dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Olsztyn - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeziołowicza

Jaroty,Olsztyn

550 zł45 m² 12,22 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam mam do wynajecia duzy pokój w miszkaniu dwu pokojowym. Zapraszam do ogladania. tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heweliusza

Kortowo,Olsztyn

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kaucja w wyskości 1000 zł, opłaty to ok 150 zł miesięcznie (internet i prąd) reszta w czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartąska

Jaroty,Olsztyn

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 2-pok.mieszkanie z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest w pełni umeblowane dla 4 os. Koszt najmu 1200 + opł.licznikowe (energia,woda) Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

165 000 zł39 m² 4 274,61 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane na VIII piętrze jedenastopiętrowego bloku, u zbiegu dwóch arterii komunikacyjnych Olsztyna: ul. Dworcowej i al. Piłsudskiego - dojazd komunikacją miejską w każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawigudzka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

860 zł40 m² 21,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prześliczne mieszkanie w Olsztynie. Mam do wynajęcia od 1. sierpnia 2012 r. 2 pokojowe umeblowane Tanio 860 pln plus opłaty czynsz do wspólnoty 280 pln plus prad ok 50 pln ( zgodnie z rachunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Skarpie

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

224 000 zł48 m² 4 618 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze, w czteropiętrowym bloku. Dobra lokalizacja, cicha i spokojna okolica. Mieszkanie składa się z salonu (25m2) z wyjściem na balkon, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

165 000 zł40 m² 4 067 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0%! Prowizję pokrywa sprzedający. Zadbane, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane an trzecim piętrze, czteropiętrowego bloku. Budynek z cegły, położony z dala od ulicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Grunwaldzkie,Olsztyn

195 000 zł37 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie, położone na ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku. Budynek ocieplony, usytuowany w centrum miasta, jednocześnie wewnątrz osiedla. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Pieczewo,Olsztyn

230 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego, jasnego i ustawnego mieszkania, które znajduję się na osiedlu Pieczewo w cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią i dużym tarasem na 1-piętrze, bardzo dobra lokalizacja blisko przystanki autobusowe,dobry dojazd do Kortowa.Mieszkanie jest nowe umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jaroty

Jaroty,Olsztyn

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, słoneczne i wygodne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Wolne od zaraz. Umeblowane. Obok przystanek mpk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kormoran

Kormoran,Olsztyn

185 000 zł46 m² 4 021,74 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie 46M. Mieszkanie Składa Się z 2 Oddzielnych Pokoi Kuchni i Łazienki, mieszkanie znajduje się na 10 pietrze w bloku Mieszkalnym Przy Ulicy Żołnierskiej w Mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Jaroty,Olsztyn

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bloku (nowy budynek z 2009r.), wykończone na osiedlu Belweder. Lokal o pow. 39 m2 na 1 piętrze. W mieszkaniu: 2 pokoje umeblowane, 1 łazienka (jest prysznic), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Stare Miasto,Olsztyn

1 450 zł52 m² 27,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne mieszkanie na Starówce. Po generalnym remoncie, w pełni wyposażone. Wysoki standard. Dwa pokoje (jeden pokój z dużym łóżkiem sypialnianym + szafki nocne+wieszak na ubrania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wilczyńskiego

Jaroty,Olsztyn

245 000 zł71 m² 3 450,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe zawierajace na pierwszej kondygnacji: przedpokój, kuchnię, łazienkę, salon, balkon, na drugiej kondygnacji 1 pomieszczenie, z możliwością aranżacji oddzielnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Janowicza

Jaroty,Olsztyn

180 000 zł37 m² 4 825 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zadbane,bardzo ładnie wykończone, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (20m2) z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puszkina

Zatorze,Olsztyn

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na Zatorzu (ul. Puszkina) o powierzchni 56m2 na 2 piętrze 3-piętrowego budynku z 2004 roku. Lokal posiada: - 2 duże, ustawne pokoje (ok. 16m2 i 14m2), - jasną kuchnię (ok. 14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Zatorze,Olsztyn

174 999 zł42 m² 4 146 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bardzo ładne 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Chopina. Dużą zaletą mieszkania jest jego lokalizacja. Ul. Chopina - cicha i spokojna. Blisko znajduje się centrum miasta oraz pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje z kuchnią - wyposażenie m.in. meble, lodówka, pralka, zmywarka do naczyń. Preferuję wynajem długoterminowy. Cena: 1000 zł + oplaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gietkowska

Zatorze,Olsztyn

210 000 zł49 m² 4 233 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż mieszkanie składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie przeznaczone do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawigudzka

Jaroty,Olsztyn

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od 01.czerwca 2012 mieszkanie, nowe umeblowane i wyposażone we wszystko, co niezbędne do zamieszkania {lodówka nowa,b.duża}/pralka /zmywarka/ odkurzacz/żelazko/ sztućce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

200 000 zł47 m² 4 218 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizja 0%! Prowizję pokrywa sprzedający. Zadbane, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze, dwupiętrowego bloku. Lokal składa się z salonu(ok.19m2), sypialni (ok.15m2), oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podwyższony standard. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane: zmywarka, pralka, lodówka, kuchenka indukcyjno-elektryczna, piekarnik, rozkładana kanapa, przeszklony stolik pod tv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żiżki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

195 000 zł47 m² 4 148 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze, dwupiętrowego bloku. Budynek świeżo po termomodernizacji i remoncie klatki schodowej, położony w świetnej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

208 000 zł40 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Dworcowej na osiedlu Pojezierze. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze. Na podłogach w pokojach i przedpokoju położona została terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

270 000 zł47 m² 5 744 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładnie urządzone 47-metrowe mieszkanie przy ul. Gałczyńskiego. Blok wyposażony jest w windę i przystosowany jest do obsługi osób starszych i niepełnosprawnych. 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawigudzka

Generałów,Olsztyn

1 100 zł44 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na ul. Stawigudzka, w pelni umeblowane. Mieszkanie nowe, zadbane. Wolne od 1 lipca

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Westerplatte

Pojezierze,Olsztyn

185 000 zł46 m² 3 952 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Zadbane, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na siódmym piętrze w ośmiopiętrowym bloku. Budynek z pustaka, ocieplony, położony z dala od głównych ulic. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Srebrna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

212 000 zł38 m² 5 578 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Słoneczne mieszkanie dwupokojowe o pow. 38m2 ( po podłodze 46m2), położone na ostatnim piętrze, sześciopiętrowego bloku. Budynek z 2007r. Usytuowany w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie pracującej osobie niepalącej lub parze. Spokojna okolica, blisko centrum. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Westerplatte

Pojezierze,Olsztyn

184 999 zł46 m² 3 952 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Westerplatte. Ładnie wykończone choc wymaga częściowego remontu. W pokojach położony jest parkiet i gładzie szpachlowe na ścianach. Kuchnia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osińskiego

Podgrodzie,Olsztyn

222 900 zł48 m² 4 643,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia, cena do negocjacji Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie (48,5 m2) na 1-szym piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Osińskiego. Mieszkanie w świetnej lokalizacji (1p) dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wojska Polskiego,Olsztyn

149 000 zł36 m² 4 138 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne, przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią położone na parterze w odnowionym 3 piętrowym budynku przy ulicy Żeromskiego. Po generalnym remoncie, wymienione okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barczewskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

spokojna okolica, piękny widok,dużo miejsc parkingowych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

przytulne mieszkanie umeblowane w cichej okolicy w centrum miasta blisko przystanków autobusowych przy parku kusocińskiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Jaroty,Olsztyn

1 400 zł80 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne mieszkanie idealne dla 2 par bądz 4 dziewczyn. 2 pokoje + duża garderoba. Pralka, lodówka możliwość internetu i kablówki. Mieszkanie znajduje sie w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Zatorze,Olsztyn

223 999 zł59 m² 3 796 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Bardzo ładne i duże 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Zatorze. Okolica cicha i spokojna. Bardzo dobre skomunikowanie z miastem. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 30-tych lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierska

Śródmieście,Olsztyn

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie, w pełni wyposażone dwupokojowe (32 m2) na osiedlu Śródmieście, ulica Żołnierska. 5 minut do centrum, 3 minuty do przystanku autobusowego - linie nr 6, 11, 13, 17, 22, 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Grunwaldzkie,Olsztyn

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy starówce 52m 2 ,2 pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka, duży balkon, co. Mieszkanie w pełni umeblowane Koszt wynajmu : 1500 zł + prąd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Jaroty,Olsztyn

190 000 zł36 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

mieszkanie częściowo umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Zatorze,Olsztyn

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej (zatorze/śródmieście) znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składające się z pokoju dziennego (duża kanapa narożna,.