dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Olsztyn - Sprzedaż i wynajem

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olsztyn

Jaroty,Olsztyn

520 000 zł48 m² 10 766 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż z piękną, przestronną kuchnią z wyspą, idealne dla miłośników gotowania i rozrywki! Kuchnia wyposażona jest w nowy sprzęt agd, który zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olsztyn

Jaroty,Olsztyn

510 000 zł46 m² 11 231,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do odkrycia uroku mieszkania o powierzchni 46,3 metrów kwadratowych położonego na olsztyńskich Jarotach, składającego się z dwóch przytulnych pokoi. Salon, łączący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roweckiego

Generałów,Olsztyn

249 000 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Kawalerka w doskonałej lokalizacji czeka właśnie na ciebie!biuro Nieruchomości Verso w Olsztynie posiada w sprzedaży mieszkanie znajdujące się w Olsztynie przy ul. Grota Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żołnierska

Kormoran,Olsztyn

259 000 zł24 m² 10 791,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Funkcjonalne mieszkanie- idealne dla singla lub pary. Nowocześnie urządzone, w pełni wyposażone. Zlokalizowane przy ul. Żołnierskiej 20, blisko centrum miasta. Mieszkanie zapewnia niesamowity widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierska

Kormoran,Olsztyn

480 000 zł82 m² 5 854 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 90m2 położnego przy ul. Żołnierskiej 29 w Olsztynie. Idealna inwestycja pod kwatery pracownicze, dla większej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Małeckiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

690 000 zł99 m² 6 977 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Antoniego Małeckiego. Mieszkanie położone na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herberta

Jaroty,Olsztyn

379 000 zł48 m² 7 814 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Verso oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo jasne i ciepłe dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Sybiraków

Wojska Polskiego,Olsztyn

329 000 zł47 m² 6 985 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bresdom Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Sybiraków w Olsztynie. Mieszkanie posiada trzy niezależne, bardzo ustawne pokoje oraz oddzielną kuchnię. To kompaktowa przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pojezierze,Olsztyn

339 000 zł48 m² 7 047,82 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Szukasz mieszkania blisko centrum, do własnej aranżacji? Ta oferta powinna Cię zainteresować! Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48,1 mkw mieszczące się na ul. Dworcowej 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

255 000 zł32 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (jednostronne rozkładowe) o powierzchni 32,3 m2 znajdujące się na 2 piętrze (w budynku 4 piętrowym) przy ulicy Wyszyńskiego, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żiżki

Grunwaldzkie,Olsztyn

499 000 zł49 m² 10 265,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (jednostronne rozkładowe) o powierzchni 48,61 m2 razem znajdujące się Wysokim Parterze przy ulicy Żiżki, osiedle Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

319 000 zł32 m² 9 876,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta prywatna. Mieszkanie 2 pokojowe, do remontu, jeden pokój przechodni do kuchni, ciche, okna wychodzą od strony parku. Bardzo dobra lokalizacja, w bliskiej okolicy park, sklepy, apteka, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małeckiego

Zatorze,Olsztyn

289 000 zł44 m² 6 568,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Firma Good Life Estates prezentuje Państwu ofertę przytulnego 2 -pokojowego mieszkania usytuowanego w dzielnicy Zatorze przy ul. Małeckiego 6 w Olsztynie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pojezierze,Olsztyn

289 000 zł39 m² 7 410,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania pod inwestycję, na wynajem, lub do zamieszkania ? Przedstawiamy ofert e sprzedaży małego mieszkania, położonego w fajnym miejscu na mapie naszego pięknego Olsztyna. Blok 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

221 000 zł24 m² 9 057,38 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży kawalerkę o korzystnym układzie, gotową do wprowadzenia się, znajdującą się przy ul. Wyszyńskiego 28 w Olsztynie. Lokal mieszkalny usytuowany na ostatnim 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boenigka

Jaroty,Olsztyn

389 000 zł49 m² 7 988 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż. To funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane jest na 3 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leyka

Jaroty,Olsztyn

375 000 zł48 m² 7 731,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (dwustronne rozkładowe) o powierzchni 48,5m2 znajdujące się na czwartym w 4 piętrowym bloku bez windy przy ulicy Leyka, osiedle Jaroty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Redykajny,Olsztyn

405 000 zł47 m² 8 598,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

BB Nieruchomości oferuje 2 pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,1m2 położone na parterze w bloku zbudowanym w nowej technologii po 1997 roku, położonym na osiedlu Redykajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

445 000 zł48 m² 9 238,12 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja! Opis Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48,17 m2 na IV piętrze w bloku 10-cio piętrowym na osiedlu Pojezierze przy ul. Dworcowej 64. Idealna propozycja dla singla, pary lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Generałów,Olsztyn

470 000 zł50 m² 9 381,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Prezentuję Państwu na sprzedaż ciepłe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 50,1 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Osiedle Generałów, ul. Okulickiego w Olsztynie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Murzynowskiego

Nagórki,Olsztyn

329 000 zł48 m² 6 812 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedane Biuro Nieruchomości Verso oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo jasne i ciepłe dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

239 000 zł32 m² 7 399 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Dworcowej 42 w Olsztynie Mieszkanie świetnie sprawdzi się idealnie jako inwestycja pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Tadeusza

Pojezierze,Olsztyn

442 000 zł48 m² 9 170 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Pana Tadeusza (osiedle Pojezierze). Idealne dla rodziny bądź jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziołowicza

Jaroty,Olsztyn

365 000 zł48 m² 7 572,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,2 m2 położone na II piętrze w IV-piętrowym budynku w doskonałej lokalizacji na osiedlu Pieczewo przy ul. Jeziołowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nagórki,Olsztyn

299 000 zł36 m² 8 282,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz dobrze skomunikowanego, 2-pokojowego mieszkania w Olsztynie lub rozważasz inwestycję pod wynajem? lokalizacja Przedstawiam mieszkanie położone na olsztyńskich Nagórkach przy ul. Orłowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiecherta

Jaroty,Olsztyn

389 000 zł60 m² 6 429,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (dwustronne rozkładowe) o powierzchni 60,5 m2 znajdujące się na 3 piętrze (w budynku 4 piętrowym) przy ulicy Wiecherta, osiedle Jaroty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hanowskiego

Jaroty,Olsztyn

387 000 zł48 m² 7 996 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie przy ul. ks. Jana Hanowskiego (osiedle Jaroty). Idealne dla rodziny, studentów bądź jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Murzynowskiego

Nagórki,Olsztyn

417 000 zł60 m² 6 903,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Bardzo atrakcyjne mieszkanie w znakomitej lokalizacji do zamieszkania lub do własnej aranzacji! Mieszkanie 3 pokojowe, 60.4 m2 powierzchni, III piętro w 4-piętrowym budynku - w klatce tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Pieczewo,Olsztyn

550 000 zł72 m² 7 586 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,5 m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Wincentego Witosa 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nagórki,Olsztyn

299 000 zł36 m² 8 328,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Szukasz dobrze skomunikowanego, niewielkiego mieszkania w Olsztynie lub rozważasz inwestycję pod wynajem? Nie zwlekaj i umów się na prezentację! Dziś prezentujemy mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

299 000 zł31 m² 9 614,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

-rezerwacja- dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią do własnej aranżacji na Osiedlu Jaroty przy ul. Jarockiej 60. Okolica: nieruchomość położona jest na olsztyńskich Jarotach przy ul. Jarockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilczyńskiego

Jaroty,Olsztyn

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu 2-pokojowe, widne mieszkanie znajdujące się przy ul. Wilczyńskiego - idealne dla pary lub rodziny. Zdecydowanie zaletą tej oferty jest lokalizacja w centrum Jarot oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Generałów,Olsztyn

549 000 zł77 m² 7 111,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

4-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia w Olsztynie na Osiedlu Generałów otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na Osiedlu Generałów, przy ul. Kleeberga 13. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

449 000 zł60 m² 7 546,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

R e Z E R W A C J A Szukasz 3-pokojowego mieszkania na Jarotach, w pełni umeblowanego, po remoncie, gotowego do wprowadzenia z dużym balkonem? Tej oferty nie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

350 000 zł48 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe (jednostronne rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 znajdujące się na 7 piętrze (wieżowiec) przy ulicy Jagiellońskiej, osiedle Zatorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kanta

Jaroty,Olsztyn

510 000 zł73 m² 6 948,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Do sprzedaży funkcjonalne i przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z 1997 roku na osiedlu Jaroty w Olsztynie. Blok znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smętka

Grunwaldzkie,Olsztyn

349 000 zł47 m² 7 426 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzy pokojowe 47 m2., blok czteropiętrowy, piętro trzecie. Idealne pod wynajem dla studentów, lub do zamieszkania. Spacerkiem dojdziesz na Stare Miasto, nad Jezioro Długie lub do Kortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orłowicza

Nagórki,Olsztyn

379 000 zł48 m² 7 847 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

M2 Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na parterze w budynku przy ul. Orłowicza w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 48,3 m2 składa się z: - oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

435 000 zł60 m² 7 201,99 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

***rezerwacja*** Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w Olsztynie, przy ulicy Barcza 5. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Atuty: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

279 000 zł39 m² 7 190,72 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pkoje, dla małej rodziny. Położone na I p. bloku znajdującym się przy ul Kołobrzeskiej, w samym centrum Olsztyna. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

380 000 zł48 m² 7 933,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym 5 lat temu (wymiana okien, drzwi, szpachle na ścianach, elektryka, podłogi, wszystko.) Odświeżone i pomalowane rok temu. Bardzo dobra lokalizacja -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij