dowolna

Mieszkania wyremontowane Olsztyn - Oferty sprzedaży i wynajmu

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

525 900 zł53,10 m² 9 903,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam na sprzedaż rozkładowe, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej wynoszącej 53,1 m , w pełni wykończone i wyposażone, gotowe do zamieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45 m² 16 644,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 45,00 m - Olsztyn, aleja Piłsudskiego 1 Jest to wyjątkowe, niepowtarzalne dla miłośników surowego, wielkomiejskiego designu. Jeśli szukasz wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,30 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ładne i przytulne mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji! Najem okazjonalny! Biuro dom Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem zadbane dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

561 540 zł58,80 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż bez bez prowizji biura nieruchomości mieszkanie 58,80 m2 ilość pokoi - 4 cena 561 540 zł cena za M2 9 550 zł czynsz do spółdzielni 554 zł/mies. ( w tym fundusz remontowy) rynek wtórny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

849 000 zł66,50 m² 12 766,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Unikatowe 3-pokojowe mieszkanie w zabytkowej Warzelni z windą Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w gruntownie odrestaurowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł52,40 m² 7 232,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości dom prezentuje wyjątkową ofertę: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m , zlokalizowane na kultowym Zatorzu. To idealne miejsce na start , dla pary lub jako bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

458 450 zł53,20 m² 8 617,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 m , położone na 4. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Ludwika Zamenhofa w Olsztynie. Lokal gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35,50 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro dom Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2-pokojowe na wynajem - ul. Na Skarpie 11 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,50 m , zlokalizowane jest przy ul. Na Skarpie 11, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,54 m² 11 081,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Uwielbiasz Olsztyn i chcesz żyć w samym jego sercu lub chciałbyś zainwestować w nieruchomość pod wynajem, w której będzie pewny przez cały rok? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł79,69 m² 24 971,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Biuro Mazuria Estate z przyjemnością prezentuje Państwu funkcjonalny, wyjątkowo położony apartament nad samym jeziorem Kortowskim. Lokalizacja: unikatowa nieruchomość znajduje się na na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł50,82 m² 11 609,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Szukasz funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł60 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, w nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku, położonym przy ulicy Poprzecznej, w olsztyńskiej dzielnicy Podleśna. Lokal posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34,78 m² 12 047 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedane! Mieszkanie na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku z windą. Blok wybudowany w 2015 roku znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Dookoła wiele miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł39 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem   . Dostępność od 1 Lipca 2026 r. Forma Najmu- najem Okazjonalny. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie (dwustronne rozkładowe) o powierzchni 39 m2, znajdujące się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł24,20 m² 12 892,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży bardzo przytulne i tanie w utrzymaniu mieszkanie po remoncie. Lokal został zaaranżowany na 2 pokoje. Gotowe do wprowadzenia lub wynajęcia! Mieszkanie zostało poddane.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,78 m² 10 367 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja do 17.07.2026 PODPISANA UMOWA PORZEDWSTĘPNA Biuro Idea Nieruchomości prezentuje mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w budynku z windą przy ul. Bartąskiej. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł101,41 m² 9 762 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! Mieszkanie na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku wybudowanym w nowej technologii. Blok z 2020 roku, wyposażony w windę, znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem po remoncie o powierzchni 37m2, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Miejsca postojowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł61,80 m² 9 627,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości perfekt oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Stawigudzkiej 8 B Osiedle Jaroty Lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni całkowitej 61,8 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,93 m² 7 293,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Mieszkanie z potencjałem - ul. Jagiellońska 31, olsztyn Idealna lokalizacja pod biuro lub drobne usługi Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 62,93 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

507 600 zł47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania dobrze wykończonego, do którego możesz wprowadzić się natychmiast i nie marnować czasu, energii i nerwów na remont? Jeśli tak, zapoznaj się z poniższą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł46,30 m² 10 994 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości M2 Estate przedstawia na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, słoneczne, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł60,10 m² 8 968,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

! rezerwacja rezerwacja rezerwacja! 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,1 m2, znajdujące się na 1 piętrze budynku położonego przy ul. Wiecherta - Osiedle Jaroty. Lokal świeżo po remoncie, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,20 m² 13 252,21 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości perfekt oferuje do sprzedaż lokal mieszkalny położony w Olsztynie przy ulicy Kołobrzeskiej 6 - Bdynek Opera w Olsztynie Budynek nowoczesny wybudowany w 2019 r.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł51,11 m² 12 698,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia w centrum z nowoczesnym standardem i pełną infrastrukturą w zasięgu kilku kroków ta oferta jest zdecydowanie warta uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł48 m² 10 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro nieruchmości Goodlife-Estates oferuje Państwu jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48m2 przy ulicy Igora Sikiryckiego na osiedlu Pieczewo,słynącego z bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł76,50 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie 77 m (107 m po podłodze) Olsztyn, ul. Hallera, osiedle Generałów To nie jest mieszkanie dla każdego To przestrzeń dla osoby z wizją, która tchnie w nie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł56,76 m² 8 086,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Podpisana została umowa przedwstępna! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł127 m² 6 291,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Piękne mieszkanie w zadbanej kamienicy z klimatyczną klatką schodową, która zaprasza do przestronnego wnętrza z niezwykłym klimatem. Samo Centrum Olsztyna.Stare Miasto, Ratusz, Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48,30 m² 8 468 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Verso oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo jasne i ciepłe 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł63,30 m² 8 988,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Poszukujesz komfortowej przestrzeni do życia ? Ta oferta spełni oczekiwania osób ceniących wygodę i przemyślany układ. Biuro gethouse Estate oferuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł108 m² 7 870,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Olsztyn - sprzedaż mieszkania W spokojnej okolicy machdom invest nieruchomości   E-mail:   Prezentujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 108.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł77,51 m² 9 289,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż bardzo przestronne i rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,51 m , zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei 28 w Olsztynie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia w pełni umeblowaną kawalerkę na ulicy Mroza 20C Blok umiejscowiony w Centrum Jarot na otoczonym zielenią osiedlu. 5 minut do Lidla, stokrotki, centrum Fitnesu.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł44,40 m² 11 013,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,4 m , położone w Olsztynie przy ul. Małeckiego. Lokal znajduje się na 1. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł60,45 m² 12 076,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,45 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego bloku na osiedlu Quatro w Olsztynie, przy ul. Poprzecznej. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy Apartament om pow. 30m2, położony na piątym piętrze w nowo wybudowanym Apartamentowcu, znajdujący się niedaleko centrum w Olsztynie. Przy budynku duża ilość.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł46,25 m² 11 351,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2 pokoje 2020 rok Wilczyńskiego Olsztyn ul. Wilczyńskiego 2h, pieczewo 46.25 m2 powierzchni całkowitej (39.39 m2 powierzchni użytkowej) IV piętro z windą zobacz wirtualny spacer:.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł141,40 m² 7 001,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1977

Przestronne mieszkanie 141 m (180 m po podłodze) Olsztyn, ul. Andersa Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Generałów. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł45,10 m² 7 716,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Biuro Kosyl-Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2-gim piętrze w budynku przy ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. - pokoje rozkładowe, (pow. 18,5 m2, 11 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł36,90 m² 9 214,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bresdom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą ciekawie zaaranżowanego mieszkania przy ul. Marii Zientary-Malewskiej (osiedle Kętrzyńskiego). Mieszkanie o powierzchni 36,9 m2.