dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Olsztyn - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowicza

Nagórki,Olsztyn

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Orłowicza, na Osiedlu Nagórki. Mieszkanie jest o powierzchni 48,3m2, położone na 1piętrze w wielopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Pojezierze,Olsztyn

145 000 zł35 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, słoneczne i przestronne - pomimo niewielkiego metrażu - mieszkanie, położone na piątym piętrze w budynku 10-piętrowym. Blok usytuowany jest w głębi osiedla, między ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

900 zł32 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 położone na 1piętrze w bloku 11 piętrowym. Łazienka i wc jest kompletnie wykończona z prysznicem ( bez pralki). W kuchni jest kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barcza

Nagórki,Olsztyn

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa technologia 2005r. / osiedle zamknięte / monitoring Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na Osiedlu Nagórki przy ul. Barcza. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liliowa

Redykajny,Olsztyn

169 000 zł40 m² 4 225 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie położone w cichej i spokojnej okolicy. Dobra lokalizacja, blisko: poczta, sklepy, piekarnia, przystanek mpk. Wokół jeziora i lasy. Oferta godna polecenia. telefon kontaktowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowicza

Nagórki,Olsztyn

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej okolicy. Z bloku ładny widok na miasto. Balkon po remoncie, latem można jadać śniadania. Nowoczesna winda w bloku. Przed blokiem jak i za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

250 zł36 m² 6,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie zlokalizowane w zacisznej miejscowości Unieszewo - ok. 18 km od Olsztyna. Nieruchomość o powierzchni 35,50m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

165 000 zł32 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ulicy Wyszyńskiego na Osiedlu Kormoran. Budynek 4-piętrowy, po termomodernizacji. Klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczyńskiego

Jaroty,Olsztyn

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie rozkładowe w nowej technologii z balkonem. Ładny ciekawy rozkład, 2 duże i ustawne pokoje, jeden połączony z kuchnią. Jaroty ul.Wilczyńskiego. Blok stoi bokiem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

245 000 zł55 m² 4 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oryginalne, ciekawie zaaranżowane mieszkanie położone w zadbanej kamienicy na 1 piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie, starannie wykończone w wysokim standardzie. Wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

152 000 zł42 m² 3 619,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 41,80 m2 położone na pierwszym piętrze w trzy piętrowej kamienicy na Osiedlu Zatorze w pobliżu marketu Niezapominajka. Mieszkanie rozkładowe, dwa oddzielne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Tadeusza

Pojezierze,Olsztyn

225 000 zł46 m² 4 912,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Spółdzilnia Mieszkaniowa Pojezierze, mieszkanie składa się z pokoju sypialni oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym, jest to stosunkowo nowy blok rok budowy 2000, niski fundusz remontowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Murzynowskiego

Nagórki,Olsztyn

210 000 zł48 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie w Olsztynie na Nagórkach, dwu-pokojowe. Ładne, słoneczne, na I piętrze (budynek 4-piętrowy). Powierzchnia 48.3 m2, dwa pokoje: 18m2 i 12m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Podgrodzie,Olsztyn

380 000 zł68 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

-mieszkanie do sprzedaży Z garażem na 2 samochody- -dwa balkony- -osiedle monitorowane! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Zatorze,Olsztyn

158 000 zł42 m² 3 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania znajdującego się przy ul. Jagiellońskiej. Stan mieszkania do własnej aranżacji! cena mieszkania podlega negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, w pełni wyposażone i umeblowane w sprzęt agd i rtv, na osiedlu ogrodzonym obok basenu uwm i sklepu Lidl, do ceny najmu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Generałów,Olsztyn

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1go października (na cały rok lub dłużej), wyremontowane mieszkanie o pow. 48m2 na 3 piętrze w bloku przy ul.Sucharskiego (Osiedle Generałów) - dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Jaroty,Olsztyn

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia przy ul. Mazowieckiej w Olsztynie. Mieszkanie na parterze o powierzchni 50m2. 2-pokojowe (do każdego z pokoi oddzielne wejście), kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiecherta

Jaroty,Olsztyn

1 600 zł48 m² 33,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pok., Olsztyn, Jaroty od zaraz Wynajmę dwupokojowe w pełni umeblowane i urządzone, przytulne mieszkanie w Olsztynie na Jarotach od zaraz. Do dyspozycji jest Internet 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiecherta

Jaroty,Olsztyn

210 000 zł48 m² 4 344,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 48,30 m2 w Olsztynie, jaroty, 2 pokoje, 2 piętro, cena 210.000 zł Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie w Olsztynie za 210 tys. zł od zaraz. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flisa

Jaroty,Olsztyn

225 000 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania znajdującego się przy ulicy Flisa na Osiedlu Jaroty. Budynek 3-piętrowy, z 2007 roku, przestronne klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Przyjaciół

Nad Jeziorem Długim,Olsztyn

235 000 zł50 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane na zacisznym Osiedlu nad Jeziorem Długim w Olsztynie przy al. Przyjaciół. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pstrowskiego

Kormoran,Olsztyn

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania znajdującego się przy ul. Pstrowskiego na Osiedlu Kormoran. Całkowity koszty najmu to 1600 zł / mieszkanie do wynajęcia osobom pracującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Kormoran,Olsztyn

900 zł32 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania znajdującego się przy ul. Dworcowej na Osiedlu Kormoran. Uwaga! oferta dla rodziny lub osób pracujących! mieszkanie dostępne od 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Podgrodzie,Olsztyn

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z oferta wynajmu atrakcyjnego mieszkania znajdującego się przy ul. Polnej na Osiedlu Podgrodzie. Uwaga! oferta skierowana do rodziny lub osób pracujących!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

210 000 zł39 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39 m2 na 7 piętrze. Mieszkanie środkowe z balkonem, rozkładowe. Łazienka i wc oddzielnie. W kuchni meble pod zabudowę, kuchenka gazowa, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Mleczna,Olsztyn

275 000 zł47 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 47m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bloku osm, wybudowanym w 2009roku. Budynek pięciopiętrowy, winda, podjazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

155 000 zł32 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 32,30m2 położone na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym. Przestronny salon z którego jest przejście do widnej, jasnej kuchni, pokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawskiego

Pieczewo,Olsztyn

1 000 zł49 m² 20,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie na Oś. Pieczewo. Mieszkanie na parterze składa się z dwóch pokoi jeden większy drugi mniejszy + kuchnia + łazienka, umeblowane możliwość podłączeni tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okulickiego

Jaroty,Olsztyn

149 000 zł35 m² 4 197 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Okazja! Mieszkanie dwupokojowe (35,5 m2), położone na IV piętrze, ładnego i zadbanego, IV-piętrowego budynku, zlokalizowanego w jednej z najspokojniejszych części Olsztyna. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Olsztyn

196 000 zł45 m² 4 355 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane, rozkładowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku. Lokal składa się z salonu(16m2), sypialni(14m2), przestronnej kuchni(8m2), oraz łazienki z wc. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Pojezierze,Olsztyn

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w bliskiej odległości dworca pkp/pks, centrum Handlowego 'niemiec'. Po odnowieniu. Dla maksymalnie trzech osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stare Miasto

Stare Miasto,Olsztyn

285 000 zł47 m² 6 050,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prestiżowy adres ul. Stare Miato. Mieszkanie w centrum Starówki po kapitalnym remoncie, dwustronne, rozkładowe. Osobna widna kuchnia. Wymienione wszystkie instalacje: elektryczna, wodna, co,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeziołowicza

Pieczewo,Olsztyn

800 zł38 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz. Bardzo zadbane mieszkanie w wygodnej lokalizacji. Dojazd na Uniwersytet- linie 30 (ok 15 min), 15; do centrum m.in. 15, 25, 17 (ok 20 min). Liczne miejsca parkingowe. Zadbany blok 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kormoran,Olsztyn

167 000 zł40 m² 4 175 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Olsztynie , mieszkanie rozkładowe do każdego z pokoi wchodzi sie z korytarza , oddzielna słoneczna kuchnia, mieszkanie ciche i bardzo ciepłe zima niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Stare Miasto,Olsztyn

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe dla spokojnych osob, mozliwosc podlaczenia internetu, dodatkowe koszty to zuzyty prad i gaz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Grunwaldzkie,Olsztyn

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2. Położone jest przy samej starówce na przeciwko parku. Mieszkanie jest jasne, ciepłe, przestrzenne i w pełni wyposażone. Składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarocka

Jaroty,Olsztyn

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

podłogi terakota i panele ściany szpachlowane i malowane wyposażone: sprzęt agd i rtv w salonie skórzany komplet wypoczynkowy, meble o nowoczesnym designie, sypialnia pastelowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowicza

Jaroty,Olsztyn

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie z garażem na Jarotach. Dwupoziomowe, pow. całk. z piwnicą to 82,1 m2. Mieszkanie składa się: parter otwarta przestrzeń: salon, jadalnia, kuchnia, pokój kąpielowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Belweder,Olsztyn

1 200 zł50 m² 24,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie (2 pokoje) do wynajęcia na osiedlu Belweder. Wygląd zewnętrzny budynków jest stylizowany na apartamentowce, niedaleko znajdują się pola i lasy. Mieszkanie wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziołowicza

Pieczewo,Olsztyn

218 000 zł48 m² 4 522 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal składa się z salonu(18m2) z wyjściem na balkon, sypialni(12m2), kuchni (8m2), oraz łazienki(4m2).