dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Olsztyn - Sprzedaż i wynajem

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

595 000 zł32,76 m² 18 162,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament premium nad jeziorem Ukiel Kapitańska Olsztyn powierzchnia 32.76 m2 I piętro, 2024 rok budowy ul. Kapitańska 2 zobacz wirtualny spacer:.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na parterze w budynku przy ul. Jagiellońskiej 58 B. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł41,60 m² 10 313 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedane! Mieszkanie na parterze w 3-piętrowym bloku z 2013 roku. Budynek wybudowany w nowej technologii znajduje się w spokojnej okolicy. Pod budynkiem parking tylko dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Lokal mieszkalny o powierzchni 57,90 m2, usytuowany na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku położonym przy ulicy Pana Tadeusza, na olsztyńskim Osiedlu Pojezierze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 52m2, położone na trzecim piętrze przy ul. Bydgoskiej 1a w Olsztynie. Budynek znajduje się niedaleko lasu miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,30 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ładne i przytulne mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji! Najem okazjonalny! Biuro dom Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem zadbane dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

561 540 zł58,80 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż bez bez prowizji biura nieruchomości mieszkanie 58,80 m2 ilość pokoi - 4 cena 561 540 zł cena za M2 9 550 zł czynsz do spółdzielni 554 zł/mies. ( w tym fundusz remontowy) rynek wtórny.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Friszke

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

549 000 zł55,56 m² 9 881,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest bezczynszowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 55,56 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku sześciorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35,50 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro dom Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2-pokojowe na wynajem - ul. Na Skarpie 11 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,50 m , zlokalizowane jest przy ul. Na Skarpie 11, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

890 461 zł56,75 m² 15 690,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości perfekt oferuje do sprzedaży komfortowy lokal mieszkalny położony w Olsztynie przy ulicy Kościuszki 92 z widokiem na Park Centralny. Budynek wybudowany w 2014 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, o powierzchni 48m2, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Mroza 15 w Olsztynie. Mieszkanie kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 41m2 położone na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Obrońców Tobruku w Olsztynie. Ściany świeżo pomalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bartąska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

999 000 zł119,43 m² 8 364,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Bartąskiej w Bartągu, gmina Stawiguda. W pobliżu znajdują się: lokale usługowo-handlowe, przystanek autobusowy, pieszo-rowerowe alejki (oświetlone po.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł41,92 m² 11 426,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

- rezerwacja - Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu przy ul. Zachodniej 5. To świetna propozycja zarówno na własne potrzeby, jak i jako inwestycja pod wynajem! otoczenie: nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34,50 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro dom Nieruchomości prezentuje do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 34,5 m , zlokalizowane na drugim piętrze budynku przy ul. Grota-Roweckiego 4 w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł51,36 m² 13 824 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro M2 Estate prezentuje na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,36 m usytuowane na pierwszym piętrze. Idealne dla pary, singla lub małej rodziny. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34,78 m² 12 047 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedane! Mieszkanie na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku z windą. Blok wybudowany w 2015 roku znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Dookoła wiele miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64,70 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- nowość centrum - 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i parkingiem w hali garażowej. ul. Partyzantów 80 wolne od 1 maja! wynajem na min. 12 msc lub dłużej. T o przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,78 m² 10 367 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Idea Nieruchomości prezentuje mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w budynku z windą przy ul. Bartąskiej. Budynek wybudowany w 2016 roku, oddalony od głównych ulic. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł101,41 m² 9 762 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! Mieszkanie na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku wybudowanym w nowej technologii. Blok z 2020 roku, wyposażony w windę, znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

208 000 zł48,01 m² 4 332 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja! Mieszkanie na pierwszym piętrze w jednopiętrowym budynku, wybudowanym około 1920 roku. Nad mieszkaniem strych. Budynek zlokalizowany na ogrodzonej posesji gdzie znajduje się parking tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem po remoncie o powierzchni 37m2, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Miejsca postojowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł61,80 m² 9 627,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości perfekt oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Stawigudzkiej 8 B Osiedle Jaroty Lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni całkowitej 61,8 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

507 600 zł47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania dobrze wykończonego, do którego możesz wprowadzić się natychmiast i nie marnować czasu, energii i nerwów na remont? Jeśli tak, zapoznaj się z poniższą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł51,41 m² 9 511,77 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej części Olsztyna? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,87 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

791 000 zł60,92 m² 12 984,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,92 m2 znajdujące się na 2 piętrze w nowoczesnym budynku przy ulicy Tuwima, osiedle Mleczna.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł143 m² 14 685,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament z widokiem na Stare Miasto i Łynę Oferujemy na sprzedaż duży i komfortowy apartament w Olsztynie. 1. Budynek wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł46,30 m² 10 994 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości M2 Estate przedstawia na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, słoneczne, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości dom prezentuje dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Żołnierskiej 31 na osiedlu Kormoran w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 46 m , położone jest na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł52,60 m² 10 057,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości dom oferuje Państwu trzypokojowe mieszkanie , zlokalizowane w budynku przy ul. Bartąskiej 113. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w budynku z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,20 m² 13 252,21 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości perfekt oferuje do sprzedaż lokal mieszkalny położony w Olsztynie przy ulicy Kołobrzeskiej 6 - Bdynek Opera w Olsztynie Budynek nowoczesny wybudowany w 2019 r.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł76,50 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie 77 m (107 m po podłodze) Olsztyn, ul. Hallera, osiedle Generałów To nie jest mieszkanie dla każdego To przestrzeń dla osoby z wizją, która tchnie w nie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł72,50 m² 8 124,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Adam Ryś Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Olsztynie w budynku przy ul. Franciszka Barcza. Nieruchomość o powierzchni 72,5 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł72,80 m² 7 541 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Przestronne, rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji Olsztyn, nagórki, ul. Murzynowskiego. Miejsce doskonale skomunikowane, blisko przystanki autobusowe oraz tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48,30 m² 8 468 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Verso oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo jasne i ciepłe 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w gutkowie! czynsz 3000 złotych - W tym wszystkie media. Do wynajmu mieszkanie o powierzchni 45 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku jednopiętrowym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,96 m² 11 447,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w nowoczesnym budynku zlokalizowanego na osiedlu Podleśna przy ulicy Szewczenki 5 w Olsztynie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł52,01 m² 9 421,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bresdom nieruchomości oferuje na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,01 m, położone na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z windą, oddanego do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł73,60 m² 11 535,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Perfekt Biuro nieruchomości oferuje do sprzedaży trzypokojowy lokal mieszkalny w nowej kamienicy "atelier 1905" Lokal nr 4 o powierzchni 73,60 m2 znajduje się na poddaszu budynku 4 lokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy Apartament om pow. 30m2, położony na piątym piętrze w nowo wybudowanym Apartamentowcu, znajdujący się niedaleko centrum w Olsztynie. Przy budynku duża ilość.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł32,76 m² 19 993,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament w topowej lokalizacji nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. Zlokalizowany bezpośrednio w sąsiedztwie jeziora oraz plaży miejskiej z bogatym zapleczem rekreacyjnym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij