposażonym, pokoju małego, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Olsztyn

379 000 zł46 m² 8 257,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Olsztyna otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie przy ul. Mickiewicza 19. W najbliższej okolicy znajdziemy m. in. park centralny, starówkę, rzekę Łynę, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Śródmieście,Olsztyn

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę stylowe i jednocześnie nowoczesne mieszkanie 47 m2 w Śródmieściu Olsztyna. Bardzo klimatyczne, przestronne, jasne, wygodne i w pełni wyposażone. Ekspozycja okien zachodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Śródmieście,Olsztyn

299 000 zł25 m² 11 969,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Niepowtarzalny apartament w samym sercu Olsztyna czeka na swojego właściciela! Nieruchomość położona jest w Centrum, przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 6, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Śródmieście,Olsztyn

629 999 zł55 m² 11 454,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowe, świeżo i niezamieszkałe wykończone pod klucz mieszkanie pry ulicy M. Kasprzaka 17 w Olsztynie. Apartamentowiec wykończony został w wysokim standardzie (winda, parking oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Śródmieście,Olsztyn

329 900 zł34 m² 9 655 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja! Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Kościuszki w Olsztynie. Idealne dla pary, studenta lub pod booking. (Pod domem przystanek tramwaju, 400 metrów do dworca pkp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Olsztyn

265 000 zł31 m² 8 603,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Szukasz komfortowego, dwupokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie w pożądanej okolicy? Już nie musisz szukać, świetnie trafiłeś! okolica: mieszkanie mieści się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepodległości

Śródmieście,Olsztyn

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż inwestycja w znakomitej lokalizacji. Oryginalne mieszkanie z dwustronną ekspozycją okien, o powierzchni 50 m , znajdujące się na parterze, w kamienicy położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Śródmieście,Olsztyn

520 000 zł45 m² 11 659,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

*** sprzedane *** Na sprzedaż stylowe mieszkanie w paryskim klimacie w odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu Olsztyna. Bardzo klimatyczne, przestronne, wygodne i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Olsztyn

179 000 zł17 m² 10 529,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz niewielkiego mieszkania dla siebie albo pod inwestycję? To jest oferta dla Ciebie! Kawalerka do wprowadzenia się w samym centrum Olsztyna! Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Śródmieście,Olsztyn

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertuję Państwu na wynajem długoterminowy Apartament zlokalizowany w samym sercu Olsztyna. Nieruchomość położona jest w Centrum, przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 6, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Olsztyn

1 600 zł34 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja - wynajęte Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w Centrum Olsztyna okolica: mieszkanie położone jest w Olsztynie, przy ul. Narutowicza 23D, bardzo blisko Planetarium oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Olsztyn

469 000 zł56 m² 8 435 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Świetna lokalizacja! Centrum! M2 Olsztyn prezentuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w centrum Olsztyna przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej w budynku z 2006 r. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Olsztyn

315 000 zł39 m² 8 043,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Przedstawiamy mieszkanie w samym centrum olsztyńskiej Starówki! Stare Miasto obfituje w atrakcje turystyczne (zamek z otaczającym go parkiem, wysoka Brama, bazylika, stary Ratusz), ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stare Miasto

Stare Miasto,Olsztyn

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Jeśli szukasz nieruchomości pod inwestycję, w lokalizacji, która zawsze będzie atrakcyjna zarówno pod wynajem jak I do niebanalnego mieszkania, ta oferta jest idealna! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Śródmieście,Olsztyn

439 000 zł46 m² 9 448,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Szukasz w pełni wyposażonego mieszkania nad jeziorem Długim? Świetnie trafiłeś ta oferta jest dla Ciebie! Eleganckie, przestronne, a zarazem funkcjonalne mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Olsztyn

499 000 zł56 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Olsztyn

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Potrzebujesz przestrzeni w swoim najbliższym otoczeniu, lub najbardziej cenisz dostępność wszystkich atrakcji jakie daje mieszkanie w centrum miasta? Oferujemy na sprzedaż piękne rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Śródmieście,Olsztyn

285 000 zł41 m² 6 968,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie pod biuro. Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,9 m2 znajdujące się na 2 piętrze (w budynku 3 piętrowym mieszkalno - usługowym ) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Olsztyn

299 000 zł33 m² 9 055,12 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedane Szukasz komfortowego, dwupokojowego mieszkania w pożądanej okolicy? Już nie musisz szukać, świetnie trafiłeś! okolica: mieszkanie mieści się przy Placu Bema 1b w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Śródmieście,Olsztyn

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Wynajem skierowany dla Singli, młodych Par, \małżeństw bez Dzieci, studentów. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 znajdująca się na 1 piętrze przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Śródmieście,Olsztyn

255 000 zł36 m² 7 025 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o powierzchni 36,30m2.znajdujące się na parterze w bloku czteropiętrowym przy ul Dworcowej w Olsztynie. Budynek ocieplony, klatki schodowe po remoncie W pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smętka

Śródmieście,Olsztyn

437 600 zł47 m² 9 310,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja. Informacje pod numerem Na sprzedaż 3 pokojowe (dwustronne rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajdujące się na parterze (w budynku 4 piętrowym) przy ulicy Smętka, śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Olsztyn

379 000 zł47 m² 8 022,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w Dywitach z widokiem na jezioro. Mieszkanie znajduje się w Dywitach przy ul. Warmińskiej 18. W Dywitach znajdziemy m. in. przedszkole, szkołę, place zabaw, stadion, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Śródmieście,Olsztyn

309 000 zł56 m² 5 517,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 56 m2 do generalnego remontu w świetnej lokalizacji w ścisłym centrum miasta (naprzeciwko C.H. Aura) przy ulicy Dąbrowszczaków. Mieszkanie składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smętka

Śródmieście,Olsztyn

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Na Wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, znajdujące się na Parterze przy ulicy Smętka w Centrum Olsztyna. Nieruchomość składa się z Salonu (15 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowszczaków

Śródmieście,Olsztyn

459 000 zł84 m² 5 435,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,45 m2 znajdujące się na 1 piętrze (w Kamienicy 2 piętrowej) oraz garaż wolnostojący o powierzchni 19 m2 w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Śródmieście,Olsztyn

215 000 zł24 m² 9 072 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przytulne, zadbane mieszkanie w Centrum Olsztyna 23,70 m2 z balkonem, II piętro. Blok wybudowany 1978 roku, zlokalizowany przy ulicy Kasprzaka. Mieszkanie składa się z pokoju 12,4 m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Olsztyn

499 000 zł56 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Śródmieście,Olsztyn

2 100 zł55 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w stylu loftowym znajduje się w kamienicy z 1870 roku, w centrum Olsztyna przy ul Partyzantów. Spodoba się osobom ceniącym proste i gustowne wnętrza. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Niepodległości

Śródmieście,Olsztyn

3 800 zł97 m² 39,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament W ścisłym centrum olsztyna, z miejscem postojowym podziemnym- niepodległości. Apartament nowy o powierzchni użytkowej 97m2 w bardzo wysokim standardzie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Olsztyn

549 000 zł56 m² 9 874 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Śródmieście,Olsztyn

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie pod klucz zamieszkaj na swoim. Mieszkanie W idealnej lokalizacji, olsztyn ul. Dworcowa 33. Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz, po generalnym remoncie łącznie z instalacjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierska

Śródmieście,Olsztyn

348 000 zł48 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie trzypokojowe W świetnej lokalizacji ,do zamieszkania.OLSZTYN, UL. Żołnierska 41. Nieruchomość usytuowana jest na siódmym piętrze w budynku wyposażonym w nowoczesną windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Olsztyn

269 000 zł26 m² 10 346 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Bresdom Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej w Olsztynie. Nieruchomość o powierzchni 26 m2 składa się z: - salon - 15,6 m2, - kuchnia - 4,9 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Śródmieście,Olsztyn

229 000 zł24 m² 9 662,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Polecamy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 23,7 m2 położoną w Śródmieściu przy ul. Kasprzaka 4a w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w czteropiętrowym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij