dowolna

Mieszkania nad jeziorem Olsztyn - Lista z ogłoszeniami

177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

177 ogłoszeń

300 zł47 m² 6,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme przytulne mieszkanie w którym poczujesz się jak w domu. Dwa pokoje osobna kuchnia łazienka oraz balkon typu loggia. Mieszkanie przy ulicy Flisa. Przestronny salon z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł72 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Osiedle Leśna to propozycja dla tych, którzy poszukują najwyższej jakości. Posiadamy do wynajęcia przestronny, słoneczny apartament w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

890 461 zł56,75 m² 15 690,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości perfekt oferuje do sprzedaży komfortowy lokal mieszkalny położony w Olsztynie przy ulicy Kościuszki 92 z widokiem na Park Centralny. Budynek wybudowany w 2014 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł72,39 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,39 m , położone w Olsztynie przy ul. Armii Krajowej 7. Nieruchomość znajduje się na 7. (ostatnim) piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 000 zł51,36 m² 12 636,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie na prestiżowym Osiedlu Premium przy ul. Marii Dąbrowskiej. Obligatoryjnie miejsce parkingowe naziemne 20 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł48,60 m² 9 156,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Olsztyn, ul. Osińskiego, 48,6 m , 7. piętro, balkon Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł59,70 m² 58,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone, klimatyzowane mieszkanie na nowym, spokojnym osiedlu. Świetna lokalizacja łącząca ciszę z bardzo dobrą komunikacją. Najważniejsze informacje: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł79,60 m² 6 092,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w sercu Olsztyna, z doskonałym układem pomieszczeń i ogromnym potencjałem aranżacyjnym, ta oferta jest dla Ciebie. Lokal przy ul. Grunwaldzkiej 29,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 366 zł50,03 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Dragonów Apartamenty & Lofty II etap - kolejny rozdział wyjątkowej inwestycji 20 mieszkań od 27 do 80 m2. 3 lokale usługowe od 60 do 80 m2. Lokalizacja Kameralny budynek o 4 kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł40 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie położone na Osiedlu Generałów przy ul. Popiełuszki w Olsztynie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie od sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł32,10 m² 13 364,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

! świetna lokalizacja , idealna pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie! Funkcjonalny układ , który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń! Osiedle Jezioraj , realizowane przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 800 zł43 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65,40 m² 10 688 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyłącznie w naszym biurze nieruchomości M2 Estate! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w budynku szeregowym, zlokalizowane na Osiedlu Gutkowo, ul. Kanarkowa. Powierzchnia: 65,4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 995 zł41,29 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W sercu Olsztyna, nad brzegiem największego w mieście jeziora Ukiel, powstaje kompleks prestiżowych apartamentowców. Idealnie wkomponowane w warmiński krajobraz apartamenty będą rozpieszczać.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł52,90 m² 14 347,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Jeżeli szukasz wyjątkowego miejsca, które łączy w sobie prestiż, komfort i bliskość natury ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentuję apartament w ekskluzyjnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł72,20 m² 7 991,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie Z balkonem olsztyn, ul. Mroza Szukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

354 000 zł37,51 m² 9 437,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie położone w dzielnicy Słupy, w nowo wybudowanym 3-piętrowym bloku mieszkalnym, nowoczesne, przestronne z dużymi oknami i balkonem. wykończone pod klucz: nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 800 zł28 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł62 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m . W bezpośrednim sąsiedztwie bloku znajduje się wszystko, co niezbędne do wygodnego życia, m.in. liczne sklepy spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł46 m² 13 913,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Ekskluzywne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na sprzedaż! Szukasz pięknego mieszkania dla siebie lub lokalu idealnego jako inwestycja pod najem krótko bądź długoterminowy? Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł73,60 m² 11 535,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Perfekt Biuro nieruchomości oferuje do sprzedaży trzypokojowy lokal mieszkalny w nowej kamienicy "atelier 1905" Lokal nr 4 o powierzchni 73,60 m2 znajduje się na poddaszu budynku 4 lokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł16,11 m² 15 518,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Lokal o pow. 16,11 m2 w unikalnej inwestycji - Apartamentach Podzamcze - powstających w odrestaurowanym budynku w samym centrum Olsztyna. W historycznym obiekcie powstaje 39 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł61,80 m² 9 627,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości perfekt oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Stawigudzkiej 8 B Osiedle Jaroty Lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni całkowitej 61,8 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł51,23 m² 12 102,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Budynek wyposażony W windę ** W pobliżu las I jezioro ** ścisłe centrum miasta ** przestronny salon Z aneksem kuchennym ** możliwość aranżacji dwóch oddzielnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł36,90 m² 9 214,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bresdom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą ciekawie zaaranżowanego mieszkania przy ul. Marii Zientary-Malewskiej (osiedle Kętrzyńskiego). Mieszkanie o powierzchni 36,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł28,42 m² 18 613,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! - mieszkanie na osiedlu grunwaldzkim Przy ulicy Królowej Jadwigi. Do wynajęcia słoneczne, przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m2 , w budynku trzypiętrowym usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,43 m² 11 761,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe Mieszkanie z Ogródkiem i Widokiem na Jezioro - Olsztyn, ul. Bartąska (okolice) Biuro Dom Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 388 zł73,72 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Majowa obniżka ceny! Odkryj Sielski spokój. Miła Resort to nowoczesne i prestiżowe apartamenty położone w sercu stolicy Warmii i Mazur. Budynki znajdują się obok Zatoki Miłej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 009 zł105,39 m² 22 677,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy Apartament z Widokiem na Jezioro Ukiel Limeno Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży apartamentu klasy premium, położonego w jednej z bardzo lubianych lokalizacji Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48m2, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Flisa.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł60,10 m² 8 968,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

! rezerwacja rezerwacja rezerwacja! 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,1 m2, znajdujące się na 1 piętrze budynku położonego przy ul. Wiecherta - Osiedle Jaroty. Lokal świeżo po remoncie, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł47,90 m² 35,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie do wynajęcia dla studentów i osób pracujących, usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku o powierzchni 47,9m2. Wewnątrz znają się dwa w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł69 m² 9 202,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego i cichego mieszkania o powierzchni 69 m , położonego na 3. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł72,60 m² 8 402,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Good Life Estates oferuje Państwu przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 72,6 m2 przy ulicy Wincentego Witosa na osiedlu Jaroty. Blisko zarówno infrastruktury miejskiej jak i rekreacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł59,51 m² 10 233,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedane! Szukasz zadbanego, trzypokojowego gotowego do zamieszkania mieszkania, w dobrze skomunikowanej części Olsztyna, idealnie by w kapciach zejść po bułki, a do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 370 zł57,31 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Warmiński Port zamieszkaj tam, gdzie jezioro spotyka nowoczesność Wspaniała propozycja dla miłośników natury, wody i wysokiego standardu życia. Warmiński Port to już ukończona wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł57,75 m² 11 948,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe ,funkcjonalne 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. lokal znajduje się w nowym budownictwie i wyróżnia się nowoczesnym stylem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,10 m² 8 307,91 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4-pokojowe mieszkanie w Olsztynie na Osiedlu Podgrodzie otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na Osiedlu Podgrodzie, przy ul. Osińskiego 6. Osiedle Podgrodzie to jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

964 800 zł60,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do zaprezentowania posiadamy apartament o powierzchni użytkowej 60,30m 2 zlokalizowanym przy ulicy Bałtyckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Ukiel. Apartament znajduje się na prestiżowym.