dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Olsztyn

213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

213 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mleczna,Olsztyn

485 000 zł61 m² 7 986,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedane Szukasz przytulnego mieszkania blisko centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na osiedlu Podgrodzie, przy ul. Korczaka 22. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wachowskiego

Pieczewo,Olsztyn

439 000 zł60 m² 7 378,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na Pieczewie - ul. Wachowskiego. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w zadbanym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

455 000 zł60 m² 7 545,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy do zaoferowania mieszkanie z balkonem usytuowane na drugim piętrze w budynku 4-piętrowym, wybudowanym w 1980 roku przy ulicy Boeinga 16 w Olsztynie. Budynek położony na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

648 000 zł50 m² 12 960 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie 50 m w sercu Olsztyna, ul. Leśna zmodernizowana kamienica, gotowe do zamieszkania! Marzysz o stylowym wnętrzu w klimatycznej kamienicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

2 900 zł48 m² 61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować dla Państwa nieruchomość na wynajem na ul. Barcza w Olsztynie na os Nagórki. Nieruchomości o pow składa się z: - salon ( salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawrzyczka

Brzeziny,Olsztyn

550 000 zł53 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Wawrzyczka 8/1 w Olsztynie Optimum Nieruchomości przedstawia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53 m plus piwnica 10 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

559 000 zł61 m² 9 163,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem ul. Jarocka, olsztyn Z przyjemnością prezentujemy komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kętrzyńskiego,Olsztyn

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przez biuro Optimum Nieruchomości Idealne mieszkanie inwestycyjne pod wynajem długoterminowy i krótkoterminowy! Dwupokojowe mieszkanie z potencjałem na trzypokojowe, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piotrowskiego

Jaroty,Olsztyn

279 000 zł29 m² 9 621 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży funkcjonalną kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji pod inwestycję lub do zamieszkania. Mieszkanie o pow. Ok 29m2 położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zatorze,Olsztyn

2 450 zł63 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem pięknie wykończone, pachnące nowością mieszkanie o powierzchni 63 m2, znajdujące się przy ul. Okrzei w Olsztynie. Mieszkanie na drugim piętrze składa się z: - sypialni, - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roweckiego

Generałów,Olsztyn

599 000 zł59 m² 10 168 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Optimum ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,91 m z dodatkową piwnicą 5,3 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

287 000 zł32 m² 8 968,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 32.30 m , położone na siódmym piętrze w bloku, przy ulicy Kołobrzeskiej 14, na osiedlu Pojezierze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

355 000 zł55 m² 6 454,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie z balkonem, położone na szóstym piętrze w budynku przy ul. Żołnierskiej 12b. Przy budynku parking, odgrodzony zamykaną bramą. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, o powierzchni 43 m2, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Złotej w Olsztynie. Przy budynku duży parking. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

449 000 zł60 m² 7 434 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji czeka właśnie na Ciebie! Biuro Nieruchomości Verso w Olsztynie posiada w sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na parterze, w bloku przy ulicy Żołnierskiej 1 w Olsztynie. Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie po odświeżeniu, łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Olsztyn

6 500 zł142 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie pod wynajem tylko dla firmy, na działalność gospodarczą właściciel wystawia fakturę vat Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego mieszkania po gruntownym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Generałów,Olsztyn

399 000 zł46 m² 8 580,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 46,50 m , położonego na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku, przy ulicy Sucharskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podleśna,Olsztyn

309 000 zł34 m² 8 987,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 34,38 m , położonego na 1 piętrze (w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jeziorna

Nad Jeziorem Długim,Olsztyn

319 000 zł30 m² 10 777 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie nad Jeziorem Długim w Olsztynie Mieszkanie, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję w najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

349 000 zł39 m² 8 949 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie przy ulicy Dworcowej 61 w Olsztynie, na osiedlu Pojezierze. Bardzo dobra lokalizacja i doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Warszawska

Podgrodzie,Olsztyn

659 999 zł73 m² 9 065,92 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 72,8 m , piwnica 2,9 m plus komórka lokatorska. Mieszkanie jest na 3 piętrze z windą. Znajdziesz tu 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bydgoska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

689 000 zł57 m² 12 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Harmonia Nowe 3 pok. Mieszkanie położone jest w urokliwym miejscu w Olsztynie przy ulicy Bydgoskiej. Osiedle graniczy z lasem i spokojną okolicą. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 59 m2, położone na 8 piętrze w budynku przy ul Kołobrzeskiej 13L w Olsztynie. Budynek znajduje się w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panasa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do Wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, z dużym balkonem o powierzchni 36 m2, położone na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Panasa w Olsztynie. Przy bloku duża ilość miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

399 000 zł47 m² 8 562,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie | parter | ul. Dworcowa 20, olsztyn Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia bez remontów, zakupów mebli i stresu? To miejsce Cię zachwyci! Na sprzedaż ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie | Olsztyn, pojezierze, ul. Kołobrzeska | 61 m Na sprzedaż funkcjonalne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 3. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszawska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tapczany wymienione zostaną na nowe. Pokoje samodzielne. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 35m2, położone na 3 piętrze w budynku przy al. Warszawskiej 105.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43m2, położone na czwartym piętrze w budynku znajdującym się na osiedlu Browary Park w Olsztynie. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 października 2025r. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 38m2, położone na czwartym piętrze w budynku przy Al. Wojska Polskiego w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 700 zł90 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90m2, składające się z czterech pokoi z balkonem, położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Kołłątaja w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Olsztyn

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne jasne mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Po remoncie. Pokój z aneksem kuchennym oraz mały wydzielony pokój, łazienka z prysznicem. Czynsz najmu to 1500 zł, dodatkowo czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 550 zł32 m² 48,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w budynku przy al. Piłsudskiego 58 w Olsztynie. W bliskiej lokalizacji basen oraz Park Kusocińskiego. Mieszkanie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 000 zł46 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie, znajdujące się w ekskluzywnym osiedlu Browary Park w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pojezierze,Olsztyn

465 000 zł53 m² 8 757,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Olsztyna przy ul. Dworcowej 41a. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podgrodzie,Olsztyn

349 000 zł38 m² 9 306,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedane Szukasz przytulnego mieszkania blisko centrum, przy samej Starówce? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! otoczenie Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na osiedlu Podgrodzie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Optimum prezentuje atrakcyjną nieruchomość położoną przy ul. Jagiellońskiej w Olsztynie. To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

355 000 zł55 m² 6 454,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotańskiego

Nad Jeziorem Długim,Olsztyn

460 000 zł41 m² 11 316,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania kameralny loft o powierzchni 40,65 m2 na poddaszu zabytkowej kamienicy przy ul. Marka Kotańskiego 8. Mieszkanko ma już zrobione podłogi, tynki na ścianach i łazienkę. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jaroty,Olsztyn

499 000 zł60 m² 8 289,04 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,2 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym bloku. Możliwa zamiana na mieszkanie w Białymstoku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

609 000 zł57 m² 10 628,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mamy do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie, z dużym balkonem, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Barcza 44 w Olsztynie. Budynek położony na zamykanym osiedlu, położony.