dowolna

Mieszkania nad jeziorem Olsztyn - Lista z ogłoszeniami

178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

178 ogłoszeń

499 000 zł75,93 m² 6 571,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Szukasz przestronnego mieszkania, w doskonałej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia? Jeśli tak, to mamy ofertę idealną dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 848 zł36,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

#Odkryj Sielski spokój Mamy dostępne również lokale dwupokojowe o podobnym metrażu z balkonami i widokiem na las lub ogródkami. Prezentowany apartament ma 36,94 m (1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,70 m² 49,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dom oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym przy ul. Porannej 8b w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze (ostatnim). Mieszkanie ma 40,7m2.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,90 m² 9 373,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż: jasne 2-pokojowe mieszkanie z loggią 47,90 m , parter, doskonała lokalizacja Proponuję Państwu przestronne, jasne i dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 149 999 zł90 m² 12 777,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Biuro Dom Nieruchomości w Olsztynie oferuje: na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 90 m , usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł108 m² 7 870,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne, komfortowe mieszkanie przy ul. Złotej w Olsztynie. Informacje ogólne 3 kondygnacje powierzchnia: 108 m 3 sypialnie przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartamentowiec inwestycyjny nad jeziorem ukiel w Olsztynie. Zapraszamy na ekskluzywny vidok! marina, las sosnowy, jezioro, plaża piaszczysta, restauracja, siłownia, boisko do siatkówki,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł33 m² 118,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nad Zatoką to wyjątkowy obiekt położony nad malowniczym jeziorem Ukiel, oferujący komfortowe apartamenty z widokiem na wodę. Nasza lokalizacja zapewnia spokojny wypoczynek w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł129,75 m² 17 726,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż luksusowy apartament o pow. 130 m z dwoma ogródkami 51,88 i 36,38 m2, na ul. Leśnej 28 w Olsztynie. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł80,58 m² 7 433,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatni apartament! Bezczynszowe mieszkanie z 4 pokojami Olsztyn, gutkowo ul. Oleńki Szukają Państwo spokoju, nowoczesnej architektury i przestrzeni dla swojej rodziny? Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł79,69 m² 24 971,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Biuro Mazuria Estate z przyjemnością prezentuje Państwu funkcjonalny, wyjątkowo położony apartament nad samym jeziorem Kortowskim. Lokalizacja: unikatowa nieruchomość znajduje się na na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

525 900 zł53,10 m² 9 903,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam na sprzedaż rozkładowe, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej wynoszącej 53,1 m , w pełni wykończone i wyposażone, gotowe do zamieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł70,25 m² 7 245,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Olsztyn, podgrodzie, ul. Lengowskiego | 70,3 m | Garaż, piwnica, balkon Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,3 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł113 m² 9 725,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Biuro Oaza Nieruchomości oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe przy ul. Bartąskiej w budynku 3 piętrowym z nowoczesną windą. Blok oddany do użytku w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Historyczne 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Olsztyna Wyjątkowe, 65 m przestrzeni w sercu miasta połączenie historycznego uroku i nowoczesnego komfortu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,73 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa, niższa cena! Chcesz mieszkać wygodnie, w miejscu świetnie skomunikowanym, z pełną infrastrukturą w zasięgu spaceru i wyjściem na balkon z każdego pokoju? Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł42,08 m² 12 571,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Klimatyczne mieszkanie blisko jeziora? To jest idealna propozycja. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Olsztynie, położone niespełna 100 metrów od jeziora przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł25,28 m² 20 530,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: apartament mieści się w prestiżowej inwestycji Warmiński Port przy ul. Bałtyckiej 91 A nad Jeziorem Ukiel w Olsztynie w otoczeniu natury z widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł68,80 m² 10 305,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikatowe mieszkanie na poddaszu. Mieszkanie bardzo klimatyczne, urządzone w stylu loftu z ciepłym akcentem przez welurowe kanapy, ciepła barwa oświetlenia. Lokal mieszkalny położony na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65,10 m² 6 897,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3 pokojowy lokal mieszkalny położony na parterze w budynku 1 piętrowym przy Al. Warszawskiej 103 Olsztynie Powierzchnia użytkowa lokalu 65,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł47,10 m² 7 940,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie z potencjałem - 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przestronna łazienka, duży balkon z widokiem na zieleń w niskim bloku w cichej okolicy (os. Redykajny),.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł97 m² 6 288,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny sprzedam - wynajmę! perfekt Biuro nieruchomości oferuje do sprzedaży bądź wynajęcia lokal mieszkalny położony przy ulicy Partyzantów nr 28 w Olsztynie Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł51,36 m² 13 824 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro M2 Estate prezentuje na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,36 m usytuowane na pierwszym piętrze. Idealne dla pary, singla lub małej rodziny. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł49,70 m² 9 054,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 49,7 m (po podłodze 56m), położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na cenionym Osiedlu Generałów w Olsztynie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,40 m² 8 261,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Olsztynie na Nagórkach ul. Murzynowskiego 2. Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią i wc oraz balkonem i przynależną piwnicą, zlokalizowane blisko.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł75,93 m² 6 571,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 353 zł59,09 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Dragonów Apartamenty & Lofty II etap - kolejny rozdział wyjątkowej inwestycji 20 mieszkań od 27 do 80 m2. 3 lokale usługowe od 60 do 80 m2. Lokalizacja Kameralny budynek o 4 kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł44,40 m² 10 563,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,43 m , z przynależną komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 850 zł33,05 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 181 510 zł107,41 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja na wybrane lokale! Odkryj Sielski spokój. Miła Resort to nowoczesne i prestiżowe apartamenty położone w sercu stolicy Warmii i Mazur. Budynki znajdują się obok Zatoki Miłej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 720 zł28,42 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W sercu Olsztyna, nad brzegiem największego w mieście jeziora Ukiel, powstaje kompleks prestiżowych apartamentowców. Idealnie wkomponowane w warmiński krajobraz apartamenty będą rozpieszczać.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,65 m² 11 175,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przytulne, rozkładowe mieszkanie w nowym budownictwie! Biuro Nieruchomości dom oferuje na sprzedaż ładne trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane w świetnym punkcie miasta, przy ul. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł72,80 m² 7 541,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przestronne mieszkanie dla rodziny na osiedlu Mleczna/ Podgrodzie funkcjonalny układ i świetna lokalizacja Szukasz mieszkania, które zapewni komfort Twojej rodzinie, a jednocześnie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł85,60 m² 9 345,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85,6 m w zielonej części Olsztyna (osiedle Gutkowo, ul. Oleńki). Idealny dla osób które cenią miejski komfort i bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 866 zł42,53 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł63,45 m² 11 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone w jednej z najbardziej malowniczych części Olsztyna - zaledwie 5 minut spacerem od dwóch jezior: ukiel.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł62 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m . W bezpośrednim sąsiedztwie bloku znajduje się wszystko, co niezbędne do wygodnego życia, m.in. liczne sklepy spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe nowe nieużywane mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 52 m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Tuwima 3 w Olsztynie na osiedlu Calamo Park.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł61,80 m² 9 951,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej części Olsztyna? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,10 m² 9 957,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? Ta oferta może być idealna właśnie dla Ciebie. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

849 000 zł66,50 m² 12 766,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Unikatowe 3-pokojowe mieszkanie w zabytkowej Warzelni z windą Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w gruntownie odrestaurowanym budynku.