Mieszkanie, ul. Dworcowa

Dworcowa, Pojezierze, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • 278 000 zł
  • 32,30 m²
  • 8 606,81 zł/m²

Zdjęcie

Emil Kucharski

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Dworcowa, Pojezierze, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
27 kwietnia 2024

278 000 zł

32,30 m²

8 606,81 zł/m²

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Zaktualizowane: 27 kwietnia 2024

278 000 zł 32,30 m² 8 606,81 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
8/11
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1976
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

8/11

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1976

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 32,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1976
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 8/11, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 327,28 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA NIEAKTUALNA - NIERUCHOMOŚĆ SPRZEDANA!
GRATULUJEMY STRONOM TRANSAKCJI!
Pośrednik w obrocie nieruchomościami Emil Kucharski Licencja nr 16178

DWA POKOJE ** BUDYNEK Z WINDĄ ** NISKI CZYNSZ ** WSZYSTKIE MEDIA Z SIECI MIEJSKIEJ** WYMIENIONE PIONY WOD-KAN **W OFEROWANEJ CENIE WSZYSTKIE MEBLE WRAZ Z AGD** MIESZKANIE DOSTĘPNE NATYCHMIAST PO JEGO NABYCIU ** DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Oferta WYŁĄCZNA dostępna jedynie za pośrednictwem biura LEGIS HOUSE (...)

Agent

Emil Kucharski

660 590...

660 590 596

89 650 17 18

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została