dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Olsztyn

212 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

212 ogłoszeń

469 000 zł80,10 m² 5 855,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie w Olsztynie przy ulicy Jagiellońskiej 31, lokal nr 11a, na terenie osiedla Zatorze. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 80,10 m2. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł44,45 m² 12 350,96 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartamentowiec Luna House, ul. Jaroszyka 19, olsztyn Są nieruchomości, które oferują jedynie metraż i są takie, które oferują komfort życia, prywatność i nowoczesną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł41,88 m² 9 479 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedane! stronom gratulujemy udanej transakcji! Biuro Idea Nieruchomości prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Bydgoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł42,30 m² 8 392,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Emil Kucharski Licencja nr 16178 parter /3p. ** kameralny trzypiętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł32,30 m² 8 606,81 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Emil Kucharski Licencja nr 16178 dwa pokoje ** budynek Z windą ** niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł32,35 m² 8 748,07 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Emil Kucharski Licencja nr 16178 dwa pokoje ** wymienione piony wod-kan oraz.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł32,30 m² 8 452,01 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jaroty,Olsztyn

439 000 zł47 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie jak wakacyjny kurort tylko, że bez końca! Wejście do mieszkania bez schodów, prosto z ziemi, duży balkon do wypoczynku o powierzchni 20m2 , 2km do jeziora z piaszczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 800 zł76 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zachęcam Państwa do obejrzenia przeszklonego narożnego apartamentu na ostatniej kondygnacji budynku gotowego do zamieszkania. Atutem jest przestronność, doświetlenie światłem dziennym dzięki wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł63 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne 2 Pokoje przy ul. Konopnickiej O mieszkaniu funkcjonalność i wygoda Mieszkanie zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń i zapewnić komfort każdemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowicza

Jaroty,Olsztyn

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne przestronne mieszkanie; niezależne dwa oddzielne pokoje, kuchnia wyposażona w sprzęt agd oraz łazienka (pralka, kabina prysznicowa i wanna) Lokalizacja budynku przy sklepach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 300 zł61 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na ul. Żółtej 10a. Nieruchomość o pow 61 mkw składa się z: pokój (12,7 mkw ): łóżko, szafka, biurko z krzesłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Śródmieście,Olsztyn

430 000 zł53 m² 8 067,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Chata w Kwadracie ma przyjemność zaproponować do sprzedaży przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze, zlokalizowane przy ul. Kopernika w Olsztynie. Idealne dla rodziny, pary, seniorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Nagórki,Olsztyn

319 500 zł42 m² 7 517,65 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie z widokiem na panoramę miasta | 42,5 m | Nagórki, olsztyn Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zatorze,Olsztyn

449 000 zł68 m² 6 612,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,9 m z ogródkiem i dużą piwnicą, położone na parterze w kameralnym budynku przy ul. Karłowicza w Olsztynie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

320 000 zł41 m² 7 731,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,39 m , położone w Olsztynie przy ul. Wojska Polskiego 78. Lokal znajduje się na IV piętrze w IV-piętrowym budynku. Mieszkanie daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gębika

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 64m2, położone na parterze w budynku przy ul. Gębika 71 w Olsztynie. Dwa mniejsze pokoje wymagają odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 38m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Borkowskiego (dawna Gotowca) w Olsztynie. Przy budynku duża ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

629 000 zł107 m² 5 893 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 106,74 m, położone w kamienicy przy ul. Kościuszki w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

3 400 zł120 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, chata w Kwadracie oferuje na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m, usytuowane na piętrze budynku przy ul. Sielskiej. Mieszkanie jest jedyną nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gębika

Pieczewo,Olsztyn

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 29 m | Świetna lokalizacja | Olsztyn, ul. Gębika Szukasz mieszkania w miejscu, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta kawalerka to idealne rozwiązanie! Na wynajem funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul Barcza 56C w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Andersa

Jaroty,Olsztyn

699 000 zł127 m² 5 490,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny w cichej i bezpiecznej okolicy, ze świetnym dostępem do komunikacji miejskiej i terenów zielonych? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pojezierze,Olsztyn

379 000 zł40 m² 9 404,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja! Prezentujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Olsztyna doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i inwestycja pod wynajem! otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nagórki,Olsztyn

419 000 zł31 m² 13 322,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

- rezerwacja - Poszukujesz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji idealnego na start, pod wynajem lub jako inwestycję? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

419 000 zł48 m² 8 701,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

! oferta wstrzymana! Na sprzedaż komfortowe, jasne i doskonale zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem , położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Olsztyna - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Nad Jeziorem Długim,Olsztyn

535 000 zł42 m² 12 713,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Klimatyczne mieszkanie blisko jeziora? To jest idealna propozycja. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Olsztynie, położone niespełna 100 metrów od jeziora przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Olsztyn

Tęczowy Las,Olsztyn

3 200 zł74 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone na prestizowym osiedlu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko pełnej infrastruktury Salon z kuchnią: przestronny i jasny, dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleeberga

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, o powierzchni 46 m2, położone na trzecim piętrze w budynku przy ul. Kleeberga 11 w Olsztynie. Mieszkanie kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Podleśna,Olsztyn

549 000 zł56 m² 9 803,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , po generalnym remoncie w 2023 roku, zlokalizowane przy ul. Katowickiej w Olsztynie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zatorze,Olsztyn

220 000 zł36 m² 6 027,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

kawalerka widna kuchnia widna łazienka do remontu Wprowadzenie Prezentujemy fajne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , zlokalizowane na ul. Sienkiewicza 11 w Olsztynie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kętrzyńskiego

Kętrzyńskiego,Olsztyn

320 000 zł31 m² 10 457,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z dwoma balkonami, wysokimi sufitami i i położonego nieopodal centrum? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wirtualnym spacerem! Na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pojezierze,Olsztyn

369 000 zł49 m² 7 577 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Verso oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo jasne i ciepłe 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Lokal usytuowany jest na parterze w czteropiętrowym.