dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Olsztyn - Sprzedaż i najem

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poprzeczna

Zatorze,Olsztyn

539 000 zł63 m² 8 622,62 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Idealne 3-pokojowe mieszkanie Z garderobą okazja! - bez prowizji I podatku pcc Biuro Nieruchomości Property w Olsztynie zaprasza do zakupu komfortowego mieszkania 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Olsztyn

269 000 zł26 m² 10 346 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Bresdom Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej w Olsztynie. Nieruchomość o powierzchni 26 m2 składa się z: - salon - 15,6 m2, - kuchnia - 4,9 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Murzynowskiego

Nagórki,Olsztyn

285 000 zł36 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Verso nieruchomości posiada w sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Nagórki, przy ul. Murzynowskiego. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Pieczewo,Olsztyn

260 000 zł47 m² 5 520 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja! bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Krasickiego 11 w Olsztynie. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

328 000 zł58 m² 5 655,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Nowa cena! 328.000ZŁ! OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE Szukasz mieszkania trzypokojowego na Osiedlu Pojezierze? MIESZKANIE: Oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe (pierwotnie czteropokojowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Nagórki,Olsztyn

365 000 zł73 m² 5 027,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Drodzy Państwo! Oferuję na sprzedaż wspaniałe mieszkanie położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Olsztynie na Osiedlu Nagórki, przy ulicy Wańkowicza 22! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

440 000 zł74 m² 5 986 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

M2 Olsztyn prezentuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku z 1992 r. przy ul. gen. Władysława Andersa w Olsztynie. Nieruchomość składa się z: - 3 pokoi, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Obrońców Tobruku

Mleczne,Olsztyn

368 000 zł38 m² 9 591 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro Verso Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży mieszkanie w nowej technologii usytuowane w doskonałej lokalizacji, na osiedlu mlecznym przy al. Obrońców Tobruku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pimpickiego

Jaroty,Olsztyn

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, w wyposażone w stałe zabudowy i agd mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na jezioro przy ul. Pimpickiego. Ekspozycja okien południowo-zachodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

280 000 zł38 m² 7 427 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bresdom Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie przy ul. Żołnierskiej w Olsztynie. Nieruchomość o powierzchni 37,7 m2 składa się z: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

299 000 zł32 m² 9 257 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja*rezerwacja* Biuro Verso nieruchomości posiada w sprzedaży nowoczesne oraz funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Pojezierze przy ulicy Dworcowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Śródmieście,Olsztyn

229 000 zł24 m² 9 662,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Polecamy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 23,7 m2 położoną w Śródmieściu przy ul. Kasprzaka 4a w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bilitewskiego

Jaroty,Olsztyn

389 000 zł48 m² 8 175,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe piękne mieszkanie W nowej technologii Z dwoma miejscami parkingowymi Gorąco polecam nowoczesne i ustawne mieszkanie, które urzeknie Cię jakością wykończenia. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

290 000 zł55 m² 5 273 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości M2 Olsztyn zaprasza do zapoznania się z 3 pokojowym własnościowym mieszkaniem na ul. Dworcowej w Olsztynie. Mieszkanie składa się z: -Korytarza -salonu -sypialnia 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartąska

Jaroty,Olsztyn

419 000 zł45 m² 9 258 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Verso Nieruchomości posiada w sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Bartąskiej. Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane jest na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gębika

Pieczewo,Olsztyn

2 050 zł68 m² 30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bresdom Nieruchomości prezentuje na wynajem dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Władysława Gębika 19 w Olsztynie. Lokal znajduje się na 5 piętrze w budynku z 1995 roku. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pojezierze

Pojezierze,Olsztyn

383 947 zł48 m² 7 998,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Sprzedam bezpośrednio, wyjątkowe mieszkanie po całkowitym remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Mieszkanie mieści się na 6. piętrze w budynku 8-piętrowym z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herberta

Jaroty,Olsztyn

690 000 zł72 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowym bloku przy ulicy Herberta na Osiedlu Jaroty. Mieszkanie jest 3 pokojowe o łącznej powierzchni 72m2. Znajduje się na pierwszym piętrze (winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

416 000 zł51 m² 8 085,52 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tęczowy Las 1. Na powierzchnię 51,45 m2 składa się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, pokój/garderoba (szafa składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartąska

Jaroty,Olsztyn

330 000 zł33 m² 10 030,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone na pierwszym piętrze, przy ulicy Bartąskiej 172. Mieszkanie kupione bezpośrednio od dewelopera ango w 2019r. Stanowi idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Srebrna

Jaroty,Olsztyn

329 000 zł42 m² 7 897,26 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia z miejscem parkingowym? Świetnie trafiłeś, ta oferta jest dla Ciebie. Przestronne dwupokojowe mieszkanie na os. Zacisze - spokojne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie dostępne od zaraz! Oferuję do najęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem , usytuowanym na piątym piętrze w budynku z windą w nowej technologii, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

329 000 zł42 m² 7 897,26 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Mleczne,Olsztyn

454 000 zł60 m² 7 504 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Verso nieruchomości posiada w sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Mlecznym. Mieszkanie dwustronne 3-pokojowe o powierzchni 60,5 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Jaroty,Olsztyn

369 000 zł57 m² 6 485 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Rezerwacja! Centrum Nieruchomości Lendom oferuje na sprzedaż widne, dwustronne, przytulne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Jaroty przy ul. Witosa. Lokal mieszkalny mieści się na trzecim piętrze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

3 700 zł70 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

M2 Olsztyn prezentuje na wynajem piękny apartament wykonany w wysokim standardzie, znajdujący się na wysokim parterze w budynku przy ul. Franciszka Barcza w Olsztynie na nowym zamkniętym za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Obrońców Tobruku

Mleczne,Olsztyn

429 000 zł54 m² 7 906 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze. Nieruchomość znajduję się na ulicy Obrońców Tobruku 15 wybudowana w nowej technologii. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jaroty,Olsztyn

579 000 zł60 m² 9 688,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Dwupoziomowe mieszkanie położone na nowym osiedlu i w spokojnej okolicy szuka nowego właściciela! Prezentujemy gotowe do wprowadzenia i stylowo urządzone 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartąska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

419 000 zł42 m² 9 976,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, mamy do zaoferowania nowe, piękne, nowoczesne mieszkanie na nowo powstałym osiedlu Nowy Bartąg. Mieszkanie jest wykończone według najwyższych standardów z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Sikorskiego

Jaroty,Olsztyn

460 000 zł54 m² 8 519 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja! Biuro Verso Nieruchomości posiada w sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Zielone Tarasy przy ul. Sikorskiego 19 Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawigudzka

Jaroty,Olsztyn

336 000 zł37 m² 9 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie znajdujące się na spokojnym i zadbanym osiedlu przy ul. Stawigudzkiej. Budynek został wybudowany w 2008 r. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących spokój ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artyleryjska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

530 000 zł57 m² 9 356 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości M2 Olsztyn ma przyjemność zaprezentować Państwu reprezentatywny apartament o pow 56,65 m2 w. Kamienica położona jest na ul Artyleryjskiej, os Leśnym w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

269 000 zł30 m² 8 967 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Verso Nieruchomości posiada w sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Jarockiej na osiedlu Jaroty. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gębika

Pieczewo,Olsztyn

429 000 zł66 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta tylko w naszym biurze. Szukasz przestronnego i nowoczesnego mieszkania trzypokojowego w doskonałej lokalizacji i dobrym standardzie dla siebie i swojej rodziny? Tej oferty nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Flisa

Jaroty,Olsztyn

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie na parterze od 1 września. Cena za miesiąc z opłatami 2700 zł. Ogromnymi atutami mieszkania są: - wózkownia -piwnica (zaraz naprzeciwko wejścia do mieszkania) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flisa

Jaroty,Olsztyn

1 600 zł34 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane jest w Olsztynie przy ul. Flisa 1. składa się z: -kuchni -salonu -pokoju -łazienki -korytarza -balkon Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Westerplatte

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

220 000 zł36 m² 6 111 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości M2 Olsztyn ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w Olsztynie na ul Westerplatte. Jest to mieszkanie 2 pokojowe. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poprzeczna

Zatorze,Olsztyn

489 000 zł57 m² 8 648,74 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Doskonałe 3-pokojowe mieszkanie czeka właśnie na ciebie idealna inwestycja na wynajem Biuro Nieruchomości Property w Olsztynie zaprasza do zakupu komfortowego mieszkania 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

359 000 zł56 m² 6 414,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

W pełni umeblowane dwupoziomowe, 2-pokojowe mieszkanie (z możliwością wydzielenia 3 pokoju) przy ul. Myszki Miki w Olsztynie szuka nowego właściciela! Mieszkanie położone jest w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mroza

Jaroty,Olsztyn

1 600 zł61 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

M2 Olsztyn przedstawia na wynajem 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w budynku przy ul. Mroza w Olsztynie. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi, - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Pojezierze,Olsztyn

258 000 zł32 m² 7 988 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Verso nieruchomości posiada w sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Pojezierze, przy ul. Pana Tadeusza. Mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 usytuowane jest na 4.