dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Olsztyn

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Kilka minut pieszo dzieli apartament od Plaży Miejskiej, na której każdy znajdzie atrakcje dla siebie. Okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, dzięki dostępowi do trzech plaż, sieci tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Jezioro Ukiel to jedno z najpiękniejszych miejsc w Olsztynie, oferujące bogatą infrastrukturę rekreacyjną. Najemcy mogą korzystać z atrakcji plaży miejskiej, przystani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podleśna,Olsztyn

469 000 zł55 m² 8 496,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Szukasz 3-pokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia, w miejscu gdzie codzienne sprawy załatwisz po drodze, a do terenów zielonych masz kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Zatorze,Olsztyn

426 000 zł39 m² 10 790,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dywity oś. Sterowców** budynek z 2021 r. ** mieszkanie Z widokiem na las ** nowa technologia ** duży balkon ** W pełni urządzone i wyposażone ** W oferowanej cenie pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawskiego

Pieczewo,Olsztyn

2 300 zł72 m² 31,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy przestronne mieszkanie na wynajem dla rodziny. Idealne zarówno dla osób starszych jak i młodych rodzin. W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura, m.in. szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielska

Dajtki,Olsztyn

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kapitańska

Gutkowo,Olsztyn

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Gutkowo,Olsztyn

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nagórki,Olsztyn

1 399 000 zł105 m² 13 386,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Olsztyna i z tarasem marzeń! ul. Barcza 50g Nagórki, olsztyn Powierzchnia: 104,51 m + taras 30,8 m + komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kortowo,Olsztyn

589 000 zł49 m² 12 045 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedane! Warmia Brokers prezentuje na sprzedaż komfortowe, nowocześnie wykończone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,9 m2, znajdujące się w budynku z 2014 przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nagórki,Olsztyn

950 000 zł75 m² 12 738 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74,58 m, położone w nowoczesnym budynku na osiedlu Aurora przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

648 000 zł50 m² 12 960 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie 50 m w sercu Olsztyna, ul. Leśna zmodernizowana kamienica, gotowe do zamieszkania! Marzysz o stylowym wnętrzu w klimatycznej kamienicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bydgoska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

689 000 zł57 m² 12 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Harmonia Nowe 3 pok. Mieszkanie położone jest w urokliwym miejscu w Olsztynie przy ulicy Bydgoskiej. Osiedle graniczy z lasem i spokojną okolicą. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Jaroty,Olsztyn

379 000 zł33 m² 11 576 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Sprzedane Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, idealnego dla pary lub pod inwestycję? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 32,74 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pojezierze,Olsztyn

349 000 zł32 m² 10 805 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedane Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia albo inwestycji pod wynajem, która zacznie na siebie pracować od pierwszego dnia? Ta oferta może być strzałem w dziesiątkę! otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Generałów,Olsztyn

449 000 zł43 m² 10 350,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym Olsztyn, ul. Ks. R. Bilitewskiego 9 Osiedle Generałów Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane i słoneczne mieszkanie o powierzchni 41,73 m (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kętrzyńskiego,Olsztyn

2 200 zł47 m² 46,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warmia Brokers prezentuję do najęcia w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,34 m2. Mieszkanie posiada duży balkon (pow. 7,43m2) ze słoneczną ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leśna,Olsztyn

616 000 zł44 m² 13 890 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości M2 Estate przedstawia na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem w najbardziej pożądanej i prestiżowej lokalizacji w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

670 000 zł69 m² 9 696,09 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie na osiedlu Nagórki bez pośredników, od właściciela Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji i bez udziału agencji nieruchomości. Na sprzedaż oferuję przemyślane, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barczewskiego

Podgrodzie,Olsztyn

1 950 000 zł97 m² 20 178 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż pięknie położone apartament od strony wschodnio - północno - zachodniej Z przepięknym widokiem na centrum stolicy warmii, warmia Tower, olsztyn ul. Barczewskiego 1 lub zamiana na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kętrzyńskiego,Olsztyn

2 200 zł47 m² 46,47 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Mleczna,Olsztyn

3 000 zł53 m² 56,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Mieszkanie Z miejscem parkingowym. Najem skierowany jest do: singli, par, małżeństw bez dzieci i zwierząt, firm, seniorów, studentów. Forma najmu: najem okazjonalny. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pojezierze,Olsztyn

