dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Olsztyn

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Rynek pierwotny

582 388 zł73,72 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Majowa obniżka ceny! Odkryj Sielski spokój. Miła Resort to nowoczesne i prestiżowe apartamenty położone w sercu stolicy Warmii i Mazur. Budynki znajdują się obok Zatoki Miłej,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43,50 m² 14 919,54 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Marzysz o komfortowym apartamencie w doskonałym punkcie miasta? A może interesuje Cię nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym? Ta oferta spełnia oba cele. Apartament to pewna.

Szczegóły ogłoszenia

964 800 zł60,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do zaprezentowania posiadamy apartament o powierzchni użytkowej 60,30m 2 zlokalizowanym przy ulicy Bałtyckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Ukiel. Apartament znajduje się na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 730 zł51,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

#Odkryj Sielski spokój Możliwość zwrotu vat! Lokale od 7 900 zł netto/m - zapytaj o promocję Prezentowany apartament ma 51,38 m (2 pokoje). Cena netto: 436 730,00 zł Cena z vat 23%.

Szczegóły ogłoszenia

534 000 zł48,59 m² 10 989,92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro gut Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,59 m, zlokalizowane przy ul. Tęczowy Las 2a. Nieruchomość usytuowana jest na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł46,25 m² 11 351,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2 pokoje 2020 rok Wilczyńskiego Olsztyn ul. Wilczyńskiego 2h, pieczewo 46.25 m2 powierzchni całkowitej (39.39 m2 powierzchni użytkowej) IV piętro z windą zobacz wirtualny spacer:.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł32,76 m² 17 673,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Daniel Brzoza Nieruchomości prezentuje wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji "nad Zatoką" przy ul. Kapitańskiej 2 w Olsztynie, zaledwie kilka kroków od plaży miejskiej nad.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł41,88 m² 9 479 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedane! stronom gratulujemy udanej transakcji! Biuro Idea Nieruchomości prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Bydgoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 800 zł76 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zachęcam Państwa do obejrzenia przeszklonego narożnego apartamentu na ostatniej kondygnacji budynku gotowego do zamieszkania. Atutem jest przestronność, doświetlenie światłem dziennym dzięki wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Śródmieście,Olsztyn

649 900 zł51 m² 12 715,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Good Life Estates prezentuje wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Olsztyna ul. 1 maja, prestiżowe osiedle Kopernik Park. Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne