dowolna

Mieszkania dla studentów Olsztyn - Oferty najmu mieszkań

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Barcza

Jaroty,Olsztyn

359 000 zł26 m² 13 728,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wykończona kawalerka położona przy ul. Barcza w Olsztynie - w jednej z najbardziej poszukiwanych i funkcjonalnych lokalizacji miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mleczna,Olsztyn

529 000 zł72 m² 7 326,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Umowa przedwstępna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania na sprzedaż w doskonałej lokalizacji w sercu Olsztyna, na popularnym osiedlu Podgrodzie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Generałów,Olsztyn

499 000 zł57 m² 8 769,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży zadbanego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,9 m (łącznie z piwnicą 61,2 m ), położonego na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tczewska

Zatorze,Olsztyn

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, chata w Kwadracie zaprasza do wynajęcia urokliwego mieszkania na parterze, położonego na osiedlu Zatorze. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszawska

Podgrodzie,Olsztyn

279 000 zł38 m² 7 303,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 38,2 m , położone na 1. piętrze budynku przy Aleja Warszawskiej. Układ pomieszczeń obejmuje dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Puszkina

Zatorze,Olsztyn

1 400 zł17 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia urocze mieszkanie 1-pokojowe przy ul. Puszkina 6 parter Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 17 m, idealne dla singla lub pary. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Skarpie

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

399 000 zł53 m² 7 585,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chata w Kwadracie ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52,60 m wraz z pomieszczeniem przynależnym (piwnica), położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszawska

Grunwaldzkie,Olsztyn

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę nowe, umeblowane mieszkanie 2 pokojowe w bardzo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji przy ul. Aleja Warszawska w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korczaka

Kortowo,Olsztyn

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie, które jest inwestycją. Posiada 4 wynajęte pokoje i miesięcznie daje przychód w kwocie 6 800 zł, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piotrowskiego

Jaroty,Olsztyn

279 000 zł29 m² 9 621 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży funkcjonalną kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji pod inwestycję lub do zamieszkania. Mieszkanie o pow. Ok 29m2 położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

1 400 zł47 m² 29,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m2 znajdujące się na 7 piętrze (wieżowiec) przy ulicy Dworcowej (blisko Dworcowa pkp, pks), osiedle Pojezierze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witosa

Jaroty,Olsztyn

1 900 zł33 m² 56,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę najmu w pełni wyposażonej kawalerki z balkonem oraz oddzielną kuchnią, zlokalizowanej na osiedlu Jaroty przy ul. Witosa 25. Mieszkanie jest wyjątkowo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

449 000 zł60 m² 7 434 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji czeka właśnie na Ciebie! Biuro Nieruchomości Verso w Olsztynie posiada w sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Generałów,Olsztyn

399 000 zł46 m² 8 580,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 46,50 m , położonego na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku, przy ulicy Sucharskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podleśna,Olsztyn

309 000 zł34 m² 8 987,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 34,38 m , położonego na 1 piętrze (w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Mleczna,Olsztyn

499 000 zł59 m² 8 400,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 59,40 m w pobliżu uwm - idealne dla studentów lub pod inwestycję! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okopowa

Śródmieście,Olsztyn

1 500 zł27 m² 56,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Na Wynajem Kawalerka o powierzchni 26,60 m2 znajdująca się na 1 piętrze w Kamienicy znajdującej się przy ulicy Okopowej na Olsztyńskiej Starówce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszawska

Podgrodzie,Olsztyn

1 600 zł33 m² 48,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o p.u. 32,90m2 w Olsztynie przy ul Warszawskiej. Na uwm można dotrzeć pieszo w ciągu 5 minut. Dwa pokoje, kuchnia i łazienka z wanną. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 050 zł20 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od 28 października 2025 r. Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 20m2, położona na 8 piętrze, w budynku przy ulicy Cichej w Olsztynie. Mieszkanie kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bajkowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 600 zł37 m² 43,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 36,7 m, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku usytuowanym, na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Bajkowe w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka położona na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Grota Roweckiego w Olsztynie. W aneksie kuchennym znajdziemy nowe szafki, lodówkę, płytę ceramiczną oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Mleczna,Olsztyn

3 000 zł53 m² 56,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Mieszkanie Z miejscem parkingowym. Najem skierowany jest do: singli, par, małżeństw bez dzieci i zwierząt, firm, seniorów, studentów. Forma najmu: najem okazjonalny. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pojezierze,Olsztyn

278 000 zł32 m² 8 606,81 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 32,30 m , położonego na 1 piętrze (w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Grunwaldzkie,Olsztyn

1 500 zł30 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na ul. Grunwaldzkiej 20 A w Olsztynie. O powierzchni 29,6 m2 na II piętrze. Pokój duży, słoneczny, łazienka, przedpokój , kuchnia. całe mieszkanie odnowione i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Generałów,Olsztyn

1 800 zł38 m² 46,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie (jednostronne rozkładowe) o powierzchni 38,5 m2 znajdujące się na 1 piętrze przy ulicy Złotej, osiedle Zacisze. Oferta skierowana jest do:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jaroty,Olsztyn

2 000 zł39 m² 51,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie | 4 piętro | Balkon | Blisko komunikacji miejskiej | Kanta 58a Oferujemy do wynajęcia jasne i ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,90 m2, położone na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

339 000 zł36 m² 9 417 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na Pojezierzu ulica Kołobrzeska! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży biura nieruchomości Verso dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boenigka

Jaroty,Olsztyn

429 000 zł60 m² 7 091 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedane 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji czeka właśnie na Ciebie! Biuro Nieruchomości Verso w Olsztynie posiada w sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Puszkina

Zatorze,Olsztyn

1 400 zł22 m² 62,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przytulna, umeblowana, wolna po wpłaceniu jednomiesięcznej kaucji 2000 zł. Zapraszam osoby wypłacalne i lubiące czystość, bez zwierząt, oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

459 000 zł50 m² 9 191 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,94m2 położone w Olsztynie ulica Kościuszki 58. Mieszkanie dwustronne położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Podgrodzie,Olsztyn

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Pokoje dla studentów - 600 zł/pokój +opłaty :-) Wynajmę 4-pokojowe mieszkanie blisko Kortowa i centrum miasta, przy ul. Korczaka. Cztery samodzielne pokoje, w każdym pokoju znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Knosały

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

539 000 zł46 m² 11 717 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-poziomowe mieszkanie w centrum Olsztyna idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Olsztyn, ul. Knosały 7b apartamentowiec z windą. Szukasz mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Popiełuszki

Generałów,Olsztyn

448 000 zł44 m² 10 067,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie z antresolą - przestrzeń, która zaskakuje Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku przy ul. Popiełuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Olsztyn

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, nowiutkie I przestronne mieszkanie W centaurusie poleca się na wynajem okolica: nieruchomość położona jest w Olsztynie przy ul. Piłsudskiego 36, a więc w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kormoran,Olsztyn

429 000 zł48 m² 8 900,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Funkcjonalne mieszkanie 3. pokojowe po remoncie ul. Dworcowa 55 | Osiedle Kormoran / Pojezierze Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży zadbanej i funkcjonalnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kanta

Jaroty,Olsztyn

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30m2, położona na wysokim parterze w budynku przy ul. Kanta 42a w Olsztynie. Do mieszkania przynależy piwnica. W oknach rolety antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pana Tadeusza

Pojezierze,Olsztyn

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie dla rodziny lub studentów w spokojnej, zielonej okolicy na osiedlu Pojezierze w Olsztynie. Zwierzęta akceptowane! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu 303

Kormoran,Olsztyn

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Najem skierowany jest do: singli, par, studentów, małżeństw bez dzieci i zwierząt. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 znajdujące się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczyńskiego

Jaroty,Olsztyn

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Na wynajem 2 pokojowe, rozkładowe (dwustronne) mieszkanie o powierzchni 39 m2, znajdujące się na parterze przy ulicy Wilczyńskiego, osiedle Jaroty. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem (oferta tylko dla studentów, bez zwierząt) Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie 75m2 studentom na Osiedlu Generałów (ulica Hallera). Jest ono w bloku na 1 piętrze. Mieszkanie cechuje się dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

1 500 zł24 m² 63,03 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Na Wynajem 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 23,8 m2, znajdujące się na 5 piętrze (wieżowiec) przy ulicy Wyszyńskiego, osiedle Kormoran. Najem skierowany dla.