Mieszkanie, ul. Roweckiego

Roweckiego, Jaroty, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • 539 000 zł
  • 62,40 m²
  • 8 637,82 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Kielch-...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Roweckiego

Roweckiego, Jaroty, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

539 000 zł

62,40 m²

8 637,82 zł/m²

Mieszkanie, ul. Roweckiego

Zaktualizowane: 21 maja 2026

539 000 zł 62,40 m² 8 637,82 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2004
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2004

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 62,40 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2004
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 735 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: TreeHouse Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 722/12272/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz mieszkania z potencjałem, w dobrze skomunikowanej lokalizacji, które urządzisz według własnego gustu? Ta oferta będzie idealna zarówno dla rodziny, jak i inwestora!
LOKALIZACJA
Nieruchomość znajduje się w Olsztynie przy ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego 2, w spokojnej i dobrze rozwiniętej okolicy. W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura miejska: sklepy (m.in. Biedronka, Lewiatan), przedszkole, punkty usługowe, apteka, salon fryzjerski, Żabka, sklep budowlany. (...)

Agent

Karolina Kielch-Kłoczko

784 354...

784 354 089

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości