dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Olsztyn - Oferty sprzedaży i najmu

420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Jaroty,Olsztyn

399 000 zł41 m² 9 684 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja! Biuro Verso Nieruchomości posiada w sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Mazowieckiej na osiedlu Jaroty. Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartąska

Jaroty,Olsztyn

599 000 zł62 m² 9 724 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokojowe mieszkanie przy ulicy bartąskiej Biuro nieruchomości m2olsztyn z przyjemnością prezentuje 3-pokojową nieruchomość w spokojnej części Olsztyna przy ulicy Bartąskiej 109.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Śródmieście,Olsztyn

310 000 zł47 m² 6 638 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Mieszkanie, lokal w Śródmieściu Olsztyna, ul Partyzantów w kamienicy z 1870 roku, i piętro. Doskonałe pod wynajem lub do zamieszkania na stałe. Na Starówkę mamy tylko ok 1,4 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Mleczna,Olsztyn

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 51m2 na ul. Iwaszkiewicza na w Olsztynie. Świetna lokalizacja, blisko do Kortowa / Uniwersytetu / i centrum miasta. Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

289 000 zł48 m² 6 071 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ul. Dworcowej 20 w Olsztynie. Nieruchomość zlokalizowana jest na 4 piętrze w budynku z 1965 r. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

338 000 zł60 m² 5 633,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze. Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone przy ul Barcza 14 (centrum Nagórek) , usytuowane na 6 piętrze w bloku 11 piętrowym z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczyńskiego

Pieczewo,Olsztyn

225 000 zł29 m² 7 867,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

R e Z E R W A C J A. Agent

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pojezierze,Olsztyn

365 000 zł48 m² 7 604 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferuję nieruchomość zlokalizowaną w jednej z najchętniej zamieszkałych dzielnic Olsztyna- pojezierze. Trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Pana Tadeusza o powierzchni 48 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boenigka

Jaroty,Olsztyn

379 000 zł60 m² 6 296 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na jarotach! parter! do wprowadzenia! Przestronne mieszkanie na Olsztyńskich Jarotach. Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Boenigka 52. Mieszkanie z potencjałem! Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piłsudskiego

Kormoran,Olsztyn

690 000 zł94 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bresdom Nieruchomości prezentuje 2-poziomowe mieszkanie na monitorowanym i ogrodzonym osiedlu o powierzchni użytkowej 94m2. Na parterze znajduje się : - kuchnia z jadalnią (27,5 m2) - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

549 000 zł62 m² 8 886 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe mieszkanie Z garderobą oraz 2 miejscami postojowymi! duży balkon Z widokiem na zieleń! Biuro nieruchomości m2olsztyn Z przyjemnością prezentuje 3-pokojową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszkina

Zatorze,Olsztyn

379 000 zł64 m² 5 922 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w przestronnej nieruchomości, tak żeby każdy domownik, mógł mieć zagwarantowaną przestrzeń dla siebie? To mieszkanie ma ogromny potencjał! Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Westerplatte

Pojezierze,Olsztyn

290 000 zł36 m² 7 988,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze! Szukasz mieszkania dwupokojowego w pełni umeblowanego, w samym centrum miasta? Chcesz mieć łatwy i szybki dostęp do komunikacji miejskiej i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Zatorze,Olsztyn

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż inwestycyjne mieszkanie znajdujące się w kamienicy przy ul. Kolejowej. Mieszkanie -łącznie 60m2 -w tym dwa duże pokoje (ok30m2 iok20m2) wraz z kuchnią i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Leyka

Jaroty,Olsztyn

230 000 zł24 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

***sprzedane*** Bardzo kameralne mieszkanie, które nie wymaga nakładów inwestycyjnych. Po remoncie, w pełni wyposażone, bardzo zadbane. Położone na zacisznym i spokojnym osiedlu, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Zatorze,Olsztyn

449 000 zł71 m² 6 323,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Posiadam na sprzedaż przestronne, wysokie mieszkanie o powierzchni 71m2 po generalnym remoncie w kamienicy przy Al.Wojska Polskiego. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze, trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janowicza

Jaroty,Olsztyn

449 000 zł68 m² 6 632 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w samym centrum Jarot na 3 piętrze przy ul. Jana Janowicza w Olsztynie w budynku z 1996 r. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

359 000 zł39 m² 9 205 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

M2 Olsztyn prezentuje na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie z panoramą Olsztyna o powierzchni 39 m2 znajdujące się przy ul. Kołobrzeskiej 14a. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Zatorze,Olsztyn

219 000 zł30 m² 7 180,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedane! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m2 położone na I piętrze na olsztyńskim Zatorzu może być Twoje! Nieruchomość położona jest przy ulicy Katowickiej 4 na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jaroty

Jaroty,Olsztyn

460 000 zł46 m² 9 984,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry. Dziś mamy Państwu do zaoferowania mieszkanie 46,07 m2 + taras 3,73 m2 5 piętro (przedostatnie) Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, hol Łącznie w pionie budynku 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

238 000 zł32 m² 7 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun ewa gołota tel. spacer wirtualny : Oferuję na sprzedaż mieszkanie z potencjałem, położone w doskonałej lokalizacji, na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lengowskiego

Podgrodzie,Olsztyn

415 000 zł73 m² 5 716,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Informacje pod numerem. Na sprzedaż rozkładowe dwustronne mieszkanie (3 pokojowe) znajdujące się na 2 piętrze (w budynku 4 piętrowym) o powierzchni 72,6 m2 położone przy ulicy Lengowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boenigka

Jaroty,Olsztyn

299 000 zł48 m² 6 229 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Verso Nieruchomości posiada w sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Boenigka na osiedlu Jaroty. Mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne, usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczyńskiego

Jaroty,Olsztyn

369 000 zł60 m² 6 129,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

-rezerwacja- podpisana przedwstępna umowa sprzedaży. Lokal: komfortowy w pełni rozkładowy lokal o pow. 60,2 m2 usytuowany na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Wilczyńskiego 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bilitewskiego

Generałów,Olsztyn

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja do 7.02.22r KONTAKT - AGNIESZKA TEL Oferta tylko w naszym biurze! Marzysz o komfortowym i w pełni umeblowanym dwupokojowym mieszkaniu w nowej technologii z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

318 000 zł49 m² 6 516,39 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dwa pokoje (możliwość powrotu do trzech pokoi)* oddzielna przestronna kuchnio-jadalnia* mieszkanie środkowe* wszystkie media Z sieci miejskiej* nowe piony wodno-kanaliacyjne* Oferta wyłączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dajtki

Dajtki,Olsztyn

679 763 zł93 m² 7 315,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 92.92 m2 położone na 1 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu około 200 m od jeziora Ukiel na osiedlu Dajtki. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szewczenki

Podleśna,Olsztyn

459 000 zł52 m² 8 779,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta tylko W naszym biurze! Szukasz stylowo wykończonego, umeblowanego, trzypokojowego, nisko położonego mieszkania w nowej technologii? Najlepiej, gdyby posiadało miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszkina

Zatorze,Olsztyn

325 000 zł57 m² 5 702 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Biuro nieruchomości M2 Olsztyn ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

589 000 zł71 m² 8 249 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowa ofertę na olsztyńskim rynku nieruchomości. Mieszkanie trzypokojowe w budynku usytuowanym w bezpośredniej bliskości jeziora Długiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

229 000 zł42 m² 5 452,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja!oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 42 m 2 , zlokalizowane w urokliwej miejscowości Łęgajny ( 15min od Olsztyna), które zostało zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

345 000 zł44 m² 7 841 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro Verso Nieruchomości posiada w sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Jarockiej na osiedlu Jaroty. Mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne, usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Zatorze,Olsztyn

249 000 zł41 m² 6 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie wykonanym w 2016. Wymieniona instalacja elektryczna i gazowa. Okna pcv. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w kamienicy z 1920 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

319 000 zł48 m² 6 618,26 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Informacje pod numerem. Na sprzedaż rozkładowe (dwustronne) 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 znajdujące się na parterze przy ulicy Dworcowej, osiedle Kormoran (blisko Szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wachowskiego

Pieczewo,Olsztyn

339 000 zł60 m² 5 697 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro Verso Nieruchomości oferuje do sprzedaży na os. Pieczewo (ul. Wachowskiego 8) mieszkanie z 3 niezależnymi pokojami, o powierzchni 59,5 m2, na 2 piętrze, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrowskiego

Jaroty,Olsztyn

425 000 zł54 m² 7 870 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Verso Nieruchomości posiada w sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Piotrowskiego na osiedlu Jaroty. Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tczewska

Zatorze,Olsztyn

239 000 zł43 m² 5 546,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję funkcjonalne, wyremontowane i dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w głębi osiedla Zatorze, przy ul. Tczewskiej 2 w Olsztynie Mieszkanie usytuowane na parterze w dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowicza

Jaroty,Olsztyn

430 000 zł54 m² 7 918,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Prezentuję Państwu mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Janowicza na osiedlu Jaroty w Olsztynie. W pobliżu znajdują się Lidl, siłownia, przychodnia, apteka, przystanek autobusowy oraz liczne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burskiego

Jaroty,Olsztyn

355 000 zł60 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja do 1.02.2022R Oferta tylko w naszym biurze! Galeria Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę zadbanego mieszkania trzypokojowego o powierzchni 60,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gałczyńskiego

Mleczna,Olsztyn

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

*sprzedane* trzypokojowe mieszkanie 60m2 z dużym balkonem do remontu położone na osiedlu Mleczna. Usytuowane jest na drugim piętrze budynku z lat osiemdziesiątych. Wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żołnierska

Kościuszki,Olsztyn

280 000 zł41 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwupokojowe mieszkanie (40,6 m2) w centrum Olsztyna przy ul. Żołnierskiej na Osiedlu Kościuszki gotowe do wprowadzenia się czeka na Ciebie. Zlokalizowane jest na parterze w dwupiętrowym budynku.