dowolna

Mieszkania dla studentów Olsztyn - Oferty najmu mieszkań

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł32 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Olsztyn ul. Gałczyńskiego 25 dla studentów. Mieszkanie na wysokim parterze. Winda nowa, budynek z 2006r., balkon duży, budynek z cegły, piwnica, teren ogrodzony, wspólnota, niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kortowo,Olsztyn

399 000 zł40 m² 10 678,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w Kortowie | parter | 3 minuty do jeziora! Z ogromną przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy Heweliusza 24 w Olsztynie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kortowo,Olsztyn

399 000 zł32 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie w Kortowie 3 minuty do jeziora! Z ogromną przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy Heweliusza 18 w Olsztynie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kortowo,Olsztyn

699 000 zł76 m² 9 221,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Apartament z widokiem na jezioro | Kortowo | Open space + balkon | 3 minuty do jeziora Z ogromną radością przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania położonego przy ul. Heweliusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Idealne dla studentów, wolne do wynajęcia od 1 października 2025 r. do 30 czerwca 2026 r. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na parterze, w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Popiełuszki

Generałów,Olsztyn

459 000 zł44 m² 10 314,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie z antresolą - przestrzeń, która zaskakuje Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku przy ul. Popiełuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Mleczna,Olsztyn

1 700 zł29 m² 58,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolna od 01.09.2025r, mieszkanie 2-pokojowa w Olsztynie ul. Gałczyńskiego 25 na wysokim parterze. Blisko uczelni uwm. Zapraszam sudentkę, studenta lub studentów, osoby lubiące czystość, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kanta

Jaroty,Olsztyn

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30m2, położona na wysokim parterze w budynku przy ul. Kanta 42a w Olsztynie. Do mieszkania przynależy piwnica. W oknach rolety antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrowskiego

Jaroty,Olsztyn

1 850 zł31 m² 59,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 31,3 m - II piętro - Olsztyn, ul. Piotrowskiego 7 Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,3 m , zlokalizowana na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

2 000 zł57 m² 34,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Olsztyn ul. Kołobrzeska 13 F. Mieszkanie 4 pokojowe, umeblowane, kuchnia, łazienka, balkon, piwnica. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Zapraszam na wizję lokalną. Termin wynajmu do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piastowska

Śródmieście,Olsztyn

1 000 zł15 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana tylko do studentów. Do wynajęcia pokój jednoosobowy o pow. 15 m2 w segmencie dwupokojowym w bardzo dobrej lokalizacji ( Stare Miasto, blisko sklepy, 400 m od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Burskiego

Jaroty,Olsztyn

2 000 zł28 m² 70,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, chata w Kwadracie oferuje na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,19 m, położone na 3. piętrze bloku z 2006 roku przy ul. Burskiego w samym sercu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Westerplatte

Pojezierze,Olsztyn

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Kawalerka Z miejscem parkingowym. Forma najmu: najem okazjonalny. Najem skierowany jest do: singli, par, małżeństw bez dzieci, studentów, seniorów. Na Wynajem Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierska

Kościuszki,Olsztyn

1 500 zł32 m² 46,44 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Najem skierowany jest do: singli, par, studentów, małżeństw bez dzieci i zwierząt. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 znajdujące się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podleśna,Olsztyn

359 000 zł48 m² 7 454,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

- umowa przedwstępna - Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 42,12 m (po podłodze 48,16 m2) położonego na 4 ostatnim piętrze budynku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Nad Jeziorem Długim,Olsztyn

329 000 zł34 m² 9 820,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

- rezerwacja - Z przyjemnością prezentujemy przytulną kawalerkę o powierzchni 33,5 m (w tym komórka lokatorska o pow. 4,20 m2). Mieszkanie oraz komórka położone są na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Warszawska

Podgrodzie,Olsztyn

280 000 zł33 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na wysokim parterze od strony podwórka w 3 piętrowym, kameralnym budynku z parkingiem. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Zatorze,Olsztyn

299 000 zł50 m² 6 040,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na Wojska Polskiego Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Zatorze w okolicy z rozwiniętą infrastrukturą, licznymi sklepami, szkołami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

375 000 zł49 m² 7 684,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz - na Osiedlu Nagórki Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Nagórki w cichej i spokojnej okolicy z rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Augustowska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o pow. 31m2 z balkonem, położona na drugim piętrze w budynku przy ul. Augustowskiej w Olsztynie. Parking pod budynkiem zamykany szlabanem. Mieszkanie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Olsztyn

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja/wynajęte Kawalerka wykończona w wysokim standardzie na wynajem! okolica: nieruchomość położona jest w Olsztynie przy ul. 1 maja 5a, a więc w centralnej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 650 zł60 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W dużym pokoju zmienione kolory ścian na beżowe. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Gałczyńskiego w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Jaroty,Olsztyn

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie pod wynajem na osiedlu Jaroty w cichej i spokojnej okolicy z rozwiniętą infrastrukturą, licznymi sklepami, szkołami z super dojazdem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podleśna,Olsztyn

319 000 zł38 m² 8 475,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na parterze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37,64 m , położonego na parterze (w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Belweder,Olsztyn

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ladne mieszkanie do wynajecia. Mieszkanie znajduje sie Olsztynie na Osiedlu " Belweder jednym z najladniejszych osiedli w miescie. Mieszkanie jest gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszawska

Kortowo,Olsztyn

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę od w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na terenie Kortowa! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na ul. Warszawskiej 105 (budynek Arbetu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Moniuszki

Śródmieście,Olsztyn

1 700 zł23 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę z oddzielną kuchnią i balkonem. Mieszkanie jest po generalnym remoncie! Wszystko jest nowe! Mieszkanie przy ul. Moniuszki 23 blisko ronda Bema. Jest usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podgrodzie,Olsztyn

530 000 zł72 m² 7 351 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości M2 Estate przedstawia na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Olsztynie. Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Zatorze,Olsztyn

1 500 zł34 m² 43,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Najem skierowany jest do: singli, par, studentów, małżeństw bez dzieci i zwierząt, seniorów. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,3 m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Minakowskiego

Jaroty,Olsztyn

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę(35 m2) na ul. Minakowskiego- 1 przystanek za Auchan. Mieszkanie jest cieple, słoneczne, ciche, II piętro. Pod blokiem dużo miejsc parkingowych- 2 parkingi wspólnoty na szlaban.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Grunwaldzkie,Olsztyn

639 000 zł71 m² 8 974,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1884

Oferuję na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w samym centrum miasta! Nieruchomość położona jest na drugim piętrze (trzecia kondygnacja) w kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej 39 w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od 1 lipca 2025r. W dużym pokoju zmienione kolory ścian na beżowe. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zientary-Malewskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od 20 maja 2025r. Do wynajęcia nowa, luksusowo wykończona kawalerka, położona na czwartym piętrze o powierzchni 27 m2 na nowo powysyłam osiedlu przy ul. Zientary Malewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Mleczne,Olsztyn

480 000 zł65 m² 7 339,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szukasz komfortowego rozkładowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Potrzebujesz blisko uczelni , centrum czy jeziora i plaży. Wszystkie twoje potrzeby są w zasięgu 1 km. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jaroty,Olsztyn

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z dużym balkonem o powierzchni 30 m2, położona na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Jarockiej 78c. Niski czynsz do wspólnoty. Mieszkanie po remoncie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Orłowicza

Nagórki,Olsztyn

1 200 zł24 m² 49,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Na wynajem mieszkanie 1 Pokojowe (kawalerka) o powierzchni 24,2 m2 znajdująca się na 5 piętrze przy ulicy Orłowicza, osiedle Nagórki w Olsztynie. Najem skierowany dla:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Westerplatte

Pojezierze,Olsztyn

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Kawalerka Z miejscem parkingowym. Najem skierowany jest do: singli, par, małżeństw bez dzieci, studentów, seniorów. Na Wynajem Kawalerka o powierzchni 20 m2 znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osińskiego

Podgrodzie,Olsztyn

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m ! Mamy do przedstawienia 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Osińskiego 4 w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żeromskiego

Kościuszki,Olsztyn

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia Olsztyn, ul. Stefana Żeromskiego 24j Biuro Home-Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę wynajmu bezczynszowego przytulnego mieszkania zlokalizowanego.