dowolna

Mieszkania Olsztyn ul. Barcza

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

610 000 zł44 m² 13 863,64 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,61 m , położone na nowoczesnym osiedlu Aurora w Olsztynie przy ul. Barcza.

Szczegóły ogłoszenia

539 001 zł60,40 m² 8 923,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie miejsce, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że jesteś u siebie. Bez remontów, bez stresu, bez dodatkowych kosztów. Po prostu przekręcasz klucz i zaczynasz nowy.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48,30 m² 10 745,34 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości dom prezentuje trzypokojowe mieszkanie przy ul. Barcza 11 na osiedlu Nagórki w Olsztynie. Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul Barcza 56C w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

595 000 zł57,30 m² 10 383,94 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mamy do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie, z dużym balkonem, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Barcza 44 w Olsztynie. Budynek położony na zamykanym osiedlu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana wyłącznie do osób pracujących! Jeżeli wygodnego mieszkania - ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie, które opisuję znajduje się w Olsztynie przy ulicy Barcza 50j na na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł69,70 m² 53,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 69,7 m2 znajdujące się w Olsztynie w budynku przy ul. Franciszka Barcza 50a. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze i składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł72,16 m² 11 072,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie 72,16 m | 2 balkony | 2 miejsca postojowe w hali garażowej | Nagórki - Barcza 58 Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,16 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł57,16 m² 14 503,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje wyjątkową, przestronną nieruchomość zlokalizowaną na nowoczesnym Osiedlu City Park w Olsztynie, przy ul. Barcza, w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł72,50 m² 8 124,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Adam Ryś Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Olsztynie w budynku przy ul. Franciszka Barcza. Nieruchomość o powierzchni 72,5 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł69,78 m² 10 461,45 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 69,78 m z miejscem postojowym w garażu podziemnym - Olsztyn, barcza Cena: 730 000 zł (pakiet mieszkanie + garaż) Zapraszam do zakupu atrakcyjnego mieszkania na 4.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł66,80 m² 8 607,78 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Biuro Oaza Nieruchomości prezentuję na sprzedaż bardzo atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 66,80m2, usytuowane na 11 piętrze w 11-piętrowym budynku na osiedlu Nagórki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł37,50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do najęcia w pełni umeblowane, gustownie wykończone dwupokojowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie o pow. użytkowej 37,5 m 2 , zlokalizowane na osiedlu Nagórki, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł41 m² 11 683 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biur Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży przytulne, funkcjonalne mieszkanie z balkonem gotowe do wprowadzenia. Oferujemy komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł124,09 m² 16 109,28 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania prestiżowy, nowy apartament z ogromnym tarasem, dwoma balkonami i trzema miejscami postojowymi na osiedlu Aurora! otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,73 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa, niższa cena! Chcesz mieszkać wygodnie, w miejscu świetnie skomunikowanym, z pełną infrastrukturą w zasięgu spaceru i wyjściem na balkon z każdego pokoju? Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli wygodnego mieszkania - ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie, które opisuję znajduje się w Olsztynie przy ulicy Barcza 50g na na nowo powstałym osiedlu Libero. Libero to nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,49 m² 11 749,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Olsztyńskie Centrum nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na prestiżowym Osiedlu Aurora w Olsztynie .Nieruchomość znajduje się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nagórki,Olsztyn

419 000 zł31 m² 13 322,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

- rezerwacja - Poszukujesz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji idealnego na start, pod wynajem lub jako inwestycję? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

595 000 zł57 m² 10 383,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

812 000 zł68 m² 11 988,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Nagórki,Olsztyn

575 000 zł67 m² 8 607,78 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Północ Nieruchomości prezentuję na sprzedaż bardzo atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 66,80m2, usytuowane na 11 piętrze w 11-piętrowym budynku na osiedlu Nagórki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barcza

Jaroty,Olsztyn

499 000 zł38 m² 13 162,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,91 m , zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnym 5- piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nagórki,Olsztyn

449 000 zł43 m² 10 376,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania przy ul. Barcza 46. Idealne do zamieszkania lub pod wynajem. Funkcjonalny układ, duży balkon i świetna lokalizacja. Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

470 000 zł60 m² 7 781,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie przy ul. Barcza. Parametry nieruchomości 3 pokojepowierzchnia 60,4 m24. piętrootwarta kuchniaobszerny korytarzłazienka z wcczynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nagórki,Olsztyn

1 800 zł34 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości posiada w ofercie do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 33,5 m, zlokalizowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nagórki,Olsztyn

479 000 zł45 m² 10 637,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

- rezerwacja - Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 45,03 m położonego na parterze w ośmiopiętrowym budynku z windą, przy ul. Barcza 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

399 000 zł48 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Chata w Kwadracie serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnego i słonecznego, dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego przy ul. Barcza, na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

595 000 zł57 m² 10 383,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

379 000 zł40 m² 9 444 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości Verso posiada w swojej ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,13 m2 zlokalizowane przy ul. Barcza na osiedlu Nagórki w Olsztynie.Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Barcza

Jaroty,Olsztyn

359 000 zł26 m² 13 728,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wykończona kawalerka położona przy ul. Barcza w Olsztynie - w jednej z najbardziej poszukiwanych i funkcjonalnych lokalizacji miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

529 000 zł52 m² 10 113 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z oddzielna kuchnią o powierzchni 52,31m2. Mieszkanie położone na 2 piętrze w 6-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

925 000 zł77 m² 12 013 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Czysta księga wieczysta, pełna własność. Nowa cena od 02.02.   zł za cały pakiet (mieszkanie + 2 miejsca + komórka). Na sprzedaż eleganckie, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

595 000 zł57 m² 10 383,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nagórki,Olsztyn

1 399 000 zł105 m² 13 386,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Olsztyna i z tarasem marzeń! ul. Barcza 50g Nagórki, olsztyn Powierzchnia: 104,51 m + taras 30,8 m + komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcza

Jaroty,Olsztyn

2 800 zł45 m² 62,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu na wynajem długoterminowy w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z dużą loggią oraz z miejscem parkingowym w hali garażowej. Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nagórki,Olsztyn

950 000 zł75 m² 12 738 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74,58 m, położone w nowoczesnym budynku na osiedlu Aurora przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

595 000 zł57 m² 10 383,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

2 900 zł48 m² 61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować dla Państwa nieruchomość na wynajem na ul. Barcza w Olsztynie na os Nagórki. Nieruchomości o pow składa się z: - salon ( salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach