dowolna

Mieszkania w centrum Olsztyn - Oferty sprzedaży i najmu

290 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

290 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bydgoska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

599 000 zł56 m² 10 741 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości M2 Estate Olsztyn prezentuje na sprzedaż nowoczesne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,77 m, zlokalizowane na cenionym osiedlu Olimpijskie Ogrody przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

640 000 zł75 m² 8 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy na olsztyńskie Jaroty, doskonale skomunikowaną z całym miastem dzielnicę! Jeśli szukasz mieszkania trzypokojowego z dużym balkonem i garderobą, do którego można wprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Podgrodzie,Olsztyn

600 000 zł57 m² 10 544,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Jasne, ciepłe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie, w które włożyliśmy całe serce. Czas przekazać je w dobre ręce :) Na sprzedaż przestronne, doskonale doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Zatorze,Olsztyn

520 000 zł64 m² 8 188,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Przestronne ładne mieszkanie 63,50m2 wysokość 2,70 m-3 piętro-zlokalizowane jest przy ulicy Wojska Polskiego jednej z głównych reprezentacyjnych ulic Olsztyna. Blisko centrum Olsztyna. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Nagórki,Olsztyn

575 000 zł67 m² 8 607,78 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Północ Nieruchomości prezentuję na sprzedaż bardzo atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 66,80m2, usytuowane na 11 piętrze w 11-piętrowym budynku na osiedlu Nagórki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

522 000 zł56 m² 9 321,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mamy do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w wyremontowanym budynku przy ul. Partyzantów 80 w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od 20 kwietnia 2026r. Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie, o powierzchni 24 m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Żołnierskiej 41 w Olsztynie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Grunwaldzkie,Olsztyn

489 000 zł61 m² 7 990,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz jasnego, rozkładowego mieszkania w świetnej lokalizacji, oddalonego o 3 min od centrum? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wirtualnym spacerem. Biuro gethouse Estate.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

725 000 zł42 m² 17 261,90 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy do zaoferowania dwupokojowy Apartament, położony na dziewiątym piętrze w najwyższym budynku Centaurus w Olsztynie. W bliskiej odległości znajdują się Park Centralny oraz drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Jaroty,Olsztyn

499 000 zł42 m² 11 903,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu przy ul. Zachodniej 5. To świetna propozycja zarówno na własne potrzeby, jak i jako inwestycja pod wynajem! otoczenie: nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barcza

Jaroty,Olsztyn

499 000 zł38 m² 13 162,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,91 m , zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnym 5- piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oficerska

Wojska Polskiego,Olsztyn

339 000 zł36 m² 9 354,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Hynka 14 w Dywitach (osiedle Sterowców). Wyjątkowa oferta w stanie deweloperskim o powierzchni 36,24 m , położona na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na parterze w budynku przy ul. Jagiellońskiej 58 B. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Tęczowy Las,Olsztyn

350 000 zł33 m² 10 693,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mamy do zaoferowania kawalerkę o powierzchni 34m2, położoną na trzecim piętrze w budynku znajdującym się w Olsztynie przy ul. Tęczowy las 2a. Mieszkanie idealne pod inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mroza

Jaroty,Olsztyn

633 000 zł53 m² 11 988,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz komfortowego mieszkania z własnym ogródkiem, które zapewni Ci prywatność i dodatkową przestrzeń do relaksu? Jeśli zależy Ci na funkcjonalnym układzie pomieszczeń oraz spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piotrowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 650 zł28 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalarka o powierzchni 28 m2, położona na trzecim piętrze w budynku przy ul. Piotrowskiego 15 w Olsztynie. Przy budynku parking z dużą ilością miejsc, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

499 000 zł48 m² 10 331,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem ul. Wyszyńskiego 26 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie położone na 9 piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Wyszyńskiego 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszawska

Podgrodzie,Olsztyn

629 000 zł60 m² 10 396,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Optimum nieruchomości prezentuje wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 60,5 m z balkonem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Tadeusza

