dowolna

Mieszkania Olsztyn Osiedle Śródmieście

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

849 000 zł73,60 m² 11 535,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Perfekt Biuro nieruchomości oferuje do sprzedaży trzypokojowy lokal mieszkalny w nowej kamienicy "atelier 1905" Lokal nr 4 o powierzchni 73,60 m2 znajduje się na poddaszu budynku 4 lokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,72 m² 9 325,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie ,w trakcie remontu z panoramicznym widokiem, zlokalizowane przy ul. Żołnierskiej 12C w Olsztyn. Nieruchomość jest w trakcie remontu, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł60,81 m² 12 004,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Idealna propozycja na inwestycję, przeznaczenie na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł39,80 m² 11 557,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Biuro dom Nieruchomości Prezentuje na Sprzedaż: stylowy apartament na olsztyńskiej starówce - mieszkaj lub zarabiaj! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 39 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł56,90 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy Olsztyn, ul. Warmińska Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,9 m, położone na 2. piętrze kamienicy w centrum Olsztyna, przy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł74 m² 10 135,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu wizualizację potencjału mieszkania dwupoziomowego na ul. Stare Miasto 29/32 (vis-a-vis amfiteatru) w samym sercu Olsztyńskiej Starówki, otoczony historią i kulturą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Śródmieście,Olsztyn

430 000 zł53 m² 8 067,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Chata w Kwadracie ma przyjemność zaproponować do sprzedaży przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze, zlokalizowane przy ul. Kopernika w Olsztynie. Idealne dla rodziny, pary, seniorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Śródmieście,Olsztyn

649 900 zł51 m² 12 715,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Good Life Estates prezentuje wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Olsztyna ul. 1 maja, prestiżowe osiedle Kopernik Park. Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Knosały

Śródmieście,Olsztyn

520 350 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze w apartamentowcu z 2019 roku przy ul. Ryszarda Knosały 7a w Olsztynie. Lokalizacja Budynek położony jest tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Olsztyn

560 000 zł50 m² 11 304 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Uwielbiasz Olsztyn i chcesz żyć w samym jego sercu lub chciałbyś zainwestować w nieruchomość pod wynajem, w której będzie pewny przez cały rok? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Olsztyn

460 000 zł92 m² 4 978,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezydent Olsztyna ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego stanowiącego własność Gminy Olsztyn. 1. Przedmiotem sprzedaży jest lokal nr 2 położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Olsztyn

380 000 zł55 m² 6 946,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezydent Olsztyna ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego stanowiącego własność Gminy Olsztyn. 1. Przedmiotem sprzedaży jest lokal nr 2a położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Śródmieście,Olsztyn

869 000 zł87 m² 10 011,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania usytuowanego na 3 piętrze w nowoczesnym bloku z 2015 roku, położonym w samym sercu miasta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piastowska

Śródmieście,Olsztyn

900 zł20 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta skierowana tylko do studentów. Do wynajęcia 2 pokoje dwuosobowe o pow. 20 m2 i 16 m2 w segmencie dwupokojowym w bardzo dobrej lokalizacji ( Stare Miasto, blisko sklepy, 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Śródmieście,Olsztyn

329 000 zł44 m² 7 465,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania położonego w samym sercu olsztyńskiej starówki, przy ul. Stanisława Staszica. To wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Niepodległości

Śródmieście,Olsztyn

860 000 zł92 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokal gotowy, oddany do użytku. Lokal znajduje się na 2 piętrze, na które wygodnie możesz wjechać windą. Zaprojektowano w mieszkaniu 3 pokoje , salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stare Miasto

Śródmieście,Olsztyn

545 000 zł67 m² 8 134,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Starego Miasta, blisko Wysokiej Bramy. Posiadamy w swojej ofercie najmu rozkładowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 Mieszkanie bardzo słoneczne, ciepłe. Kuchnia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Olsztyn

Śródmieście,Olsztyn

499 000 zł40 m² 12 400,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Olsztyn ścisłe centrum mieszkanie na sprzedaż machdom invest nieruchomości E-mail: prezentujemy na sprzedaż nowoczesne ,dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuronia

Śródmieście,Olsztyn

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu stylowo wykończone mieszkanie 2 pokojowe położone blisko olsztyńskiej Starówki. Nieruchomość położona jest w Olsztynie przy ul. Jacka Kuronia 4, a więc w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszawska

Śródmieście,Olsztyn

1 500 zł48 m² 31,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone na I piętrze ** jeden przystanek autobusowy dziali budynek od uniwersytetu warmińsko-mazurskiego ** pieszo na uwm ok. 10 minut ** W bezpośrednim sąsiedztwie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszawska

Śródmieście,Olsztyn

1 500 zł48 m² 31,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Śródmieście,Olsztyn

440 000 zł57 m² 7 719 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcam do obejrzenia mieszkania położonego w Olsztynie na ul. Ratuszowej, o powierzchni 57 m2 z przynależną piwnicą o powierzchni 30 m2. Mieszkanie znajduje się w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. 1 Maja

Śródmieście,Olsztyn

1 364 000 zł125 m² 10 929 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie przy ul. 1-go Maja w Olsztynie. Będzie to wyjątkowa inwestycja dla rodziny, która ceni sobie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Olsztyn

399 000 zł52 m² 7 732,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Bez pośrednika bez dodatkowych opłat Mieszkanie położone jest przy ul. Grunwaldzkiej 24 w samym sercu miasta. Zaledwie kilka minut spaceru dzieli od dworca zachodniego, parku, zamku, starówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegorzewskiej

Śródmieście,Olsztyn

645 000 zł37 m² 17 503,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 36,85 m , wykończony w nowoczesnym stylu, z dużą dbałością o funkcjonalność i komfort. Mieszkanie zupełnie nowe, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Olsztyn

370 000 zł48 m² 7 708 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować dla Państwa mieszkanie położone w centrum Olsztyna przy ul. Mickiewicza. Nieruchomość o pow. 48 mkw składa się z - Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegorzewskiej

Śródmieście,Olsztyn

645 000 zł37 m² 17 503,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Olsztyn

449 000 zł60 m² 7 433,77 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i Starego Miasta? Ta oferta spełni oczekiwania zarówno rodzin, jak i inwestorów! lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małłków

Śródmieście,Olsztyn

389 000 zł36 m² 10 865,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Olsztyna, 2-pokojowe, 35,80 m2, małłków 1a inwestycyjnie lub do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Olsztyn

6 500 zł142 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie pod wynajem tylko dla firmy, na działalność gospodarczą właściciel wystawia fakturę vat Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego mieszkania po gruntownym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Olsztyn

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne jasne mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Po remoncie. Pokój z aneksem kuchennym oraz mały wydzielony pokój, łazienka z prysznicem. Czynsz najmu to 1500 zł, dodatkowo czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okopowa

Śródmieście,Olsztyn

1 500 zł27 m² 56,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Na Wynajem Kawalerka o powierzchni 26,60 m2 znajdująca się na 1 piętrze w Kamienicy znajdującej się przy ulicy Okopowej na Olsztyńskiej Starówce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyzwolenia

Stare Miasto,Olsztyn

880 000 zł93 m² 9 462,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy serdecznie do villa park. Nieruchomość w samym sercu olsztyńskiej starówki, ekskluzywny budynek w nowej technologii przy ulicy wyzwolenia16. Jeśli szukasz dużego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Olsztyn

Śródmieście,Olsztyn

899 000 zł147 m² 6 115,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twoje zabezpieczenie na wypadek wojny, mieszkanie w centrum Szczecina 15 km od granicy polsko-niemieckiej. Ścisłe centrum, po niemieckiej stronie rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Olsztyn

415 000 zł42 m² 9 810,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Umowa przedwstępna 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,30 m , położone na I. piętrze w budynku zlokalizowanym przy ul. Prusa - na Śródmieściu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartąska

Śródmieście,Olsztyn

630 000 zł66 m² 9 502,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wprowadzenie Prezentujemy świetne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,3 m , zlokalizowane w nowym budownictwie na osiedlu Nowy Bartąg. Głównymi atutami lokalu są przestronność,.