278 000 zł32 m² 8 606,81 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 32,30 m , położonego na 1 piętrze (w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leśna,Olsztyn

1 208 000 zł87 m² 13 899 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości M2 Estate przedstawia na sprzedaż przestronne, pięknie położone mieszkanie w najbardziej pożądanej i prestiżowej lokalizacji w Olsztynie. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Generałów,Olsztyn

479 000 zł46 m² 10 417,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z resztą miasta? To propozycja, która łączy komfort życia na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Generałów,Olsztyn

1 800 zł38 m² 46,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Na Wynajem 2 pokojowe mieszkanie (jednostronne rozkładowe) o powierzchni 38,5 m2 znajdujące się na 1 piętrze przy ulicy Złotej, osiedle Zacisze. Oferta skierowana jest do:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrna

Generałów,Olsztyn

445 000 zł45 m² 9 866,96 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Informacje pod numerem. Na sprzedaż Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,1 m2 znajdujące się na 1 piętrze przy ulicy Srebrnej, osiedle Zacisze w Olsztynie. Dodatkowo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka

Pozorty,Olsztyn

2 600 zł56 m² 46,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Informacje pod numerem. Mieszkanie Z miejscem parkingowym. Najem skierowany jest do: singli, par, małżeństw, seniorów. Akceptowane rodziny z dziećmi. Forma najmu-Najem Okazjonalny. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rataja

Zatorze,Olsztyn

749 000 zł74 m² 10 060,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe mieszkanie blisko Parku Jakubowo i lasu ul. Macieja Rataja 19, olsztyn Na sprzedaż przestronne mieszkanie 74,45 m z dużym balkonem (10,53 m ), położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

295 000 zł38 m² 7 804,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie do remontu | Olsztyn, ul. Jagiellońska | 37,8 m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,8 m , położone na 2. piętrze w wieżowcu z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Mleczna,Olsztyn

521 000 zł39 m² 13 253,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Informacje pod numerem. Na sprzedaż Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,31 m2 znajdujące się na 2 piętrze w nowoczesnym budynku przy ulicy Tuwima, osiedle Mleczna w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 700 zł32 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Olsztyn ul. Gałczyńskiego 25 dla studentów. Mieszkanie na wysokim parterze. Winda nowa, budynek z 2006r., balkon duży, budynek z cegły, piwnica, teren ogrodzony, wspólnota, niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartąska

Jaroty,Olsztyn

620 000 zł58 m² 10 730,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Idealne mieszkanie dla rodziny lub na wynajem (inwestycyjne). Mieszkanie 3- pokojowe (dwustronne) o powierzchni użytkowej 57,78 m2 z dużym balkonem na nowym osiedlu Bartąg w Olsztynie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowa

Zatorze,Olsztyn

479 000 zł51 m² 9 392,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta wstrzymana!oferta wyłącznie W naszym biurze nieruchomości! Na sprzedaż posiadamy nowoczesne, atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 51,00 m usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stawigudzka

Generałów,Olsztyn

379 000 zł36 m² 10 658 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą - ul. Stawigudzka. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 42,01 m , zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśna,Olsztyn

919 000 zł70 m² 13 102,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Umowa przedwstępna Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,47 m , usytuowane na parterze pięciopiętrowego budynku z windą przy ul. Leśna 22, na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małeckiego

Zatorze,Olsztyn

250 000 zł42 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 znajdujące się na 6 piętrze (w budynku z winą) przy ulicy Małeckiego, osiedle Zatorze w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nagórki,Olsztyn

630 000 zł66 m² 9 545 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, rozkładowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 65,40 m, położony na 3. piętrze nowoczesnego, pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jaroty,Olsztyn

399 000 zł34 m² 11 735,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z miejscem postojowym! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego i bardzo funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 34,00m., mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszawska

Kortowo,Olsztyn

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę od w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na terenie Kortowa! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na ul. Warszawskiej 105 (budynek Arbetu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stawigudzka

Generałów,Olsztyn

379 000 zł36 m² 10 658 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą - ul. Stawigudzka. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 42,01 m , zlokalizowane na drugim piętrze budynku.