Pojezierze,Olsztyn

419 000 zł39 m² 107 436 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Optimum Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie ul. Pana Tadeusza 11, olsztyn Przedmiotem oferty jest funkcjonalne i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Zatorze,Olsztyn

329 000 zł36 m² 9 138,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Home Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie znajdujące się w miejscowości Olsztyn, przy ul. Stefana Okrzei 5 Wyobraź sobie, że dojazd do centrum miasta zajmuje Ci tylko kilka minut, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie, znajdujące się w ekskluzywnym osiedlu Browary Park w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Skarpie

Kortowo,Olsztyn

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą addom oferta sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie W centrum olsztyna Opis nieruchomości Biuro credo nieruchomości oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 52m2, położone na trzecim piętrze przy ul. Bydgoskiej 1a w Olsztynie. Budynek znajduje się niedaleko lasu miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Wojska Polskiego,Olsztyn

430 000 zł59 m² 7 312,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje Państwu na sprzedaż bardzo ustawne i jasne mieszkanie o doskonałym rozkładzie, położone w niskim bloku przy ul. Wojska Polskiego 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

289 000 zł36 m² 8 028 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Dworcowej w Olsztynie. Mieszkanie świetnie sprawdzi się idealnie jako inwestycja pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

479 000 zł42 m² 11 426,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

433 000 zł51 m² 8 557,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro Północ Nieruchomości oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,60 m2 usytuowane na parterze w 3 piętrowego bloku wybudowanego w 2009 r. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tczewska

Zatorze,Olsztyn

384 000 zł46 m² 8 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Olsztynie Zatorze, ul. Tczewska | 46,4 m | 399000 zł Szukasz ustawnego mieszkania z balkonem, w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

745 000 zł49 m² 15 225,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wystawiam fakturę vat cena brutto (vat 23%) Kupujący nie płaci pcc Oferuję dwu pokojowy apartament do własnej aranżacji w Centrum Olsztyna przy rzece Łynie obok Parku Centralnego Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Grunwaldzkiej 11. Lokal o powierzchni 32 m to funkcjonalna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Grunwaldzkie,Olsztyn

598 000 zł46 m² 12 940,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kamienica jagiellończyka to budynek z duszą, składający się z 12 lokali o powierzchni od 25 do 46 m kw. Obiekt składa się z 4 kondygnacji. Jest to wyjątkowa kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

600 000 zł58 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Optimum Nieruchomości przedstawia mieszkanie o powierzchni 58m. Jeżeli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w dobrze skomunikowanej okolicy i cenisz sobie bliskość centrum, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podleśna,Olsztyn

339 000 zł43 m² 7 939,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja rezerwacja Szukasz mieszkania w kameralnym budynku, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum miasta? Ta propozycja przy ul. Toruńskiej 1a w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Konsulatu Polskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na parterze zabytkowej, secesyjnej kamienicy przy Placu Konsulatu Polskiego 5 w Olsztynie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowicza

Nagórki,Olsztyn

2 150 zł36 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie z nowymi meblami i wyposażeniem. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Orłowicza 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Kościuszki,Olsztyn

929 000 zł72 m² 12 867 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

72m luksusu na ostatnim piętrze | Widok na Olsztyn | 2023 r. | bez Prowizji Szukasz mieszkania, które łączy komfort domu z wygodą życia w centrum? Zapraszam na ul. Marcina Kasprzaka 5 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe wyposażenie kuchni. Mieszkanie po odświeżeniu. W sypialni dostawione zostanie łóżko z materacem, w kuchni stolik z krzesłami w pokoju dziennym komoda oraz stolik kawowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 41 m2, znajdujące się na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Hanowskiego w Olsztynie. Przy budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zientary-Malewskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 44 m2, położone na trzecim piętrze w budynku znajdującym się w Olsztynie przy ul. Marii Zientary Malewskiej 55b. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone przy ul. Jagiellończyka, w nowoczesnym budynku z 2021 roku, w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 marca 2026 r. Mieszkanie kompletnie umeblowane (zdjęcia zrobione zostały zaraz po remoncie). Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w bardzo dobrym standardzie. Dostawione zostaną.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij