dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Olsztyn - Sprzedaż i wynajem

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Witosa

Jaroty,Olsztyn

428 000 zł72 m² 5 986,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Nowa niższa cena 428 000 zł.! biuro bb- nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupoziomowe przytulne, ciche, słoneczne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,5 m2 ( liczone bez skosów),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierska

Kormoran,Olsztyn

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

!doskonała inwestycja! Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem 46m2 - do generalnego remontu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ulicy Żołnierskiej w Olsztynie. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turkowskiego

Pieczewo,Olsztyn

569 000 zł128 m² 4 445,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedstawiam do sprzedaży 2-poziomowe mieszkanie na ul. Turkowskiego w sąsiedztwie lasu i zabudowy jednorodzinnej szeregowej, położone w cichej i skąpanej w zieleni dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Nagórki,Olsztyn

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Nagórki przy ul. M.Wańkowicza 6. Ekspozycja okien wschodnio-zachodnia, mieszkanie dwustronne. Blisko do przystanków, przychodni, sklepów, itp. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowicza

Jaroty,Olsztyn

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nowoczesne, trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Jaroty, przy ulicy Janowicza 8. Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osińskiego

Podgrodzie,Olsztyn

420 000 zł72 m² 5 825,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 3 pokojowe (dwustronne rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 72,1 m2 znajdujące się na 3 piętrze (wieżowiec) przy ulicy Osińskiego, osiedle Podgrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podgrodzie,Olsztyn

349 000 zł61 m² 5 759,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duet Broker nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż duże, trzypokojowe oraz umeblowane mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Podgrodzie w Olsztynie przy ul. Polnej 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kormoran,Olsztyn

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gębika

Pieczewo,Olsztyn

289 000 zł34 m² 8 401,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego w jednej z najchętniej wynajmowanych okolic w Olsztynie lub cenisz sobie codzienny spokój ta oferta jest dla Ciebie! Biuro Nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaroszyka

Jaroty,Olsztyn

329 900 zł60 m² 5 498,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Świetne miejsce do zamieszkania , polecamy! olsztyn osiedle jaroty ulica jaroszyka. NA sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe o pow. 60,2 m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku z atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

289 000 zł39 m² 7 410 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! rezerwacja! Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie przy ulicy Dworcowej w Olsztynie, na osiedlu Pojezierze. Bardzo dobra lokalizacja i doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Jaroty,Olsztyn

366 000 zł60 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

*rezerwacja* 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Generałów. Ekspozycja okien wschodnio-zachodnia. Osiedle monitorowane. Bardzo dobra lokalizacja. Informacje o mieszkaniu Mieszkanie 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

185 000 zł24 m² 7 773 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż kawalerkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w wieżowcu nr 26 przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Generałów,Olsztyn

479 000 zł60 m² 7 930,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Szukasz mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, po remoncie i gotowego do zamieszkania, a do tego w dobrej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie położone jest na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

189 000 zł24 m² 7 941 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

335 000 zł48 m² 6 950,21 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Informacje pod numeremmarek bb nieruchomości. Na sprzedaż 3 pokojowe (dwustronne rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 znajdujące się na 2 piętrze (wieżowiec) przy ulicy Dworcowej, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barczewskiego

Podgrodzie,Olsztyn

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 48m2 zlokalizowane na osiedlu Podgrodzie w czteropiętrowym bloku na czwartym piętrze. Mieszkanie Mieszkanie pierwotnie było 3 pokojowe, obecnie jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

299 000 zł46 m² 6 443,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy Państwu mieszkanie po remoncie w samym centrum miasta przy ul. Dworcowej w Olsztynie. Nieruchomość: mieszkanie jasne, słoneczne, po remoncie o powierzchni 46,40 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

240 000 zł32 m² 7 430,34 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!rezerwacja! Na sprzedaż dwupokojowe bardzo jasne mieszkanie, które idealnie sprawdzi się zarówno jako inwestycja (również ze względu na swoją doskonałą lokalizację) jak i mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasickiego

Pieczewo,Olsztyn

260 000 zł47 m² 5 520 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja! bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Krasickiego 11 w Olsztynie. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Nagórki,Olsztyn

365 000 zł73 m² 5 027,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Drodzy Państwo! Oferuję na sprzedaż wspaniałe mieszkanie położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Olsztynie na Osiedlu Nagórki, przy ulicy Wańkowicza 22! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

440 000 zł74 m² 5 986 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

M2 Olsztyn prezentuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku z 1992 r. przy ul. gen. Władysława Andersa w Olsztynie. Nieruchomość składa się z: - 3 pokoi, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Zatorze,Olsztyn

299 000 zł46 m² 6 430,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się, bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z remontem, za rozsądną cenę, to ta oferta powinna Cię zainteresować. Własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Murzynowskiego

Nagórki,Olsztyn

399 000 zł73 m² 5 481 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość wynajęta na 3 lata. Możliwość przejęcie lokatorów. Na sprzedaż duże mieszkanie w wysokim bloku z windą przy ulicy Murzynowskiego 14 (nagórki) Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Tadeusza

Pojezierze,Olsztyn

229 000 zł32 m² 7 089,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja Szukasz mieszkania pod inwestycję? A może potrzebujesz małego mieszkania do własnej aranżacji? Świetnie trafiłeś ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

270 000 zł47 m² 5 764,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja! Biuro bb- nieruchomości oferuje dwupokojowe przestronne, ciche i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 46,84 m na Osiedlu Pojezierze. Budynek znajduje się przy ulicy Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowicza

Nagórki,Olsztyn

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone przy ulicy Orłowicza, na osiedlu Nagórki. Dwustronny lokal położony jest w bloku oddalonym od ulicy, wśród drzew i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

568 000 zł73 m² 7 738,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wszystkim pośrednikom sprzedaży serdecznie dziękuje. Sprzedam bez dodatkowych kosztów, bez pośredników: nieruchomość z Księgą Wieczystą także na grunt. Posiadam na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowicza

Nagórki,Olsztyn

338 000 zł48 m² 6 997,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Orłowicza w Olsztynie gotowe do wprowadzenia. Lokal mieszkalny znajduje się w Olsztynie, na osiedlu Nagórki, przy ul. Orłowicza 10. W zasięgu ręki mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Pojezierze,Olsztyn

479 000 zł64 m² 7 461,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro bb- nieruchomości oferuje trzypokojowe przestronne, ciche i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 64,20m w bliskim sąsiedztwie Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

299 500 zł48 m² 6 239,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena!słoneczne, rozkładowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Olsztyna, dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. Dodatkowym atutem jest bliskość obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierska

Kościuszki,Olsztyn

275 000 zł38 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni użytkowej ok. 37,5m2. Mieszkanie nie jest zadłużone i ma czystą hipotekę, założona jest księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowicza

Nagórki,Olsztyn

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, rozkładowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Olsztyna, dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. Dodatkowym atutem jest bliskość obiektów handlowo-usługowych Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

469 000 zł74 m² 6 381 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Tadeusza

Pojezierze,Olsztyn

258 000 zł32 m² 7 988 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji biura. Z przyjemnością prezentuje mieszkanie przy ulicy Pana Tadeusza w Olsztynie. Blok z windą, po termomodernizacji. Nieruchomość dwu pokojowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piotrowskiego

Jaroty,Olsztyn

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie własnościowe spółdzielcze. Całkowita powierzchnia 75 m + 8m antresola (powierzchnia pod skosem do 1,90 nie jest liczona) Powierzchnia w akcie ok 54 m Płacicie Państwo mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pojezierze,Olsztyn

279 000 zł39 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania z potencjałem? Do własnej aranżacji ? To świetnie trafiłeś ta oferta jest właśnie dla Ciebie. 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kołobrzeskiej w Olsztynie. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

279 000 zł39 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierska

Pojezierze,Olsztyn

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność Biuro bb-Nieruchomości oferuje na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajdujące się przy ul. Żołnierskiej naprzeciwko Szpitala Wojewódzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brzeziny,Olsztyn

759 000 zł74 m² 10 325,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja!duetbroker ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o pow.73,51m2 zlokalizowane w jednej z najlepszych lokalizacji Olsztyna, skomunikowane bardzo dobrze z każdym punktem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Pojezierze,Olsztyn

330 000 zł48 m² 6 846,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m2 na ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy. Mieszkanie składa się z pokoju.