Serce 0 Ulubione

Mieszkania Olsztyn ul. Kapitańska

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

699 000 zł32 m² 21 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: prestiżowa inwestycja Nad Zatoką położona tuż przy Jeziorze Ukiel; gotowy model inwestycyjny - możliwość kontynuacji najmu krótkoterminowego; wysoki standard wykończenia (premium) oraz pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 670 zł36,51 m² 21 190,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Prestiżowe Apartamenty Omega powstają w sąsiedztwie Plaży Miejskiej w Olsztynie przy jeziorze Ukiel (jezioro Krzywe). Nowoczesny projekt łączy w sobie ekologiczne rozwiązania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 670 zł36,51 m² 21 190,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 670 zł42,60 m² 21 048,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł32,76 m² 19 993,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament w topowej lokalizacji nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. Zlokalizowany bezpośrednio w sąsiedztwie jeziora oraz plaży miejskiej z bogatym zapleczem rekreacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł33 m² 118,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nad Zatoką to wyjątkowy obiekt położony nad malowniczym jeziorem Ukiel, oferujący komfortowe apartamenty z widokiem na wodę. Nasza lokalizacja zapewnia spokojny wypoczynek w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

506 000 zł32,76 m² 15 445,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Premium apartament nad jeziorem ukiel | gotowy do wejścia | rewelacyjna lokalizacja Oferujemy do sprzedaży gotowy apartament o wysokim standardzie wykończenia , położony tuż przy plaży miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł32,76 m² 17 673,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Daniel Brzoza Nieruchomości prezentuje wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji "nad Zatoką" przy ul. Kapitańskiej 2 w Olsztynie, zaledwie kilka kroków od plaży miejskiej nad.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł32,76 m² 18 162,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament premium nad jeziorem Ukiel Kapitańska Olsztyn powierzchnia 32.76 m2 I piętro, 2024 rok budowy ul. Kapitańska 2 zobacz wirtualny spacer:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł38,92 m² 16 932,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja Omega Lake Apartments jest zlokalizowana w sąsiedztwie Plaży Miejskiej w Olsztynie przy jeziorze Ukiel. To nowoczesny projekt łączy w sobie ekologiczne rozwiązania,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Jezioro Ukiel to jedno z najpiękniejszych miejsc w Olsztynie, oferujące bogatą infrastrukturę rekreacyjną. Najemcy mogą korzystać z atrakcji plaży miejskiej, przystani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kapitańska

Dajtki,Olsztyn

645 000 zł33 m² 19 545,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny apartament inwestycyjny nad jeziorem Ukiel wykończony w stylu skandynawskim Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 32,76 m , wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kapitańska

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kapitańska

Dajtki,Olsztyn

638 800 zł33 m² 19 499,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Optimum Nieruchomości prezentuje Państwu niezwykły apartament w nowo wybudowanym apartamentowcu Zatoka, zlokalizowanym nad największym i malowniczym Jeziorem Ukiel w Olsztynie. Ta unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dajtki,Olsztyn

638 000 zł33 m² 19 510,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Good Life Estates prezentuje Państwu mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu Zatoka w Olsztynie. Na rynku nieruchomości pojawiła się wyjątkowa oferta - apartament, zlokalizowany nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kapitańska

Grunwaldzkie,Olsztyn

524 160 zł33 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartamentowiec nad jeziorem Ukiel! Doskonała inwestycja! apartamenty z widokiem na jezioro : wielkości 32,76 m2, lub 65,52m2 - całodobowa recepcja! - do wykończenia według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kapitańska

Dajtki,Olsztyn

637 000 zł33 m² 19 480,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywne apartamenty inwestycyjne zlokalizowane w wyjątkowym miejscu, w samym sercu jeziora Ukiel w pięknym Olsztynie, oferują dostęp do nowoczesnej infrastruktury oraz wszystkich.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij