dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Olsztyn - Sprzedaż i najem

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

359 000 zł56 m² 6 414,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W pełni umeblowane dwupoziomowe, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Myszki Miki w Olsztynie szuka nowego właściciela! Mieszkanie położone jest w Olsztynie przy ul. Myszki Miki 2, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Zatorze,Olsztyn

279 000 zł49 m² 5 694 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! rezerwacja! Biuro Nieruchomości Verso posiada w ofercie sprzedaży nieruchomość położoną w dzielnicy Zatorze przy ulicy Cichej 3a. Mieszkanie znajduje się w wysokim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierska

Kościuszki,Olsztyn

275 000 zł38 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni użytkowej ok. 37,5m2. Mieszkanie nie jest zadłużone i ma czystą hipotekę, założona jest księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mroza

Jaroty,Olsztyn

390 000 zł61 m² 6 362 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

M2 Olsztyn prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,3 m2, znajdujące się na Jarotach w budynku przy ul. Edwarda Mroza w Olsztynie. Nieruchomość składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

469 000 zł74 m² 6 381 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

M2 Olsztyn prezentuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku z 1992 r. przy ul. gen. Władysława Andersa w Olsztynie. Nieruchomość składa się z: - 3 pokoi, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mroza

Jaroty,Olsztyn

390 000 zł61 m² 6 362,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Biuro bb- nieruchomości oferuje trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,30m znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku w samym sercu Jarot, na ulicy Edwarda Mroza. Lokal jest niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gałczyńskiego

Mleczne,Olsztyn

419 000 zł54 m² 7 759 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu mlecznym. Mieszkanie usytuowane na zamkniętym osiedlu w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piotrowskiego

Jaroty,Olsztyn

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie własnościowe spółdzielcze. Całkowita powierzchnia 75 m + 8m antresola (powierzchnia pod skosem do 1,90 nie jest liczona) Powierzchnia w akcie ok 54 m Płacicie Państwo mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mroza

Jaroty,Olsztyn

459 000 zł106 m² 4 330,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta tylko W naszym biurze. Oferuję ciekawą propozycja dla tych, którzy lubią klimatyczne, a zarazem funkcjonalne wnętrza, więc jeśli szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartąska

Jaroty,Olsztyn

599 000 zł76 m² 7 882 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Verso nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Bartąskiej. Mieszkanie nowe, powierzchnia 76m2, 3 pokoje, wykończone pod klucz, w pełni wyposażone - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaroszyka

Jaroty,Olsztyn

2 500 zł56 m² 45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

M2 Olsztyn przedstawia na wynajem nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 56,16 m2 znajdujące się na 6 pietrze przy ul. Jaroszyka 19, w nowym budynku z 2019 r. w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

329 000 zł70 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Umeblowane mieszkanie do wprowadzenia! Niskie opłaty Ul. Jarocka 77c Oferuję Państwu przestronne mieszkanie na 4 piętrze w bloku wybudowanym z nowszej technologii (1999 rok) w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Flisa

Jaroty,Olsztyn

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią przy ulicy Flisa 5 na osiedlu Jaroty w Olsztynie. Mieszkanie w pełni umeblowane. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaroszyka

Jaroty,Olsztyn

589 000 zł56 m² 10 488 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 56,16 m2 znajdujące się na 6 pietrze przy ul. Jaroszyka 19, w nowym budynku z 2019 r. w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jaroty,Olsztyn

289 000 zł48 m² 5 996 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 znajdujące się na parterze w budynku przy ul. Herdera w Olsztynie. Nieruchomość składa się z: - pokoju ok 11,6 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Śródmieście,Olsztyn

789 999 zł75 m² 10 491,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Oferuję na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Wyzwolenia 16 w Olsztynie przy Starym Mieście. Mieszkanie usytuowane jest na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wojska Polskiego,Olsztyn

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową w ofertą apartamentu o podwyższonym standardzie. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wojska Polskiego - Apartamenty & Lofty Dragonów 5 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

229 000 zł31 m² 7 363 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 Olsztyn przedstawia na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,10 m2 znajdujące się na parterze przy ul. Olsztyńskiej w Dywitach. Nieruchomość składa się z: - kuchni, - łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żurawskiego

Pieczewo,Olsztyn

1 300 zł48 m² 27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie przy lesie. Cicha okolica -pieczewo. M2 Olsztyn prezentuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie. Nieruchomość znajduje się w Olsztynie na osiedlu Pieczewo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe z balkonem, w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Kołobrzeskiej w Olsztynie. Mieszkanie 30m2. ,usytuowane na 4 piętrze, w pełni umeblowane ( kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanta

Jaroty,Olsztyn

322 000 zł48 m² 6 680,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 48,2 m2 w Olsztynie, jaroty, spokojna okolica. Bezpośrednio sprzedam nieruchomość składającą się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz łączącego je korytarza. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowicza

Nagórki,Olsztyn

455 000 zł51 m² 8 956,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*sprzedane***przestronne, wygodne i w pełni wyposażone mieszkanie z windą, dużym balkonem i bardzo dużą piwnicą. Nowe budownictwo - osiedle Nagórki ul. Orłowicza 17b. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia całe 3 pokojowe mieszkanie studentom. Mieszkanie jest nowe, w pełni nowocześnie umeblowane, znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu Calamo Park przy ul. Tuwima 1a (naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

229 000 zł32 m² 7 112 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Verso nieruchomości posiada w sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Kormoran, przy ul. Wyszyńskiego 8. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Zatorze,Olsztyn

299 000 zł52 m² 5 761 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

3 pokojowe mieszkanie Z dużą kuchnią! mieszkanie Z potencjałem! Biuro nieruchomości m2olsztyn z przyjemnością prezentuje 3-pokojową nieruchomość w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dorantta

Jaroty,Olsztyn

699 990 zł74 m² 9 473 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Verso oferuję bardzo atrakcyjne, rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w budynku 4 piętrowy przy ulicy Dorantta. Mieszkanie ustawne, łazienka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

440 000 zł107 m² 4 119,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1887

Oferta tylko w naszym biurze. Mieszkanie bezczynszowe w centrum Olsztyna podzielone na dwa apartamenty z przynależnym ogródkiem , znany i dotychczas prężenie funkcjonujący na portalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podleśna

Podleśna,Olsztyn

699 000 zł83 m² 8 421,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie/apartament Na sprzedaż przepiękne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 83m2., z dużym balkonem (8,3m.), położone na IV piętrze w bloku z 2018r. z windą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

269 000 zł33 m² 8 151,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokoje, ul. Złota, zacisze Olsztyn 32,85 m2, 2 piętro, balkon, miejsce parkingowe! Bardzo zadbane i ciepłe mieszkanie, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

290 000 zł48 m² 6 017 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja bresdom Nieruchomości prezentuje słoneczne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 przy ulicy Żołnierskiej 22 w Olsztynie. Nieruchomość zlokalizowana jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

318 000 zł38 m² 8 342,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do negocjacji - mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania, ul. Dworcowa 22. Ekspozycja okien wschodnio-południowa, mieszkanie jednostronne. Znakomita lokalizacja! Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żołnierska

Kościuszki,Olsztyn

850 000 zł153 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szukasz dużego mieszkania z własnym ogrodem w centrum miasta? Do zamieszkania , wynajmowania lub pod działalność np. kancelarię? Takie nieruchomości rzadko trafiają na rynek! Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartąska

Jaroty,Olsztyn

360 000 zł35 m² 10 286 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwu pokojowe mieszkanie Z balkonem przy ulicy bartąskiej Biuro nieruchomości m2olsztyn z przyjemnością prezentuje 2-pokojową nieruchomość w spokojnej części Olsztyna przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Generałów,Olsztyn

365 000 zł43 m² 8 463 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronne, widne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,13 m2. Lokal mieszkalny mieści się w doskonałej lokalizacji, w bardzo bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartąska

Jaroty,Olsztyn

447 800 zł46 m² 9 671,71 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie bez problemów z wykończeniem i wyposażeniem? Tak to możliwe! 3 pokojowe, na nowym osiedlu, idealne dla rodziny czeka na Twoją decyzję o zakupie. Pięknie i ze smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

731 850 zł70 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

M2 Olsztyn prezentuje na sprzedaż piękny apartament wykonany w wysokim standardzie, znajdujący się na wysokim parterze w budynku przy ul. Franciszka Barcza w Olsztynie na nowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Generałów,Olsztyn

354 900 zł48 m² 7 318 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Olsztyna przy ul. Złotej (blisko ul. Bartąskiej i Bukowskiego). Nieruchomość o powierzchni 48,5 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartąska

Jaroty,Olsztyn

447 800 zł46 m² 9 671,71 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

540 000 zł68 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokojowe o powierzchni 67 m2. Zlokalizowane jest na Parterze piętrze w 6 piętrowego budynku z 2006 roku (z windą). Położone jest w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

305 000 zł36 m² 8 567,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Olsztyna, niedaleko Dworca pkp. Gotowe do wprowadzenia, idealne dla singla, pary lub jako inwestycyjne - świetne miejsce na wynajem. Piętro 3,.